تعداد بازدید : 193000
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۴/۲۵ ۰۱:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

متاسفانه من از اون روز که قرار بود شروع به تمرین کنم تا الان یه سری مسائل پیش اومد نشد😑

الانم نزدیک پریودیمه نمیتونمsad

ولی بعد پریودی قصد جدی دارم که دیگه شروع کنم ولی میترسمanim2-sad

از اینکه چیزی وارد واژنم کنم ترس دارم نمیدونم چکار کنم☹

۱۴۰۰/۴/۲۵ ۱۱:۲۱:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Z.MZD00 جان

سلاااااااام.کجایی دختر خوب؟ چندبار مورد خطاب قرارت دادم و توی فکرت بودم که دیگه خبری ازت نشد.....خوشحالم که دوباره اینجا میبینمتsmile

عزیزم انشاالله بعد از پریودی با اراده ای راسخ و توکل برخدا حتما پرقدرت شروع کن.باور کن سخت ترین جا همین جایی هست که الان تو هستی فقط کافیه که استارت رو بزنی و شروع کنی .اصلا از هیچی نترس چون قراره همه چیز به دست خودت باشه و قرار نیست که کسی بهت آسیب وارد کنه چون هرجا احساس ناراحتی کردی چون به دست خودت هست پس مشکلی نیست دیگه چون قراره آروم آروووووم پیش بری عزیزم.پس اصلااااااا نترس.شروع سخت ترین قدمه فقط کافیه که شروع کنی.همه ما از همین نقطه شروع کردیم پس بدون که تو تنها نیستی عزیزم .پس اگه ما تونستیم تو هم میتونی فقط باید از افکاری که دلسردت میکنه فاصله بگیری و با ایمان به این روش شروع کنی .مطمئن باش تو هم میتونی چون ما و تمام بانوهایی که تازه خبر بانو شدنشون رو اینجا خوندی تونستن.ایماااااااان داشته باش که میتونیییییییanim2-smilies-azardl2smilevictoryمنتظر خبرهات هستیم بانوی آینده ای نزدیکanim2-thumbsupsmileyanimanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۲۵ ۱۲:۱۲:۱۰
(ویرایش)

Z99 جان سلام

ممنونم عزیزم بابت تمام انرژی هایی که میدیanim2-40

ان‌شاءالله بعد از پریودی شروع میکنم💪🏻

فقط یه سوال دیلایی که درست میکنم یکبار باید استفاده کنم یا میشه شستش؟بعد اگه بشورم و دوباره استفاده کنم عفونت نمیگیرم؟

۱۴۰۰/۴/۲۵ ۱۲:۴۲:۰۸
(ویرایش)

Z.MZD00 جان خواهش میکنم عزیزم.اینجا هستیم تا به زودی در آینده ای نزدیک خبر بانوشدنت رو جشن بگیریمvalentine

عزیزم در مورد دیلاتور که پرسیدی.واسه یک سایز یکبار دیلاتور درست کن و به دفعات ازش  استفاده کن فقط چندتا نکته : مسائل بهداشتی در مورد دیلاتور رو رعایت کن تا انشاالله مشکلی از نظر عفونت ایجاد نشه:

۱-حتماحتما حتما واسه ساخت دیلاتور باید دستکش جراحی استریل گرفته بشه از داروخانه(نه از اون دستکشهایی که ۵۰تا توی جعبه هست.اینا استریل نیست و جنسش متفاوته.دستکش جراحی به صورت یک جفت توی یک بسته استریل هست).

۲-حتما حتما قبل و بعد از استفاده  از دیلاتور،دیلاتورت رو با آب ولرم و یه ژل شستشو ملایم اونو بشور و با یه دستمال تمیز خشک کن و توی یه مشما تمیز نگهداری کن.

۳-دستت رو قبل از شروع به کار حتما بشور .

۴-بیرون اندام تناسلی رو با آب ولرم و کمی ژل شستشو بانوان ملایم بشور.

۵-من توی سایز ۱۰ به بالا دیگه  قبل از هربار تمرین یک کاندوم روی دیلاتور پنبه ای میکشیدم و بعد از پایان تمرین ،کاندوم روی دیلاتور رو دور مینداختم و تمرین بعدی با کاندوم جدید شروع میکردم اینجوری خیالم راحت بود که از نظر بهداشتی کاملا مناسبه(در اصل سایز ۱۰ به بالا رو دیگه به جای دستکش با کاندوم درست میکردم و دور پنبه ها یکم نخ میپیچیدم که فیکس بشه و روش کاندوم میکشیدم)(در صورت استفاده از کاندوم در سایزهای بالا،حتما هر بار باید کاندوم رو تعویض کنی)

۶-با دیلاتورهات دوست باشanim2-a2d3 لذت و آرامش روحی بعد از درمان خیلی نزدیکه باوررررر کنvictoryanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۲۵ ۱۴:۵۲:۰۹
(ویرایش)

Z99 جان  ممنونم عزیزم بابت توضیحات کاملت حتما انجام میدمanim2-thanks

۱۴۰۰/۴/۲۶ ۱۴:۳۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۱ ۱۲:۳۱:۴۲
(ویرایش)

سلام سلام

من بعد از ۴سال بالاخره دیشب موفق شدم

واژینیسموس من خیلییییی شدید بود طوری که این ۴سال هیچ رابطه ای نداشتم.حتی این اواخر دیگه کاملا از همسرم فاصله گرفته بودم.

اما خدا رو شکر تحت نظر یه سکستراپیست عالی تونستم درمان بشم.

نمیدونین چقدر حالم خوبه

برای همه تون همچین تجربه ای رو آرزو میکنم

فقط و فقط هیچوقت ناامید نشینanim2-thanks

عشق اولویت زندگی منه
۱۴۰۰/۴/۲۶ ۱۷:۴۳:۵۷
(ویرایش)

Parigol جان سلام.

خیلی خیلی بهت  تبریک میگم عزیزم.آفررررررین به همتتanim2-smilies-azardl2.بانوووووو شدنت مبااااااااارکanim2-thankssmileanim2-40anim2-bunnyearsmileyانشاالله که همیشه در کنار همسرت به خوشی و سلامتی زندگی کنی و از تک تک لحظات باهم بودنتون لذت ببرین.anim2-4d564ad6هووووووررررررااااااااااanim2-4d564ad6خیلی خوشحااااالم که یه نفر دیگه هم تونست واژینیسموس رو شکست بده و از حق طبیعیه خودش لذت ببره.

الهی شکررررررvalentine

امیدوارم که در تمام مراحل زندگیت خوش بدرخشی و موفق باشیlove 

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۲۷ ۱۳:۱۴:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۱ ۱۲:۳۱:۴۲
(ویرایش)

ممنونم عزیزم.

خودمم باور نمیکنم موفق شدم.فکر میکردم خیلی سختتر از این حرفا باشه.

درسته با روشهای دیگه ای درمان شدم اما خب این انجمن خیلی بهم انگیزه داد.

با خودم گفتم وقتی این همه آدم تونستن من چرا نتونم؟

از ته قلبم آرزو میکنم تک تک اعضای اینجا و حتی کسایی که عضو اینجا نیستن و واژینیسموس دارن درمان بشن.

حیف از روزایی که با اشک و ناراحتی گذروندم.

خیلی ساده تر از این حرفا بود.

جالبه که کلینیکی که مراجعه کردم تنها چیزی رو که صد در صد تضمین میکردن درمان واژینیسموس بود.از بس که پیش پا افتاده س.

فقط کافیه با قدرت ذهنمون و تمرین آهسته و پیوسته پیش بریم.

منتظرم خبرای خوب از همه بشنوم🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘

عشق اولویت زندگی منه
۱۴۰۰/۴/۲۷ ۲۰:۱۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۸ ۱۷:۰۴:۲۱
(ویرایش)

سلام خانما من ۲۵روزه ازدواج کردم هنوز نمیتونم نزدیکی کنم گفتن عضو اینجا شم نمیدونم چطوریه روند درمانم میشه راهنماییم کنید نمیدونم چیکار کنم؟یعنی میشه درمان شم منم😪

دعا کنید مشکل واژنیسمم حل شه
۱۴۰۰/۴/۲۷ ۲۰:۱۹:۲۶
(ویرایش)

توروخدا منم راهنمایی کنید چیکار کنم خیلی حالم بده😪😪😪😪

۱۴۰۰/۴/۲۷ ۲۰:۴۵:۱۷
(ویرایش)

عزیزم توروخدا منم راهنمایی کن😪😪😪هنش میگم مشکلم حل نمیشه

۱۴۰۰/۴/۲۸ ۰۰:۵۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۳۱ ۰۸:۲۵:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان وقت همگی بخیر 🥰

من اومدم برای گزارش 

با انجام قدم به قدم تمرینات و استفاده از دیلاتور ها امروز تونستم سایز ۸‌/۵ رو تست کنم 😍 باورم نمیشه که تا اینجا تونستم برسم!! منی که انگشت کوچیکم هم نمیتونستم وارد واژنم کنم الان دارم دیلایی با قطر ۸/۵ سانت رو وارد میکنم و تا نیمه راه درمان تونستم بیام 😍😍 انگیزه‌ام چند برابر شده 😍 امیدوارم با ادامه تمریناتم بتونم تا سایز هدفم برسم و بالاخره لذت رابطه جنسی با همسرم رو بچشم ☺🙈

اصلا نباید نا امید بشیم، درد همه ما مشترکه اینجا و مطمئنا میتونیم موفق بشیم. ماها هممون زنان قوی هستیم، آستانه تحمل سختی ها در جنس ما خیلی بیشتره پس هیچ کاری نشد نداره 😎💪🏻 ما می تونیم و انجامش میدیم 🤩

۱۴۰۰/۴/۲۸ ۰۰:۵۸:۵۵
(ویرایش)

خانم حنا ۷۹ ؛سلام.خوش آمدی به این انجمن.

اول از همه ازدواجت رو بهت تبریک میگم آخه اینجوری که گفتی تازه عروس هستی.مباااارک باشه عروسیت ،انشاالله که در کنار همسرت به شادی و سلامتی زندگی کنی و  همیشه خوشبخت باشینanim2-40love

حنا جان عزیزم اول یه نفس عمیق بکش  و آروم باش گلم، ۲۵ روز که چیزی نیست خیلی طبیعی هست .خیلیها بودن که واژینیسم هم نبودن و شاید یکی دوماه تلاش کردن تا شده.

کاش یکم بیشتر از خودت و حال و هوات بهم بگی تا شاید بهتر بتونم راهنماییت کنم.از دخول ترس داری یا اینکه فقط حین دخول ناموفق هست؟

عزیزم اگه ترس هم باشه بازم این ترس تا حدودی  طبیعیه.راستی معاینه پرده تا حالا شدی؟؟؟ حتما باید یکبار پیش یه دکتر زنان معاینه بشی تا مدلش رو بدونی و خیالت راحت باشه که پرده معمولیه و اینکه سپتوم دار(تیغه دار) نباشه.عزیزم تا حالا معاینه شدی؟

واسه اینکه گفته بشه شخصی دچار واژینیسم هست حداقل میگن ۶ ماه تلاش واسه دخول باید گذشته باشه و اگه توی ۶ ماه موفق نشن اون موقع میشه گفت که فرد واژینیسموس داره.

به نظرم قدم اول آرامشت رو حفظ کن و حتما بهم بگو که معاینه شدی یا نه؟

صفحه اول همین انجمن کامنت مدیرسایت(دکتر اعظم خیابانی)رو کامل مطالعه کن.اونجا که  به صورت زردرنگ نوشته جهت آموزش اینجا را کلیک کنین برو. پایین اون صفحه ای که باز میشه چندتا کادر آموزشی در مورد واژینیسموس هست،فعلا کادر آموزش ورزش کگل رو مطالعه کن و این ورزش کگل رو روزانه چندبار انجام بده.همچنین کادری که نوشته شده "آموزش وارسی" اون رو هم به دقت بخون تاتصورت راجب دستگاه تناسلی خودت درست بشه و اندام جنسی خودت رو با روشی که توضیح داده شده وارسی کن تا اطلاعاتت کامل باشه.

راستی حناجان توی تلاش واسه دخول از لوبریکانت هم استفاده میکردی؟آیا قبلش معاشقه کافی داشتی تا واژنت مرطوب بشه؟آیا خودت رو موقع دخول سفت نمیگرفتی؟

لطفا یکم بیشتر توضیح بده تا بتونیم انشاالله به درستی کمکت کنیم عزیزم.anim2-28اصلا هم نگران نباااااااااش .به فرض اینکه واژینیسموس هم داشته باشی به راحتی قابل درمانه مثل تمام کسانی که اینجا بانو شدنanim2-smilies-azardl2

ولی من فکر میکنم شاید یه ترس طبیعی داری و عدم شناخت درست از اندام جنسیه خودت باعث این نگرانی واست شده.آخه ۲۵ روز تلاش خیلی کمه واسه اینکه اینجوری بخوای ناامید بشی و به خودت بگی مشکل داری دوست عزیزم.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۲۸ ۰۱:۱۱:۲۷
(ویرایش)

Sally جان سلام.

آفررررررررین خااااااانوم👏👏👏👏👏👌👌👌✌✌✌💪💪💪

خیلی خوبه sally جان.همینجوری با انگیزه و پر قدرت، آهسته و پیوسته پیش برو که آینده ای که لحظه شماریش رو میکنی در انتظارته به زودی زودanim2-40مرسی که گزارش تمرینت رو اینجا دادی و این خودش باعث انگیزه واسه افراد تازه وارد میشه که باور کنن که هیچ چیز نشد ندااااااره.یه حرف کامنتت خیلی عالی بود و اون این بود که وضعیت الانت رو با قبل درمان مقایسه کردی و همین باعث انگیزه میشه،آفررررین.همیشه به همه دوستان عزیز اینجا میگم که نیمه پر لیوان رو ببینید و خودتون رو با قبل از شروع درمانتون مقایسه کنین نه با فکر آینده.anim2-a2d3

دوست عزیزم باز هم منتظر خبرهای خوبت هستیم.موفق و پیروز باشیvictory

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۲۸ ۰۲:۴۹:۱۵
(ویرایش)

Parigol عزیزم بانووووو شدنت خیلی خیلی مبارک باشهanim2-thanks

خیلی خوشحالم که یه بانو دیگه داشتیم😍anim2-4d564ad6

ان‌شاءالله که روز به روز تعداد بانوووها بره بالااا anim2-a2d3

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج