تعداد بازدید : 193000
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۳/۸ ۱۷:۴۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Golrokh جان سلااااام.

خیلی خوش اومدیsmileآفررررررین کارت عالیه بوده 💪💪💪💪،پس شما هم دیگه آخرای راهی.راستی سایز هدفت چنده؟

مطمئن باش به امید خدا حتما موفق میشی.victoryanim2-smilies-azardl2

خوشحالم که ثبت نام کردی اینجا و با اینکار باعث روحیه دادن به کسانی که هنوز شروع نکردن شدی.flower

خیلی خوب پیش رفتی تا سایز یازده.دیگه چیزی تا پایان نمونده.هوراااااا به زودی دوستان زیادی اینجا اعلام بانو شدن میکنن.

خدایا شکرت🤲✌love

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۸ ۱۷:۵۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۴ ۰۸:۳۲:۰۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من تازه عضو شدم.با چیزایی که توی اینترنت خوندم انگار واژینیسموس ثانویه دارم.من ۵ ساله ازدواج کردم و مشکلی برای دخول نداشتم یه پسر ۱۰ ماهه هم دارم.یه مدت نزدیکی با درد شدید داشتم و بعدش هم لکه بینی.رفتم دکتر گفت عفونت داری با دارو عفونتم خوب شد ولی همچنان درد شدید و لکه بینی رو داشتم.حتی میتونم بگم دردم بیشتر هم شد طوری که بعد چند ماه اصلا نمیتونستم دخول داشته باشم.وقتی شوهرم بهم نزدیک میشه هولش میدم عقب و پاهامو جمع میکنم چون انگار واژنم بسته شده مث سنگ سفته.موقع معاینه هم خودمو میکشم عقب و پاهامو جمع میکنم نفسم از ترس بند میاد.خیلی ناراحتم از این وضعیت.من به خاطر لکه بینی باید کولپوسکوپی انجام بدم ولی از ترس اینکه قراره اسپوکولوم وارد واژنم بشه هی دارم عقبش میندازم.نوبت هم گرفتم ولی ترسیدم برم.توروخدا بگید چیکار کنم؟منم باید با دیلاتور تمرین کنم؟

۱۴۰۰/۳/۸ ۱۸:۰۳:۲۵
(ویرایش)

مامان یه پسر گل 

سلام عزیزم.به نظرم شما این تمرینات رو تازمانی که آزمایشات رو انجام ندادی به هیچ وجه انجام نده چون ابتدا باید جواب آزمایشاتی که دکتر نوشته مشخص بشه تا خیالت راحت بشه وگرنه خدایی نکرده با ورود دیلاتور توی این شرایط ممکنه عفونت یا زخمی داشته باشی که باعث آسیب جبران ناپذیری به رحم بشه.پس عزیزم دلسوزانه و خواهرانه ازت میخوام که پیگیر حرف دکترت باشی و حتما آزمایشات گفته شده توسط دکترت رو انجام بده .

انشاالله که هیچ مشکلی هم نداشته باشی و اگه فرضا زخمی یا عفونتی هم توی جواب مشخص بشه با پیگیری به موقع خودت و مصرف داروهای دکترت به راحتی مشکلت برطرف میشه.دوست نازنینم خواهشا انجام آزمایشات رو به خاطر ترس پشت گوش ننداز.با دکترت صحبت کن مطمئننا با ملایمت اینکارو واست انجام میده.موفق باشی عزیزم.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۸ ۱۹:۳۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام سارای عزیز

بانوشدنت مبارک مهربانو، خیلی برات خوشحال شدم وباخوندن پیامت اشک شوق ریختم. ازاین لحظه به بعد یه زندگی قشنگتر وشادتری پیش رو داری، بایک دنیا سبک بالی وبدون عذاب وجدان. ان شاالله باقی مانده زندگیت رو به خوشبختی وموفقیت های به این بزرگی سپری کنی. به خودت افتخار کن، به این تلاش وهمت بلندت، وازش درتمام مراحل زندگیت استفاده کن.

ان شاالله خبر مامان شدنت

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۳/۸ ۱۹:۳۳:۵۲
(ویرایش)

Z99عزیزم

واقعاخسته نباشی، وجودت اینجا، یک نعمت بزرگ برای همه ماست، چه بانوهای عزیز چه کسانی که در شرف بانوشدن هستند، ازخدا بهترینارو برات میخوام چون دلسوزانه کنار همه ی ماهستی. موفق باشی عزیزم

۱۴۰۰/۳/۸ ۱۹:۴۹:۵۵
(ویرایش)

گلرخ جان خوش اومدی عزیزم، ان  شاالله خبر بانوشدنت رو بزودی بهمون بدی، اگه برات مقدوره هرروز از تمریناتت گزارش بزار اینجا، هم واسه روحیه خودت خوبه هم بقیه دوستان.

بخدا شمابچه هایی که خبر بانوشدنتون رو میدین، ماهایی که درمان شدیم بیشترازهمه خوشحال میشیم، چون میبینیم یکی دیگه ازشر این ترس مسخره وتلقینی خلاص شده.

دوستانی که خواننده خاموش هستن وزیرابی میرن بیاین روی آب بابا، ازخودتون بگین، حرف دلتون روبگید، ازاحساساتتون حرف بزنید، وهم اگه تمرین دارین بیاید وگزارش روزانه بدین، بخدا خیلی تاثیر داره روی روند کارتون، منم یک زمانی خواننده خاموش بودم وباعث شد یکسال تمریناتم عقب بیفته، هی امروز وفردامیکردم تاهمینجوری یکسال رو از دست دادم، ولی از وقتی تصمیم گرفتم اینجا گزارش بزارم وتوی بحث بچه ها شرکت کنم روحیه گرفتم وکمتراز دوهفته درمان شدم. 

پس لطفا به اون انگشتای نازنین تون یه حرکتی بدین و اینجا برامون تایپ کنین، ازخودتون واز تمریناتتون.اینو بدونین برامون مهمید. پس نوشته هاتون خونده میشه ودرحد توان ودانش دوستان بهتون کمک وراهنمایی میشه. وقتو هدر ندین. همین الان که این متن رو خوندید بیاین روی آب ویک نفسی بگیرید ازخودتون بگین، دوستان در کنارتونن تا درمان شدنتون

همگی موفق باشید. 

۱۴۰۰/۳/۸ ۲۳:۵۵:۰۲
(ویرایش)

محیا جونم سلاااااامlove

مرسی عزیزم از دعاهای قشنگت 🙏🙏🙏 انشاالله که خودت هم همیشه شاد و سلامت باشی دوست گلم.🤲valentine

بینهایت ممنون که به اینجا سر میزنی واقعا پیامهات حکم بمب روحیه داره واسه همه عزیزان اینجا.ممنون که هنوز هم هوای بچه های اینجا رو دلسوزانه داری.انشاالله که خداوند همیشه پشت و پناهت باشه بانوی مهربانanim2-ad54ad💖

زنده باشیflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۹ ۰۰:۳۳:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۴ ۰۸:۳۲:۰۰
(ویرایش)

Z99  مرسی که به پیامم توجه کردی و جواب دادی.اصلا به این موضوعی که گفتی فکر نکرده بودم درست میگی بهتره بعد از کولپوسکوپی تمرینا رو شروع کنم که یه وقت دردسر درست نشه.

هیچ وقت فکر نمیکردم به خاطر یه معاینه ساده انقدر استرس داشته باشم.نمیدونم چیکار کنم حالا بازم وقت میگیرم ببینم میتونم انجام بدم یانه 😢

۱۴۰۰/۳/۹ ۰۰:۴۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

محیا جونم مرسی ازت بابت پیام قشنگ و تبریکت عزیزم

من واقعا حس عجیبی دارمممم مرسی از همتون بازمvalentine

۱۴۰۰/۳/۹ ۰۰:۵۰:۳۰
(ویرایش)

مامان یه پسر گل

خواهش میکنم عزیزم.درست ترین کار رو انجام میدی گلم چون اگه لکه بینی به خاطر عفونت وزخم باشه خدایی نکرده با ورود دیلاتور و این تمرینها نه تنها مشکلت برطرف نمیشه بلکه ممکنه خدایی نکرده شرایط رو بدتر کنه.مرسی که تصمیم درست گرفتی گلم.نگران نباش اصلا هم استرس به خودت راه نده قبلش با دکترت راجع به ترس معاینه صحبت کن یقینا اون هم با ملایمت رفتار میکنه به این فکر کن که با انجامش خیالت راحت میشه و دیگه روزه شک دار نمیگیری و به آرامش میرسی.مطمئنم که میتونی و از پسش بر میای قبلش اگه مقدوره یه آیت الکرسی بخون یا اصلا صلوات بفرست ومطمئنم خدا کمکت میکنه .نگران نباش عزیزم.

اون وقت وقتی جواب مشخص شد و اگه هیچ مشکلی نداشتی و واقعا واژینیسموس ثانویه بودی میتونی با خیال راحت بیای و با این روش درمان بشی.اگه هم فرضا مشکل از زخم و عفونت باشه که با توصیه های دکتر و داروهاش مشکلت به راحتی بر طرف میشه عزیزم.

ما هم اینجا دعاگوت هستیم انشاالله که به زودی این مشکلت هم برطرف میشه .ما رو بی خبر نذار.

شاد و موفق باشی.floweranim2-bunnyearsmileyvalentine

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۹ ۰۱:۳۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم valentine سارا جونم تبریک میگم عززززییزم وااای  چقدر شااااد شدم این خبر رو خوندم ان شاءالله ک همیشه شاااد و تندرست باشی و این شروع یه دوره فوق العاده خوب تو زندگیت باشه🤲❤ 

منم‌ همچنان دارم تمرین میکنم همین الان سایز 11 رو تموم کردم💪 امیدوارم ک همگی با پشتکار این دوره رو بگذرونیم🤲

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۰:۵۶:۲۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام به همه و خوش آمد به Golrokhجان و مامان پسر گل عزیزanim2-ad54ad

گلرخ جان خوبه که عضو شدی و حتما تمرینات تو اینجا گزارش بده تا هم برای خودت انگیزه شه وهم برای عزیزانی که هنوز خاموش اند.

چیزی نمونده ک بانو شی عزیزم.smile

مامان پسر گل حتما توصیه  z99 جان و انجام بده تا واقعا خیالت راحت شه ک زخمی یا چیز دیگه ای نداری.

ولی برای آماده شدنت برای اسپوکولوم ،بنظرم باید روی روان وتحملت کار کنی واگ زایمان طبیعی داشتی فک کن یه اجبار مث اون هست ک باید اتفاق بیوفته وتو زایمان و تونستی پس از پس این وسیله هم بر میای وهم ب پسرت فک کن و زندگی ک با این مشکل تو ممکنه خراب شه یا حتی ب سلامتی  خودت فک کن ک باید درست درمان شی تا خدا نکرده اتفاق بدی برات نیوفته.

برات دعا میکنم خیلی زود مشکلت حل شه گلم.

گزارش من امروز می‌خوام با 11 و 11.5تمرین کنم.

۱۴۰۰/۳/۹ ۱۱:۲۵:۲۲
(ویرایش)

یه سلام پرانرژی به همه دوستااااانanim2-smilies-azardl2

ava و آستیاک و termeh و golrokh آخ جون دارین به خط پایان میرسین همگیanim2-smiliess8anim2-a2d3victoryبه زودی اینجا خبرای خوبیهanim2-4d564ad6با انگیزه تر و با انرژی و روحیه ای شاد به قشنگترین لحظه زندگیتون دارین نزدیک میشین دیگه چیزی نمونده که این لحظه ناب رو با شریک زندگیتون جشن بگیرین.anim2-thanks

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۱:۳۵:۱۰
(ویرایش)

Taaraanee جان

شما هم که لحظه پایان رو یکبار چشیدیvalentineو فقط مونده رفتن روی سکو واسه دریافت مدال افتخار به اراده و تلاش خودت.anim2-a2d3

تمریناتت به پایان رسید با دیلا؟الان توی چه مرحله ای هستی؟ دیگه اقدامی نداشتی؟ ما رو اینجا بی خبر نزارanim2-28

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۹ ۱۵:۳۳:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۹:۰۱:۰۸
(ویرایش)

سلام ممنونم از خوشامد گویی دوستان 

ممنون از z99 عزیز و آستیاک جان که به دوستان روحیه و دلگرمی می دهید

من که امروز پریود شدم و منتظرم تا دوباره تمرین ها مو شروع کنم.

من می توانم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران