تعداد بازدید : 193209
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۵/۱ ۲۱:۰۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

آهان نورا جان مرسی از راهنماییت عزیزم

نورا یه حالت هایی داریم که نمیدونم از تنبلی تخمدانمه

یا از دستمون در رفته داریم نی نی دار میشیم😂

احساس خستگی و بی حوصلگی شدید ؛یه کوچولو حالت تهوع؛گر گرفتن و یخ زدن بدن حساس شدن نوک سینه ،چند روز پیش تو خیابون با بوی ماهی واقعا حالم داشت بد میشد

حالا موندم به خودم میگم اولا تو اقدام نداشتی که بخوای باردار بشی 

دوما اخه اصن مگه تو تخمدان هات درست کارمیکنن که فکر میکنی ممکنه حامله باشی😔

راستش خودمم میدونم حامله نیستم

اما خب حالِ بدیِ پریودیِ همیشه بی نظم...

حال منو بد میکنه نورا جان برام دعا کن

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۵/۱ ۲۱:۱۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سوگند برای تنظیم پریودت برو طب سنتی. احتمال زیاد درست میشه. یعنی تخمدان رو قوی میکنن. نگران نباش. یه بیبی چک بگیر خیال خودتو راحت کن. ازمایش هم که دقیق تره. ان شاالله به زودی زود مشکل همه حل میشه و برای تو هم درست میشه.

۱۳۹۹/۵/۲ ۰۲:۴۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۴ ۰۲:۱۵:۱۵
(ویرایش)

سلام...

یه سوال دوستان شما همیشه از لوبریکانت استفاده میکنید؟ یعنی بدون اون نمیشه‌؟

بعد یه سوال دیگه 🙈🙈 اینکه

سوگند جون شما که دخول آلت رو دارید. چرا میگید واژینیسموسی هستید؟ مگه هدف از درمان این نیست که آلت بتونه داخل بشه.

خدا بزرگتر است...
۱۳۹۹/۵/۲ ۱۰:۲۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۳ ۲۰:۱۹:۰۱
(ویرایش)

مرسی نورا جان خیلی دلگرمم کردی خواهر

جبران کنم محبت هاتو💕

حنا جان من شکر خدا درمان شدم عزیزم هنوز شمارمو دریافت نکردم قربونت برم

برای سوالت که منم ژل لوبریکات گرفتم ولی ازش خوشم نیومد

روغن زیتون استفاده میکردم برا موقع دخول بدون کاندوم

الانم که کاندوم خودش روغن داره

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده🙏
۱۳۹۹/۵/۲ ۱۷:۱۵:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۱۸ ۲۱:۵۲:۱۲
۱۳۹۹/۵/۲ ۱۹:۱۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۴ ۰۲:۱۵:۱۵
(ویرایش)

سوگند جون ممنون از توضیحت...خدا رو شکر که درمان شدی😍😍

من دیشب بعد از تمرین با دیلا سایز ۱۲ طبق پیشنهاد خانم خیابانی با آلت تمرین کردم.دیدم بعععله بعد از مقدار بسیار کمی سوزش به راحتی داخل رفت...و من بعد از کلی اشک و ذوق و ناباوری که مگه ممکنه به این راحتی بشه بعد از این همه سال مفهوم رابطه واقعی رو چشیدم.

من واژینیسموس خیلی شدید نبودم.ولی اینطوری بگم که یه تامپون رو نمیتونستم داخل کنم. و نیم ساعت با خودم درگیر بودم و آخرش هم پشیمون میشدم. هنوزم باورم نمیشه خوب شدم. 

بچه ها تمرین واقعا موثره.خیلی جدی بگیرید تمرینات رو.توی هر مرحله فقط به اون مرحله فکر کنید.فکر بعدش رو نکنید.پر انرژی و شاد موفقیت هر مرحله رو برای خودتون جشن بگیرید. واقعا کاری نداشت...کاش تو این همه سال انقدر به خودم رنج نمیدادم.

خدا بزرگتر است...
۱۳۹۹/۵/۲ ۲۰:۱۹:۵۶
(ویرایش)

حنا جون مبارکت باشه. خدارو شکر که موفق شدیanim2-4d564ad6

سوگند جون خواهش میکنم کاری نکردم valentine

۱۳۹۹/۵/۲ ۲۳:۰۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

حنا جون مبارکت باشه عزیزم 🌹

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۳ ۱۰:۲۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۸ ۲۲:۲۱:۱۲
(ویرایش)

سلام دوستان 

من تازه عضو این سایت شدم ، البته چند وقتی هست دارم مطالب سایت و دنبال میکنم،

من 4 ماهی هست که ازدواج کردم و مشکل دخول دارم ، باره اول مثل همه خیلی درد داشت و انگار دیوار کشیده بودن اون تو، احساس سوزش و التحاب دهانه واژن  و یه هفته ای داشتم 

همسرم منو با این سایت آشنا کرد و حتی خواست برام دیلاتور هارو درست کنه که من باهاشون کار کنم ، اما خودم دوست ندارم اصلا!

تو این 4- باری که تونستیم رابطه داشته باشیم دیدم که تو پوزیش "اسپون" (از پشت بغلم میکنه) خیلی دردم کمتره اما بازم سوزش دارم، اما خداییش خیلی آروم میندازه  تو و تقریبا 7-8 دقیقه ای تکون نمیده، اینجوری درم خیلی کمتر میشه و احساس میکنم شل میشم، و بعدش میتونیم ادامه بدیم

اینم بگم بازم درد دارم ولی اونقدری نیست که نتونم ارضا بشم. حالا به نظرتون منم باید حتما از دیلاتور ها استفاده کنم  یا همین روال و پیش بگیرم همین سوزش و دردمم خوب میشه؟ 

۱۳۹۹/۵/۳ ۱۰:۵۱:۲۷
(ویرایش)

آزی بانو جان

شما فقط کگل بزن. هر روز هم کوتاه هم بلند. این باعث میشه عضلات واژنت از انقباض دربیاد و بتونی به راحتی دخول داشته باشی. کوتاه یعنی ۵ ثانیه منقبض کن و بعد رها کن. بلند یعنی ۱۰ ثانیه نگه دارو بعد رها کن. سعی کن هروقت یادت میفته انجام بدی. و زیاد.

۱۳۹۹/۵/۳ ۱۱:۱۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۸ ۲۲:۲۱:۱۲
(ویرایش)

خیلی ممنون نورا جان از راهنماییت

این کگل رو شروع رابظه هم میتونه تو کاهش سوزش و درد اولیه کمک کنه ؟

بازم ممنون از جوابت

۱۳۹۹/۵/۳ ۱۱:۵۹:۳۸
(ویرایش)

آزی بانو این درد و سوزشت بخاطر انقباض عضلات واژنته.  کگل عضلات واژن رو از انقباض درمیاره و هم برای شروعش هم وسطش هم اخرش خوبه. درد و سوزشتو میندازه. به شرطی که مداوم و هرروز انجام بدی. تو نیاز به دیلا نداری چون برای دخول مقاومتی نداری فقط درد و سوزش داری که با کگل درست میشه. وقتی م خواستید دخول داشته باشید با کگل الت رو وارد کن. حتی بهتره اولش خودت روی الت بشینی. اینجوری واژن کاملا باز میشه و دخول راحتتر انجام میشه. اگر لازم دیدی کمی ژل لوبریکات به الت همسرت بزن و بعد دخول رو انجام بده. ممکنه واژن خودت زیاد مرطوب نباشه که اونم باعث سوزش میشه. 

۱۳۹۹/۵/۴ ۰۹:۴۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

صبحتون بخیر 

چرا هیچکس نمیاد گزارش بده 

النا پری بال فرزی زرگل عاطفه کجایین بچه ها ؟

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۵/۴ ۱۵:۲۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۳:۱۸:۳۳
(ویرایش)

سلام به همه . زهره جون خوبی؟ من تا پنج شنبه مجبور شدم دوباره با سایز ۵/۵ تمرین کنم و سایز ۶/۵ سانت رو هم با هر دو پوزیشن تمرین کردم و میشه گفت مشکلی نداشتم ،دیروز رو فقط کگل زدم و امروز میخواهم با سایز بالاتر تمرین کنم خدا کنه از پیش بر بیام میان گزارش میدم 😍

۱۳۹۹/۵/۴ ۱۷:۱۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۰ ۰۰:۳۴:۵۴
(ویرایش)

سلاااام

من این چندروزه واقعا فرصتي براي تمرين ندارم از طرفي تا دوشنبه كه اسباب كشي نكنيم هم خونه مامانم اينا هستيم چون وسايلمونو جمعوجور كرديم ديگه اينجاهم نميشه تمرين كرد،ولي من همچنان كگلو ميزنم

اما اخر هفته هم پريود ميشم و كلا خيلي از تمرينا عقب ميفتم😭

زندگي را زندگي بايد كرد
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران