تعداد بازدید : 192984
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۴ ۲۲:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام بچه ها. خوبین؟ عزیزان تازه وارد هم خوش اومدن.

ترانه جان هنوز زوده واسه اینکه بگی واژینیسموس داری یانه؟ شایدفقط یکم استرس داشتی. باید حداقل دوسه ماه ازتلاشت بگذره واسه دخول بعد اگه نتونستی اون موقع تمرین هارو شروع کنی. بخصوص که شما بکارت رو هم ازدست دادی و یک مرحله رو پشت سر گذاشتی. مااینجا داشتیم از دوستانی که واژینیسموس خفیف داشتن وفقط باتمرین کگل تونستن استرسشون رو بزارن کنار و دخول کامل داشته باشن.

برای کگل هم اینکه بدونی دقیقاکدوم ماهیچه های واژن رو درگیرکنی وقتی رفتی دستشویی موقع ادرار خودتو نگه دار. یعنی ادرارتو. همون ماهیچه رو باید منقبض کنی.

کگل هم هروقت تونستی. بعضی هادرروز ساعت خاصی کگل میزنن. ولی من خودم همش درحال کگل زدن بودم، موقع ظرف شستن، موقع تلویزیون تماشاکردن، هروقت که میتونستم.

شماهم کگل زیاد بزن اگه احساس کردی میتونی برو سراغ آلت اگه بازم ترس داشتی تمریناتو با دیلا شروع کن. هرسوالی داشتی میتونی بیای اینجا وازبچه ها بپرسی. 

موفع کگل زدن 10 ثانیه منقبض کن خودتو 5تا10 ثانیه شل کن.

فکرکن شدیدا دستشویی داری اما خودتو باید نگه داری. به این میگن کگل.

ان شاالله که واژینیسموس نداری وبزودی تجربه ی یک دخول لذت بخش رو بعد 5،6سال میچشی. موفق باشی

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۲/۴ ۲۲:۵۱:۴۸
(ویرایش)

برای پوزیشن هم مردخوابیده وزن رو باشه بهتره. چون کنترل دخول دست خودته. ژل زیاد فراموش نشه، برای بار اول دخول حتما باکگل باشه تا اذیت نشی واسترست کم بشه. نفس عمیق،ذهن مثبت

۱۴۰۰/۲/۵ ۰۱:۲۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

بچها ینی هیچکدومتون بعد از درمان معاینه و پاپ اسمیر نرفتین؟؟؟

۱۴۰۰/۲/۵ ۰۴:۳۵:۴۰
(ویرایش)

سلام جانا جان، من پاپ اسمیرنرفتم. امابعد درمان برامعاینه رفتم ببینم بکارتم برداشته شده کامل یانه محض اطمینان. خب اولش خجالت میکشیدم فقط امابرامعاینه مشکلی نداشتم. چیزی هم داخل واژنم نکرد تاحسی داشته باشم. ومتاسفانه نمیتونم دراین مورد کمکی کنم. الان مشکلت چیه؟ درد داری یامی‌ترسی؟ 

۱۴۰۰/۲/۵ ۰۴:۴۴:۳۳
(ویرایش)

پستت روخوندم جانا. خب به دکترت شرایطو توضیح بده. به نظرمن بگو تاباهات مدارا کنه. من خودم وقتی اولین بار رفتم مرکز بهداشت تاپرونده برای بارداری تشکیل بدم گفتم که قبلا واژینیسموس بودم وتازه درمان شدم،تا باشرایط آشنا باشن وطبق همون کارامو انجام بدن. توهم به دکترت بگو. گفتنش که ضرر نداره. 

۱۴۰۰/۲/۵ ۰۶:۴۳:۱۲
(ویرایش)

محیا جان  

پاپ اسمیر با اسپکلوم انجام میدن ،منم برا چکاپ قبل بارداری رفتم گفتن باید انجام بدی 

ینی همه خانومای بالای ۲۱ سال که رابطه دارن باید انجام بدن

من از اسپکلوم وحشت دارم 😢

گفتم بهش واژینیسمم 

از اسپکلوم سایز کوچیک استفاده کرد ولی همونم میخواست بکنه داخل اینقد میسوخت که نگو 

برا پاپ اسمیر ژل هم نباید بزنن همونجور خشک میکنن داخل

شما الان بارداری؟ منم لازمه بهداشت پرونده باز کنم؟ اخه من زیر نظر دکترم پرونده دارم 

بعد یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که باید حتما موقع رابطه ژل بزنم 

ولی شنیدم لوبریکانتا اسپرما رو از بین میبره 

باید برا اقدام بدون ژل رابطه داشته باشی

چرا اینقد پا واژینیسما باید سختی بکشیم🙁

۱۴۰۰/۲/۵ ۱۱:۴۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام عزیزان خوبین

من دیروز با گوش 1 تمریناما شروع کردم معذرت میخوام ک راحت میپرسم ولی چاره ای ندارم آخه موندمچیکار کنم 😒وقتی با کگل و ژل و صد تا مکافات رفت داخل بیرون ک آوردم دیدم گوش تا نصفه خونی هست. از دیروز عصر هم بششششدت سوزش ادرار دارم و آخر ادرارم خون هست. بنظرتون اینا طبیعیه؟ باید ادامه بدم یا صبر کنم سوزشم خوب بشه.

ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۵ ۱۴:۲۶:۴۶
(ویرایش)

ترمه جان 

حتما برودکتر 

این حجم از خون ممکنه خطرناک باشه ، برای اینکه خیالت راحت بشه برو یه معاینه شو

ممکنه خدایی نکرده زخم شده باشی 

۱۴۰۰/۲/۵ ۱۵:۰۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

من از سایز ۹ یهو رفتم ده و نیم خونریزی داشتم یکی دو بار بعدشم باز لکه خون بود 

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۵ ۱۸:۱۴:۱۵
(ویرایش)

نه هنوز من تواقدامم فعلا جانا جان، خوبه که پیش دکتر پرونده داری. من اول رفتم مرکز بهداشت گفت چون واژینیسموس بودی نیازی به پاپ اسمیر نداری چون رابطه ای نداشتی وباکره بودی. فقط چندتاازمایش قبل بارداری برام نوشت. منم شنیدم که لوبریکانت استفاده نشه بهتره. منم تا3، 4مرتبه اول استفاده کردم الان خیلی وقته بدون هیچ چیزی رابطه دارم، سعی کن حسابی تحریک بشی تا واژنت آماده بشه. آروم آروم آلت روبده داخل شاید اولش یکم دردوسوزش داشته باشی ولی باید ازیه جایی شروع کنی وشرطیش نکنی واسه خودت. 

ترمه جان سایزگوش1 چنده مگه؟ حتما باشدت وفشار داخل کردی؟ ازقبل واسه معاینه پرده بکارت رفته بودی تاببینی ازچه نوعشه؟ من برااولین بار انگشت وسطی خودمو داخل کردم خونریزی نداشتم، یه مدت به خودت استراحت بده بعدیکی دوروز دوباره امتحان کن ببین بازم همون مشکل رو داری؟ اگه زخم شده باشه علت سوزش ادرارت هم مال همونه. اگرهم بتونی بری دکتر خیالت راحتتر میشه.

اواجان سایزها رو بایداصولی وبه ترتیب بری تا واژنت عادت کنه. ان شاالله که چیزی نیست شایدبخاطر کشیدگی خونریزی داشتی. سایز به سایز برو جلو که زده نشی از تمرینات.

بچه ها اینجاهمه درحدعلم خودشون وتجربه های شخصی خودشون میتونن کمکتون کنن. اما هر زمان خودتون حس کردین مشکلی هست حتما برید پیش دکتر تا خیالتون راحت بشه یه وقت خدایی نکرده مشکل جدی نباشه.

همگی موفق باشید

۱۴۰۰/۲/۵ ۲۲:۳۳:۳۰
(ویرایش)

سلام m88 جان نمیدونی چقدررررر حالمو خوب کردی چقدرررر دیدمو عوض کردی و باعث شدی بعد مدتها باز شروع کنم ب تمرین قبلش نماز و دعا و گریه

الان ب واژنم بعنوان ب منبع لذت نگاه میکنم و ب خدا توکل کردم کلی ارامش گرفتم تمرین خیلی راحتی داشتم و برا اولین بار با همسرم تمرین کردم

اصلا ایندفعه با همیشه فرق داشتم چقدر قشنگه توکل چقدر قشنگه ک بدنتو دوس داشته باشی

با سایز ۹/۵.  ۱۰.  و ۱۰/۵ تمرین کردم همسرم با ده و ده ونیم هم تمرین کردن فقط با همسرم یه ریز سوزش داشتم سریع حرکت میداد داخل فقط ی سوزش ریز داشتم

چیکار کنم فردا شب باز با همسرم تمرین کنم سوزشم کم بشع با همون سایز قبلی یا سایز جدید

و اینکه من واقعا با کگل راحت نیستم اصلا مطمین نیستم درست کگل میرم یا نه 

۱۴۰۰/۲/۵ ۲۳:۰۴:۱۳
(ویرایش)

سلام m88 جان نمیدونی چقدررررر حالمو خوب کردی چقدرررر دیدمو عوض کردی و باعث شدی بعد مدتها باز شروع کنم ب تمرین قبلش نماز و دعا و گریه

الان ب واژنم بعنوان ب منبع لذت نگاه میکنم و ب خدا توکل کردم کلی ارامش گرفتم تمرین خیلی راحتی داشتم و برا اولین بار با همسرم تمرین کردم

اصلا ایندفعه با همیشه فرق داشتم چقدر قشنگه توکل چقدر قشنگه ک بدنتو دوس داشته باشی

با سایز ۹/۵.  ۱۰.  و ۱۰/۵ تمرین کردم همسرم با ده و ده ونیم هم تمرین کردن فقط با همسرم یه ریز سوزش داشتم سریع حرکت میداد داخل فقط ی سوزش ریز داشتم

چیکار کنم فردا شب باز با همسرم تمرین کنم سوزشم کم بشع با همون سایز قبلی یا سایز جدید

۱۴۰۰/۲/۵ ۲۳:۰۴:۲۲
(ویرایش)

۱۴۰۰/۲/۶ ۰۰:۴۳:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام. ممنون محیا جونم و jana . نمیدونین راهنماییها و وجود  شما چقدر به منی ک تازه اول راهم چقدر انرژی میده. ممنون ازتون 🙏

سایز گوش 1 نهااایت یک و نیم سانت بیشتر نیس نمدونم چرا اینقدر اذیت میکنه 🥴

Ava جان شما چند روز این سوزش ادرار را داشتین؟ تمرین هم ادامه میدادین؟ 

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۶ ۰۷:۰۵:۵۰
(ویرایش)

محیا جان بالاخره شما داری اقدام به بارداری میکنی و بهتره قبلش این تستو انجام بدی و از لحاظ عفونت و زخم دهانه رحم چکاپ بشی

چون عفونت پنهان خدایی نکرده ممکنه باعث سقط بشه منم علائم عفونت نداشتم اصلا اما دکتر که بررسی کرد گفت عفونت داری

بنظرم قبل بارداری یه چکاپ متخصص زنان برو 

درمورد ژل هم مشکلم اینه که کم کاری تیریید دارم و همون باعث خشکی واژنم شده ینی در حال تحریک هم واژنم خشکه😢 

داروهامو شروع کردم برام دعا کن بعد مصرفش این مشکلمم حل شه 

خسته شدم دیگه واقعا 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران