تعداد بازدید : 193214
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۴/۳۱ ۱۷:۳۴:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلااام بچه ها

مررررسي زهره جون كه دايم اين مدت ازم خبر ميگرفتي❤️

راستش ما اسباب كشي داريم اونم از يه شهر به يه شهر ديگه خيييلي اين روزا درگيرم از شنبه اصلا نتونستم تمرين كنم😢ولي هرچقد كه يادم بياد كگل ميزنم،اميدوارم خيلي عقب نيفتاده باشم

وااااي جان جانااااا چقد خوشحالم برگشتي پر انرژي جان😍

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۴/۳۱ ۱۸:۱۹:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام خانوماااا چطورین؟چه خبرا؟؟

در چه حالین؟چه میکنین؟

نورا جان هستی یه سوال داشتم؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۴/۳۱ ۱۹:۲۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

جانم سوگند جان؟ بفرما

۱۳۹۹/۴/۳۱ ۲۰:۴۳:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام جان جانا anim2-ad54ad

خوبی؟

چققققد خوب شد که برگشتین همه تون ❤

من امروز پریود شدم.

جان جانا من ار خانوم خیابانی وقت گرفتم برم پیششون .

چون‌ این سری که با همسرم صحبت کردم برای رفتن پیششون بهم نگفت نمیام ولی صدرصد هم نمیدونم میاد یا نه 

راستی یه سوال ازت دارم 

وقتی منتظر میشیم تا خانوم خیابانی صدامون کنه بریم تو اتاق شون،  افراد دیگه ای هم تو اتاق انتظار هستن ؟یا وقتا رو جوری تنظیم کردن که هیچ کس معطل نشه

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۱ ۰۲:۳۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۱۸ ۲۱:۵۲:۱۲
(ویرایش)

سلااام جان جاناااااا،، خوبي؟؟؟ عزيزم يني چي ورود اشتباهي ديلا؟؟! يني كجا واردش ميكردي؟؟؟!

نگرانت شدم بيا زودتر از خودت خبر بدههه،، مثه سريالاي الان اومدي داستانو نصفه نيمه و جذاب گفتي و رفتي😅😅😅

۱۳۹۹/۵/۱ ۰۹:۱۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۴ ۰۲:۱۵:۱۵
(ویرایش)

سلام.

زهره جون هم بخاطر کرونا و هم به خاطر اینکه خیلیا دوست ندارن تو این شرایط با زوج دیگه ای روبرو بشن وقت ها رو یک ساعت یک ساعت تنظیم‌کردن. اگر سر تایم برید فکر نکنم خیلی معطل بشید.من تو سالن انتظار فقط یه خانم رو دیدم. که خیلی زود حدودا ده دقیقه یک ربع بعد صدامون کردن و رفتیم بالا. خیلیا برای کلاس ها و معاینات قبل از بارداری و حین بارداری میان پیش خانم خیابانی.معلوم نیست کی برای چی میاد. نگران نباشید.

خدا بزرگتر است...
۱۳۹۹/۵/۱ ۰۹:۱۷:۰۱
(ویرایش)

من یه گزارش بدم اینکه دیشب با آخرین سایز دستکش که بار آخر تمرین کرده بودم تمرین رو ادامه دادم.نیم ساعت اینکارو کردم.بعد یه کاندوم رو پر کردم.و با اون شروع کردم.خب طبق معمول اولش کمی سخت بود.سختیش یه کم بیشتر از سایزهای دیگه بود.شاید هم چون من میدونستم این اندازه واقعیه یه کم مقاومتم بیشتر بود. بخاطر همین دیشب به همسرم ندادم که تمرین کنه.میخوام امروز رو هم تمرین کنم.بعد که روون شد فرمون رو بدم دستش😉

خدا بزرگتر است...
۱۳۹۹/۵/۱ ۰۹:۱۸:۱۷
(ویرایش)

جان جانا جان بیزحمت بگو اشتباه میزدی یعنی چی.منم‌کنکجاو شدم.بگو که یه وقت ماها اشتباه نزنیم.

خدا بزرگتر است...
۱۳۹۹/۵/۱ ۱۲:۰۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

مرسی حنا جون از توضیحاتت❤

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۱ ۱۲:۴۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

بچه ها سلامanim2-ad54adممنون از همممتون.. دوستتون میدارمممممanim2-40

راستش من تا الان فکر میکردم دیلا رو وارد کردمanim2-a2d3

(چون دیلاهام رو کوتاه درست میکنم، یعنی قدشون اندازه دوتا بند انگشته..وخب مسلما نصفش رو میبردم داخل، ک همون ورودی واژن میشه و گویا اصن از پرده عبور نمیکنه..anim2-wacsmiley

نمیدونم والاanim2-21

چند بار ک با همسرم چک کردیم، ایشونم همینو میگه..

با این اوصاف، احتمالا یه جلسه دیگم باید بریم anim2-sad

زهره جان خداروشکر ک میخوای بری، احسنت.

حنا درست میگه، وقتها رو طوری تنظیم میکنن ک اصن معلوم نیست کی برای چی میاد.. مثلا شاید توی یک روز، مشاوره قبل ازدواج، واژینیسموس، معاینه بارداری و .. رو انجام بدن. ولی کسی نمیتونه بفهمه دیگران واسه چی اومدن.

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۵/۱ ۱۲:۵۴:۲۵
(ویرایش)

نوراجان سلام عزیزم خوبی؟

شما دخول داشتی عزیزم نه؟

من خیلی شرمندم و معذرت میخوام که انقدر رک میپرسم ولی واقعا روم نمیشه از فرد دیگه ای بپرسم

شما با کاندوم هم دخول داشتین؟

من چند دیقه بعدش(حدود۲۰دیقه)سوزش دارم این طبیعیه ؟یا باید کاندوممونو عوض‌کنیم؟

یه سوال دیگه هم اینکه چه مدت از اول دخول گذشت که شما حس راحتی و حتی لذت و داشتی؟

من هنوز گاهی موقع دخول یه سوزش دارم

حس ادرارم خیلییییی کمتر شده و تقریبا میشه گفت اذیتم نمیکنه

ولی یه نقطه ای هست بهش که میخوره انگار بدنم یخ میزنه

لذت نداره ها فقط بدنم یخ میزنه

۱۳۹۹/۵/۱ ۱۴:۰۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلام بچه هاااا من امروز بالاخره نيم ساعت تايم خالي بين هياهوي اسباب كشيمون پيدا كردم كه تمرين كنم خداروشكر با سايز اخر ديگه دارم راحت ميشم

فك كنم همزمان با خونه جديدمون بايد منتظر تغييرات جديد زندگيمونم باشيم😁

جان جانا خب قبل اينكه دوباره بري پيش خانم خياباني با ديلاهاي سايز بلندتر هم كار كن اولش همون ورودي واژن يه كم بازي بازي عقب جلو ببر تا ورودي رو پيدا كني بعد اروم اروم ببرش تو حداقل ١٠ سانت بايد بديش داخل

كار سختي نيس،هممون اولش ميترسيديم ولي تونستيم تو هم قطعا ميتوني😊

زندگي را زندگي بايد كرد
۱۳۹۹/۵/۱ ۱۹:۰۰:۲۰
(ویرایش)

سلام سلام

سوگند جان احتمالا سوزشت بخاطر کاندوم هستش. بعضیا حساسیت دارن. کاندوم ساده بگیر ببین سوزش داری یا نه. اگرم خواستی کمی ژل بهش بزن. من از کاندوم استفاده نکردم. اصل جنسو دوست داشتمanim2-25r30wi

سوزش موقع دخولت بخاطر خشکی و انقباضِ. کگل هم مرطوبش میکنه هم از انقباض درمیاره. سعی کن موقع سکس به هیچ چیز جز سکست فکر نکنی و رها باشی. همین باعث میشه هم راحت بشی هم لذت ببری. حس لذت برای هرکی فرق داره. باید پیدا کنی چطوری لذت میبری. برو پیج واژینیسموس اونجا درمورد ارگاسم توضیح داده. سوگند انقباضت از بین بره حس ادرارت خوب میشه و برای اون نقطه که یخ میکنی پوزیشنتو کمی تغییر بدی درست میشه. حالا یا بالشت زیر کمرت بذار یا اگر میذاری جابجاش کن یا بلند و کوتاهش کن. 

جان جانا به نظرم فعلا نیازی نیست دوباره وقت بگیری و درمانتو عقب بندازی. طول دیلاتو بلند کن و مثل همون دیلای کوچیکت واردش کن. موقع وارد کردن کگل و نفس عمیق باعث میشه دیلا راحت داخل بره

۱۳۹۹/۵/۱ ۱۹:۲۳:۵۱
(ویرایش)

مرسی نورا جان

واقعا موقع دخول خودمو رها میکنم اما بازم اون لذتی که ارگاسم‌کلیتورال یا حداقل تحریکش برام داره

رو موقع دخول لذت نداره

چه مدت بعد از اولین دخول لذت رو تجربه میکنم به نظرت؟

۱۳۹۹/۵/۱ ۲۰:۰۳:۰۴
(ویرایش)

سوگند جان اکثر خانوما از طریق کلیتوریس ارضا میشن نه دخول. اگر میخوای با دخول ارضا بشی باید پوزیشنی انتخاب کنی که مثلا بدن همسرت با کلیتوریس برخورد کنه. یا اینکه همسرت با دستش یا خودت با دستت موقع دخول کلیتوریس رو بمالی. یا معاشقه و مالش کلیتوریس داشته باشی و وقتی تحریک شدی برید سراغ دخول و مالش کلیتوریس تا ارضا بشی. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران