تعداد بازدید : 193040
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۵:۵۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام سارای عزیزم خییییلی خوشحال شدم که درمان شدی ایشالا از این ب بعد بهترین روزای زندگیت و با خیال اسوده و رابطه ی عالی تر بگذرونی عزیزم

۱۴۰۰/۳/۹ ۱۶:۰۱:۵۱
(ویرایش)

Z99 عزیزم کاش اسمت و هم بگی صدات کنیم، مرسی ک انقدر انرژی مثبت همه مونی بهمون روحیه میدی.. راستش من دو روز دنبال کاندوم ضدقارچ گشتم نداشتن جایی برا همین تمرینم یکی دوروز عقب افتاد ولی دیگ ساده گرفتم و دیشب تمرین کردم ولی چون دو شب تمرین نداشتم و بدون این ک تو اب گرم بشینم رفتم تمرین تا 11 فقط تونستم برم😥دیگ ببینم امشب چیکار میکنم سایز هدفم 13 بود  فک میکردم 14ست

۱۴۰۰/۳/۹ ۱۶:۰۵:۳۰
(ویرایش)

Z99 عزیزم کاش اسمت و هم بگی صدات کنیم، مرسی ک انقدر انرژی مثبت همه مونی بهمون روحیه میدی.. راستش من دو روز دنبال کاندوم ضدقارچ گشتم نداشتن جایی برا همین تمرینم یکی دوروز عقب افتاد ولی دیگ ساده گرفتم و دیشب تمرین کردم ولی چون دو شب تمرین نداشتم و بدون این ک تو اب گرم بشینم رفتم تمرین تا 11 فقط تونستم برم😥دیگ ببینم امشب چیکار میکنم سایز هدفم 13 بود  فک میکردم 14ست

۱۴۰۰/۳/۹ ۱۶:۰۵:۳۷
(ویرایش)

۱۴۰۰/۳/۹ ۱۶:۲۱:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Golrokh جان سلام.

من مدتهاست که دیسک کمر دارم این قضیه مربوط به حتی قبل از ازدواجه و به علت حرکتهای غلط توی باشگاه بدنسازی و همچنین  کار سنگین  شغلی که داشتم مزید بر علت شد ولی تا مدت ها دیگه هیچ مشکلی نداشتم و دیگه اون حرکات غلط باشگاه رو هم انجام نمیدادم و اصلا از کرونا که شروع شد دیگه باشگاه هم تعطیل شد ولی اینبار فقط و فقط به علت شغل سنگینی که داشتم دوباره دیسک کمرم عود کرد دقیقا موقعی که واسه اقدام آماده بودم و تا سایز ۱۳و نیم تمرین کرده بودم .

پس اصلا تمرینات باعث ناراحتی واسه کمرم نبود و فقط شغلم باعث عود دوباره دیسک کمرم شد.

عزیزم بنابراین اصلا نگران نباش فقط موقع تمرینات حواست رو جمع کن توی پوزیشنهایی تمرین کنی که به کمرت فشار نیاد و بد نشینی و طرز نشستن یا خوابیدنت صحیح باشه .هیچ مشکلی هم واست پیش نمیاد.ولی جدای از بحث تمرین و درمان واژینیسموس،یه توصیه دوستانه واست دارم آخه دقیقا کسی که مبتلا به دیسک کمره میفهمه چه درد بدیه(اینبار سه ماه طول کشید تا یکم کمرم روبه راه شد) عزیزم حتما بر اساس اون ناحیه از کمرت که دیسکش اذیت هست یه سری نرمشهای روزانه و سبک هست که میتونی صبح قبل از اینکه از رختخواب بیرون بیای انجام بدی تا عضلات کمرت قوی بشه و با کوچکترین چیزی باعث درد گرفتنش نشه.اونا رو انجام بده هر روز بشه مثل یه عادت روزانه که خیلی واسه پیشگیری از عود کمردرد واسه ما دیسکی ها مفیدهanim2-a2d3

من پوزیشن اصلی  تمریناتم به صورت زن زیر و خوابیده به پشت بودم که زانوها رو خم میکردم و کف پاهام رو از زمین بالا نگه میداشتم که هیچ فشاری هم توی تمرینات به کمرم نیومد.و پوزیشن تکمیلی دیگه هم زن رو و گاهی اوقات زن پهلو بود.که بازم دردی موقع تمرین به مهرهای کمرم وارد نمیشد.پس نگران نباش . تمرین با دیلا توی پوزیشن درست ،انجام دادنش باعث عود دیسک کمر نمیشه مگر اینکه خودت بد بشینی یا بد بخوابی که در هر حالی جدای از تمرین با دیلا، با فرم بد نشستن و بد خوابیدن باعث آسیب به دیسک کمر میشه.

دوست گلم حتما بعد پریودی و شروع تمرینات ما رو بی خبر از گزارشات تمرینت نذار.

موفق باشی بانوی آینده ای نزدیکvalentine

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۶:۳۶:۴۴
(ویرایش)

ترانه جان خدا قوت.خواهش میکنم عزیزم تا جایی که بتونم و زمان و کار اجازه بده هستم اینجا تا حداقل خبر بانو شدن شما عزیزان رو بخونم و از شادی شما خوشحال بشمsmile

عزیزم میتونی به جای z99, زیبا صدام کنیsmile

چه جالب من نمیدونستم کاندوم ضد قارچ هم وجود دارهanim2-21 من همیشه کاندوم ساده و کلاسیک میگیرمgood

ترانه جان سایز ۱۱ دیگه جزء سایزهای بالاست ،در ضمن یکبارم که دخول داشتی پس نگران نباش اصلا ،دو سایز داری تا هدف .تازه اصل کاری هم که یه بار داخل رفته پس خیالت راحت راااااحت.حسابی خود واژنت جا داره واسه اصل کاری .اینم که الان داری تمرین میکنی فقط واسه راحت شدن توی عقب جلو کردن آلته وگرنه ورودی شما الان هم بازه بازه.در ضمن خودت که میدونی دخول آلت خیلی راحت تر از دخول دیلاست.دیلا خشک و بی ریخت و غیرقابل انعطافه. ولی آلت واقعا نمیفهمی کی تا آخر میره توanim2-25r30wi

پس الان اتفاقا با انگیزه بیشتر این تمرینات آخر هم تکمیلش کن .باز هم منتظر خبرهای خوبت هستیمanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۷:۵۷:۰۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۹:۰۱:۰۸
(ویرایش)

ممنون z99 عزیز.

من می توانم
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۹:۳۸:۲۸
(ویرایش)

ممنونم زیبا جانم. 

سلام گلرخ عزیزم به جمع ما خوش اومدی بانوی آینده نزدیک😍با انجام تمرینا انقدر اعتماد ب نفس میگیری که به پیشرفتت و بانو شدنت کمک میکنه عزیزم

۱۴۰۰/۳/۹ ۲۳:۴۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستای نازنینم.  به لطف خدا و مهربونی و کمک شما نازنین ها بالاخره بعد سه سال عروس شدم 😍🥰😍

از خوشحالی نمیدونم چیکار کنم کسی هم از مشکلم خبر نداشت ک بهش بگم جز شما عزیزای دلم 😘😘 

Z99 جان از دور دستت رو میبوسم عزیزم که دلسوز و مهربونانه بهم دلگرمی دادی و تو این یک ماه خواهرانه جواب تک تک ما رو میدادی. الهی ک تندرست و شااااد باشی و به همممه آرزوهای خوبت برسی 🤲🤗

ان شاءالله ک هر کسی این مشکل رو داره لطف خدا شامل حالش بشه و بزوودی با پشتکار به هدفش برسه . الهی آمین 🤲💞

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۹ ۲۳:۵۸:۴۹
(ویرایش)

termeh جان.عروس بانوووووووvalentineanim2-thanksanim2-40وای قشنگترین خبر رو بهم دادی.خدارو هزار هزار مرتبه شکر عزیز دلم.هورااااااااااا حالا جیغ و دست و هورااااااااanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimanim2-28anim2-smilies-azardl2anim2-a2d3تبرییییییییییک بانوووووووو.مبارکت باشه عروس خانمvalentineخدا میدونه چقدر خوشحالم کردی.الهی شکرت.

مرسی از دعاهای قشنگت انشاالله که این حال قشنگت شامل حال تک تک عزیزان اینجا به زودی بشه🤲🤲 میبوسمت از راه دور دوست و خواهر گلم.انشاالله که همیشه در کنار همسرت شاد و سلامت باشی و از تک تک لحظه های با هم بودنتون لذت ببری و در تمام مراحل زندگیت مثل الان شاد و موفق باشی.

عزیزم اگه واست مقدور بود هر از گاهی اینجا سر بزن و حتی اگه شده با یه جمله کوتاه نور امیدی باش واسه تازه وارد های آینده این انجمن.

همیشه سر بلند باشی.مباااااارکت باشه بانو شدنتvalentinelove

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۱۰ ۰۰:۲۰:۱۵
(ویرایش)

راستی ترمه جان دیگه میتونی توی نقطه چین جلوی اسمت بنویسی بانوanim2-40victoryanim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimcakegiftflowerflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۱۰ ۰۰:۳۰:۳۸
(ویرایش)

Fatemeh(99)

عزیزم کجایی؟ اکه فراموشمون کردی ولی ما فراموشت نکردیمااااا.

منتظر خبرهای خوبت هم  هستیمanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۱۰ ۰۰:۳۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

ممنون عزززیزززم ؛ خواهر گلم😘😘😘😘. الهی آمین. همچنین شما و خانواده ت عزیزم. امشب سومین سالگردمون بود بخاطر این امتحانش کردیم ک خداااروشکر موفقم شدیم 🤗. چشششم عزیزم باعث افتخاره سر زدن اینجا و بودن پیش شما 🤩

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۱۰ ۰۰:۴۲:۴۲
(ویرایش)

Z.MZD

کجایی خانووم؟؟؟  تو هم به این زودی فراموشمون کردی؟؟؟

ولی ما فراموشت نکردیماااا

عزیزم ما رو از خودت و تمریناتت بی خبر نذار .منتظرتیمanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۱۰ ۰۰:۴۷:۳۱
(ویرایش)

ای جاااانم....چه سالگردی بوده امشبanim2-thanksanim2-40سالگرد از این قشنگتر دیگه نمیشهloveringcakediamondgiftمباااااارکتون باشهflower

امیدوارم سالیان سال در کنار هم در صحت و شادی و تندرستی زندگی کنین و به پای هم به خوشبختی و شادکامی پیر شینflower

ممنونم عزیزم از دعاهات.مرسی امشب ما رو هم خوشحال کردیlove

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران