تعداد بازدید : 193034
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۶:۳۷:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Termeh جان 

به امید خدا که دیگه هیچ مشکلی واست پیش نمیاد و به زودی بانو میشی با تلاشت.anim2-a2d3راستی سعی کن واسه اینکه زودتر واژنت جا باز کنه و مشکل واژن گشایی هم واست حل بشه وقتی که دیلا رو کامل داخل کردی بی حرکت نگه داری داخل و توی این حالت شروع کن به کگل زدن، اول کگل های کوتاه(۵ ثانیه ای) و بعد کگل بلند(۱۰ ثانیه ای).این تمرین واسه جا باز کردن ماهیچه واژنه.بعد از این تمرین شروع کن به جلو عقب کردن.حتما تمرین کگل موقعی که دیلا کامل داخله رو انجام بده خیلی میتونه موثر باشه توی حل این مشکلی که گفتی.

موفق باشی عزیزمvictory

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۶:۵۲:۱۲
(ویرایش)

آستیاک جان.ممنونم از دعای قشنگت.انشاالله که شما و همه عزیزان اینجا توی تمام مراحل زندگیتون موفق و شاد باشین.valentine

خیلی خوبه که دوباره شروع کردی.اینجوری که قبلا گفتی تو دقیقا تا مرحله اقدام پیش رفته بودی و فقط گام آخر یعنی اقدام مونده بود که انجام بدی.پس با چند روز تمرین اینبار دیگه ولش نکن و مثل شیر برو واسه اقدامanim2-a2d3هوررررا انشاالله به زودی اینجا بانو داریم هم تو و هم ava جان نزدیک اقدامینanim2-smilies-azardl2anim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۷:۳۴:۰۵
(ویرایش)

بقیه دوستان :

ریحان !!!

Z.MZD

ghorbani

fatemeh(99)

سارینا ۱۴۰۰

ghazaliiiii

خیلی وقته اینجا خبری ازتون نیست. کجایین؟؟؟anim2-21

ما فراموشتون نکردیمااااااااااا

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۵ ۰۹:۲۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستای مهربون و دسته ی گلم ❤🥰

منم دیشب میگرنم اومده بود سراغم بشدت اوضاع جسمی خراب بود پاشدم دوتا مُسَکن زدم دوساعت بعدش شارژ شدم رفتم دور تمرین. انگار دیگه وظیفه م شده هر روز انجام دادنش یچیزی شبیه غذا پختن 🤣 میترسم بعدها دلمم براش تنگ بشه 😂 خلاصه ک از سایز 9 شروع کردم تا ده و نیم رفتم الحمدلله خوب پیش رفت همونطور ک z99 جانم گفته بود حین تمرین دیلا رو داخل نگه داشتم کگل هم زدم امیدوارم ک سری بعد مشکل واژن گشایی طولاااانیم هم حل بشه 🤗 خدا z99 مهربون و عزززیز و عین یه فرشته فرستاده اینجا همممیشه برای تندرستی و شادی ایشون و همممه دوستای نازنین دعا میکنم 🤲🥰❤

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۵ ۱۲:۰۱:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها چطورین؟ من تازه دیشب برای اولین بار بعد پریودم شروع کردم 11 رو خیلی سخت رفتم ولی خب چون صبرکردم برام راحت شد ولی ب محض دراوردنش دخول رفتم هرچند بهم گفته بودن تا سایز هدف نرسیدی نباید بری ولی در کل رفتم همسرم گفتم بیا ی امتحان کنیم، تونستم تا اخر وارد کنم ولی اینکه بخواد تکون بخوره یا عقب جلو کنه برام سخت بود و نمیذاشتم ی چند دقیقه موند شاید4 5 دیقه بعد دراوردم، بنظرتون اشتباه کردم یا خوب شد ک تمرین کردم امتحان کردم و باز ادامه بدم؟  

۱۴۰۰/۳/۵ ۱۲:۰۱:۵۸
(ویرایش)

اینم بگم ک سایز هدفم فکر کنم 14 بود

۱۴۰۰/۳/۵ ۱۳:۱۶:۰۹
(ویرایش)

Taaraanee جان سلام.

عزیزم اول بهت تبریک میگم که واسه بار اول تونستی آلت رو داخل کنی ولی خیلی ریسک کردی که قبل از نزدیک شدن به سایز هدفت تمرین با آلت رو امتحان کردی چون خدایی نکرده اگه نمیشد هم باعث دلسردی خودت و هم نا امیدی همسرت به این روش درمان شاید میشد و ممکن بود از نظر ذهنی روی روند درمانت تاثیر بزاره.ولی به هر حال عزیزم تبریک بهت میگم و واست خوشحالم تا این حدش هم smile،ولی حتما حتما حداقل تا دیلای ۱۳ تمرین کن و تمریناتت با دیلارو حتما طبق روال قبل ادامه بده  تا درمانت حتما کامل شه.چون باید بتونی بدون واژن گشایی انشاالله اقدام کنی و واسه دخول هم به مدت زمان زیادی نیاز نداشته باشی و اینکه واژنت جا باز کنه و حرکت آلت هم واست راحت بشه.

عزیزم خیلی دیگه چیزی نمونده که انشاالله بیایی اینجا بهمون بگی بدون هیچ مشکلی دخول داشتی و درمانت کامل شده،پس حالا پرقدرت تر تا واژنت آماده هست بدون وقفه این راه رو تموم کنanim2-4d564ad6valentine

موفق و پیروز و شاد باشی.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۵ ۱۳:۲۸:۲۵
(ویرایش)

Termeh جان سلام.

اول از همه مرسی بابت این همه دعاهای قشنگت انشاالله هزاربرابر بیشتر خودت حاجت روا باشی و همیشه شاد و سلامت در کنار همسرت خوشبخت باشی🤲🤲🌺🌺💞

👏👏👏👏احسنت خانوووم خیلی خوبه .آفرین که با دیلاهات دوستی،من هم هنوز دیلای سایز آخرم دلم نیومده بندازمش دورanim2-25r30wiانداختمش توی کمدمanim2-25r30wi

عزیزم نگران نباش بالاخره با این تمرینات مداوم، واژن واسش عادی میشه و جا باز میکنه و رام میشه،حالا شاید یه نفر توی یه هفته درمان بشه و یه نفر یکم بیشتر زمان نیاز داشته باشه،،چون بالاخره بدن با بدن فرق داره،مهم اینه که این کار نشد ندااااااااره.anim2-a2d3

با همین فرمون پیش برو و هر بار روی کگل در حین داخل بودن دیلا، خیلی کار کن تا ماهیچه های واژنت جا باز کنه.از این روزها واقعا فقط یه خاطره خوب میمونه واسه همتون و شیرینی پیروزیش خیلی لذت بخشه مثل اینه که واقعا شاخ غول شکسته میشهanim2-28anim2-thumbsupsmileyanim

مواظب خودت باش.موفق باشی.anim2-bunnyearsmileylove

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۵ ۱۳:۳۵:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستان .

آفرین ترانه جان خوب تونستی، سه سایز بزرگتر از سایز تمرینت، خیلی خوبه.👏👏👏

وبانو شدنت مبارک عزیزمflower

بنظر من اشتباه نکردی ،الان دیگه ترس از آلت ونداری این خودش یه پیشرفته عالیه ایه.

من خودم چون حس میکنم به همین مشکل تو که نتونستی برا عقب جلو آماده باشی بر بخورم دارم با هر سایز تا روون شدنم تو عقب و جلو کردن تمرین میکنم و تا حس نکنم که دیگه میتونم یا بلدم دست از تمرین با اون سایز بر نمی دارم.

تو هم میتونی با سایز 13یا 14 شروع به تمرین کنی تا قلق جلو و عقب ،دستت بیاد و مشکلت حل بشه.

گزارش من: امروز با سایز 11 شروع کردم و فقط هم با این سایز تمرین کردم.

هنوز باش خوب جلو عقب نمیتونم بکنم یه چند ساعت دیگه دوباره تمرین میکنم تا امروز با این سایز خداحافظی کنم.

۱۴۰۰/۳/۵ ۱۹:۲۲:۳۰
(ویرایش)

سلام دوباره، 

گزارش تمرین امروزم، از 9 دوباره رفتم تا 12،از اونجا ک 12 و نیمم و تو اتاق جا گذاشته بودم و داشتم تو حموم تمرین میکردم با 13 یکم داخل بردم تقریبا راحت بود ولی حرکت ندادم فقط چن بار 4 5 دیقه ای ب اندازه 5 سانت تونستم داخل ببرم، احساس میکنم اگ 12 و نیم و داشتم اونم راحت میتونستم تمرین کنم، شبم تمرین میکنم میام میگم بهتون😂♥️😍💋

بیاین ببینم چیکار کردین بانوهای اینده ی نزدیک

۱۴۰۰/۳/۵ ۲۱:۲۹:۱۱
(ویرایش)

من دوباره با سایز 11تمرین کردم. جلو عقب بیشتر از 10_15تا پشت سر هم نمی توانم ادامه بدم و در میارم دوباره داخل میکنم برام یه سوال پیش اومد، دوستان شماهام مث من بودین یا هستین؟ چندتا پشت سر هم میتونید انجام بدین؟what

راستی همین درگیر بودنم برای بیشتر تونستن باعث شد یه پوزیشن دیگه و هم امتحان کنم و در عین ناباوری دیلا رو  داخل کنم happymuchوترسم هم از این پوزیشنم بریزهglass

دوستای ک تمرین میکنن بیاین گزارش بدین تا برای هم انگیزه تمرین برا هر روز بشیمanim2-28

۱۴۰۰/۳/۶ ۰۸:۳۰:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام. صبح دوستان پر تلاشم بخیر 💞

استیاک جان آره بارها برام پیش اومده ک وقتی سایز بالاتری رو شروع کردم بیشتر از چند بار نتونستم جلو عقب بزنم سایز 9 ک اصلا نتونستم تکونش بدم. ولی چند روز تمرین کردم کم کم تونستم راحت بشم باهاش. 

منم دیشب تمرین داشتم ولی گفتم تا واژن گشایی طولانی رو حذف کنم اومدم از 10 شروع کردم خعععلی به سختی داخل شد  بعد از چند بار کگل زدن بیرون آوردم دیدم ورودی واژنم خون میاد ترسیدم ک نکنه مثل سری قبل دوباره ده روز از تمرین جا بمونم دیگه زیاد تمرین نکردم. ان شاءالله امشبم باز میرم سراغش امیدوارم ک باهام خوب رفتار کنه 🤧 خداکنه مسیر برای هممون هموار و آسون بشه الهی آمین 🤲 

راسی Ava جان کجاست چند روزی گزارش تمرین نمیدن 

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۶ ۱۶:۴۷:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۰۵:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان منم مشکل واژینیسم داشتم و الان یه هفته ای میشه درمان شدم 

حین دخول نه درد دارم نه سوزش فقط حس ادرار دارم که مانع رابطه میشه به حدی ک گاهی نمیتونم ادامه بدم 

عفونتم دارم میخواستم بدونم ممکنه از عفونت باشه؟ 

یا از چیز دیگه ایه لطفا راهنماییم کنین ممنون💖

💖
۱۴۰۰/۳/۶ ۱۷:۵۸:۲۴
(ویرایش)

سلام استیاگ جان اره من با سایز 12 اینجوری بودم اول

۱۴۰۰/۳/۶ ۲۳:۰۷:۱۸
(ویرایش)

سلام دوستای گلم 

مرسی ترمه و ترانه جان حرفاتون دل گرمم کرد از فردا بیشتر تمرین میکنم.

من امروز نتونستم تمرین کنم .

اردیبعشت جان عزیزم تا اونجا ک من اطلاع دارم  عفونت از عللش هست و توصیه پزشکان اینه ک تو این دورانی که هنوز عفونت خوب نشده بهتره ک رابطه برقرار نشه تا درمان سریعتر باشه .

وهم میتونی قبل رابطه مثانه ات رو خالی کنی. اون وقت این حس کاذب محسوب میشه و وقتی که مطمئنی مثانه خالیه میتونی  کلا شل کنی این کار باعث میشه استرس و اضطراب از روی مغزت برداشته شه و اعصاب مثانه هم از تحریک به ادرار آزاد شن.چند بار این کار و انجام بدی دیگ حس ادرار داشتنت برطرف میشه.

همه موفق باشید.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران