تعداد بازدید : 192972
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۸ ۱۸:۰۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

نکته ۵- عزیزان همینطور که خانم خیابانی هم فرمودن بهتره در ساخت دیلاتور از گوش پاک کن استفاده نکنین.خطرناکه ممکنه خدایی ناکرده باعث آسیب بشه (من در ساخت هیچ سایز از گوش پاک کن استفاده نکردم)پس بدونین بدون گوش پاک کن فقط با دستکش و پنبه راحت میشه دیلا ساخت.واسه ساخت دیلاهای سایز بالا هم مثلا دور دیلای شماره ۹ دوباره لایه ای پنبه بزارین و دورش با نخ کمی بپیچین تا پنبه ها فیکس بشه اون وقت واسه هر بار استفاده یه کاندوم بکشین رو پنبه فیکس شده

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۸ ۱۸:۲۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها، چطورین؟ تمریناتون در چه حاله؟ راستش من تازه دیشب شروع کروم به تمرین و تا 5رفتم،الان باز میخوام برم برا تمرین .. میدونم این سایزا کوچیکه و به طبع راحت تر ولی خیلی روحیه گرفتم . . ایشالا خیلی زود اینجا براتون مینویسم که بانو شدم و خبر بانوشدن شمارو میخونم.. دوستون دارم. . بجز همسرم و همراهم شما تنها کسایی هستین که میدونین تمرینم و.دلم میخواد بیام براتون گزارشارو بنویسم

۱۴۰۰/۲/۸ ۲۰:۴۰:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

ممنون z99 جونم برای تجربیات خوبت ک بهمون گفتی ❤❤

ترانه جان مگه ‌یک روز میشه چند تا سایز‌ مختلف رو تست کرد اونم اول تمرین؟؟ 

آره عزیزم حتممما بیا از تمرینات برامون بگو انگیزه بگیریم . ان شاءالله ک بزززودی باخبرای خوش بیایی 🤲❤❤

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۸ ۲۳:۱۰:۴۰
(ویرایش)

انشاالله که به زودی زود به امید خدا به حق این ماه عزیز تک تکتون خبر بانو شدنت رو اینجا میزارین🤲smileflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۹ ۱۲:۰۳:۳۹
(ویرایش)

الهی آمین .ممنون z99 عززیز دلم 🤲❤ 

ترانه جانم تمرین رو به کجا رسوندی؟ بیا یکم گزارش بده شااد بشیم 🤗

منم خدااااروشکر دیشب تونستم دیلا 4 رو تموم کنم.  همون یک دفعه برای 4 کافیه. امروز میتونم برم 5؟ یا باید چند بااار 4 رو تمرین کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید 😘😘

۱۴۰۰/۲/۹ ۱۲:۲۱:۳۰
(ویرایش)

ترمه جان باید با این سایز راحت باشی بعد بری سایز بعد.راحت بودن یعنی توی ورود مشکلی نباشه و دیلارو کامل داخل ببری و اینکه بتونی روان عقب جلوش کنی و سوزش و درد زیادی نداشته باشی.اگه دفعه بعد این سایز به این حد واست راحت شده بود میتونی نیم سانت(یعنی بهتره افزایش سایزات نیم سانت نیم سانت باشه)افزایش سایز بدی عزیزم.smileآفرین با همین فرمون و تلاش حرکت کن.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۹ ۱۲:۳۰:۲۸
(ویرایش)

راستی termeh جان.اگه دیدی با دیلا سایز ۴ راحت بودی اینبار سعی کن با این دیلا تو دوتا پوزیشن تمرین کنی.اگه هم همسرت مشکلی نداره میتونی دیلاهای قبلی که باهش راحت شدی رو بدی اون واست وارد کنه که ترست بریزه از همسرت(البته من خودم اینکارو نکردم یعنی اصلا همسرم هیچ دیلایی رو ندادم  واسم داخل کنه چون خودش گفت دیدن اینکار باعث میشه از نظر تحریک شدن با بدن من واسش کم بشه،واسه همینمن اصلا از همسرم نخواستم.شما هم میتونی راحت با همسرت صحبت کنی ببینی سلیقش چیهblink)اینو گفتم که بدونی حتی بدون کمک گرفتن از همسر هم اگه اصولی پیش بری ترست کامل میریزهhappy

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۹ ۱۶:۵۴:۵۲
(ویرایش)

ممنون z99 عزیزززز و مهربونم ❤فدات شم ک اینقدر کامل جوابمو دادی 🤗 😘. ان شاءالله به حرمت این ماه هرچی از خدا میخوایی همون بشه . الهی آمین 🤲

عزیزم دیلای 4 رو دوباره تمرین کردم خدااااااروشکر راحت بودم ولی پوزیشن رو نه عوض نکردم. سریع پریدم دیلای 5 🙃 دفعه بعد ان شاءالله با تعویض پوزیشن تمرین میکنم.  همسرم رو ک نمیدونم ولی خودم اصلا نمیتونم تصور کنم سر تمرینم کسی باشه. کلا وجود همسرم خودش ترسم رو چننند برابر میکنه بخاطر این فعلا اینکارو نکنم بهتره. بازم ممنون از لطفت عزیزم ❤🤗❤

۱۴۰۰/۲/۹ ۱۸:۲۰:۱۱
(ویرایش)

مرسی termeh جان بابت مهربونی و دعاهات🙏💞انشاالله که همه عزیزان این انجمن و تو هم حاجت روا باشین و به آرزوهای قشنگتون در پرتو رحمت الهی برسین🤲

Termeh جان آفررررررررین به این اراده و پشتکارت.عالی داری پیش میری.به این فکر کن که ۹۰ درصد راه رو رفتی چیز دیگه ای تا پایان راه نمونده.خیلی مشتاق خبر بانو شدنت هستم عزیزم .همینجوری پیش برو عالیه. راستی متوجه نمیشم منظورت از دیلای ۵ ،دیلای شماره ۵ هست یا دیلایی که سایز دورش ۵ سانت هست؟عزیزم سایز هدفت هم اندازه گرفتی که بدونی تا چه سایزی حدودا پیش بری بهتره؟

نگران تمرین دو نفره هم نباش گفتم که من هم تا آخر تمریناتم تک نفره بدون حضور همسرم تمرین کردم چون علتش رو بهت گفتم و خداروشکر اولین اقدام واسه دخول هم موفقیت آمیز بود پس اصلا نگران نباش و خودت حتی تنهایی هم میتونی حرفه ای بشیblinkفقط یه چیزی که خیلی میتونه وقتی که انشاالله  دیلای سایز هدف رو تموم کردی  و آماده اقدام دخول شدی کمکت کنه اینه که بار اول هم به خودت و هم همسرت توجیه کنی که اون هیچ کاری نکنه و تو آلت رو مثل دیلا توی دست بگیری و  هدف جلسه اول رو واسه جفتتون بزاری وارد کردن آلت به اندازه کلاهک و نه بیشتر.

اون موقع وقتی که دیدی راحت کلاهک رو تونستی بدی داخل با یکم تنفس شکمی یهو میبینی خودش تا ته سر  میخوره و کامل میره تو.پس اصلا نگران نباش بیخودی هم استرس به خودت راه نده چون همینجور که بقیه بانوشده ها هم گفتن آلت کلا با دیلا خیلی فرق میکنه خیلی راحتتره.دیلاهای سایز بزرگ،  کامل داخل واژنت حس میکنی ولی آلت چون لطیفه و منعطف و جنس واژنه خیلی سوزش و درد مثل دیلا نداره و فرقش از زمین تا آسمونهanim2-25r30wiحالا انشاالله خودت تجربه میکنی به حرفم میرسیblink

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۹ ۲۱:۴۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام خانوماااا

خیلی خوشحالم ک گروه اکتیو باعث میشید منم انگیزه بگیرم 

امروز بعد دو روز تمرین نکردن با سایز ۱۰/۵ تمرین کردم امشبم با سایز ۱۱تمرین میکنم منم راستش انگیزه و علاقه ای ندارم 

محیا جونم سایز هدفم ۱۳ فک کنم اراده کنم اخراشه

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۹ ۲۲:۳۰:۴۵
(ویرایش)

الهی آمیییین. ‌ مرسی z99 عزیز دلم . الهی ک شاد و سلامت باشین😘😘

دیلای 5 منظورم دیلایی هست ک سایز دورش 5 هست. واسه من سه تا گوش هست بعد دیلای ک دورش 4 سانته و 5 و6و 7 و8 . از 8 به بعد نیم سانت افزایش داره. آره عزیزم سایز هدفمم تقریبا 13.14 هست. امشب سایز 6 رو تمرین کردم. سوزش داشتم ولی روون میشه ب امید خدا💪. اگر شما تونستین تنهایی از پسش بربیاین‌ منم همین‌مسیر رو میرم بدون کمک همسر 🙃. 

دلخوشم به دلداری و انگیزه شما . ممنون از لطف و مهربونیت عزززیزززم 😘❤😘

Ava جان خدااروشکر آخر مسیری یه هل کوووچک مونده تا موفقیتت ان شاءالله. ب امید خدا بزووودی بیایی خبر خووش رو بهمون بدی . الهی آمین 🤲❤

۱۴۰۰/۲/۹ ۲۲:۵۴:۴۲
(ویرایش)

خیلی خوبه termeh جان.آره عزیزم هر سایزی اولش مقداری سوزش قابل تحمل داره که بعد از چند جلسه روان میشه واست نگران نباش.همه چیزایی که میگی من هم داشتم آهسته و پیوسته پیش برو که آخرش لذت یه رابطه کامله واستanim2-a2d3اصلا هم با فشار زیاد هل نده سعی کن آروم آروم با کگل و تنفس عمیق شکمی میلیمتری بده داخل تا آسیب نبینی.موفق باشی عزیزم

Ava جان عالیه.دیگه چیزی تا آخر مسیر نمونده با انگیزه باش حالا که آخرای کاری دختر خوب،به لذت رابطه کامل فکر کن انگیزه میگیری عزیزم،اول از همه فقط و فقط به خاطر لذت خودت درمان رو به پایان برسون نه به خاطر همسرت چون لذت بردن حق طبیعی تو هست عزیزم.تازه بعد درمان حسابی اعتماد به نفست هم بالاتر میره.عزیزم حالا که آخرای کاری بین تمرینات وقفه ننداز تا سایز هدف آهسته و پیوسته پیش برو.منتظر خبر بانو شدنت هستم عزیزمblink

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۹ ۲۳:۴۲:۱۳
(ویرایش)

سلام قشنگا من امشب سایز ۱۱ رفتم سوزش نداشتم حرکتم میدادم ولی راحت نبودم انگار بزور جا میشد و براش بزرگ بود فردا هم تمرین میکنم با ۱۱ بلکم جا باز کنه

یکی از دوستان از ژل لوبریکانت مارک  ایموژن تعریف میکرد میخام بگیرم اسپری درسته؟؟؟؟

من مارک باریج و دو مارک دیگه خریدم اولی خوب بود دو تا بعدی بسیار بی برکت بود و سریع تموم شدن

مرسی z99  و محیا جونم مرسی ساپورتمون میکنید به عشق شماها هم شده بهتون قول میدم هر روز کار کنم فقط شمام جویای احوالم باشید 

۱۴۰۰/۲/۹ ۲۳:۴۹:۲۰
(ویرایش)

ترمه جان تبریک میگم بهت داری خوب پیش میری ها 

واقعا اهستگی و پیوستگی شاه کلیده ک من رعایت نکردم من قبلا باز شروع کردم و دوستانی ک با من تو گروه بودن اغلب بانو شدن حتی دوستانی ک زمان من با گوش پاکن هم مشکل داشتن ولی چون پای هدفشون بودن موفق شدم ولی من چون هم دختر خیابانی ک گفتن ۹۰ درصد واژینسموس نیستی ی دکتر زنانم رفتم ک انگشتشو داخل کرد و گفت نیستی و این باعث شد با اعتماد بنفس با سایز ۷ شروع کنم و خیلی راحت پیش میرفتم ولی ۱. نمیدونم چرا تو گروه کم کم اعتماد بنفسم از بین رفت و۲.  اینکه دچار خونریزی شدم ی کوچولو اونم بدون هیچ دردی 

و ۳. پیوسته کار نکردم ۴ عجولی باعث شد عقب بمونم و معمولا دو قدمی نتیجه فرار میکردم ولی با اراده پاشم یه مدت ساپورتم کنید قول میدم خوش خبر باشم

۱۴۰۰/۲/۱۰ ۰۰:۰۳:۰۳
(ویرایش)

Ava جان منتظریم دختر خوب بگی بانو شدیااااا....پس اینبار بی نتیجه نزار تلاشت رو smileسایزهای بالا صبوری میخواد و اینکه تند تند سایزهای بالا رو تا روان نشدی عوض نکن.موقع تمرین رویاهای جنسی که دوست داری در آینده با همسرت تجربه کنی تصور کن و با لذت تمرین کن، فانتزی های جنسیت رو توی ذهنت مرورکن و اینبار تا آخرش پیش بروanim2-a2d3ژل ایموشن اگه خواستی بگیری حتما ایموشن زرد بگیر پمپی هست.من استفاده کردم راضی بودم.ژل پلی ژل هم واسم خوب بود.راستی خیلی ها موقع تمرین با دیلا یکم خون هم دیدن که اگه خونریزی ادامه دار نباشه میتونه به خاطر پاره شدن پرده باشه.اگه ادامه دار نبوده و بعدش مشکلی نداشتی و درد و سوزش نداشتی احتمالا به خاطر پاره شدن پرده بوده.فقط توی سایزهای بالا به هیچ عنوان با زور و فشار زیاد دیلارو داخل نکن.با تنفس عمیق شکمی و کگل آروم آروم یه ذره هل بده تا میلیمتری بره داخل و دیلارو به چپ و راست کمی تکون بده تا جا باز کنه 

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران