تعداد بازدید : 192988
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۶ ۰۷:۰۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

و جدای از همه چیز ماها چون با دیلاتور تمرین داشتیم باید حتما بعدش معاینه بشیم چون دیلاتور ممکنه باعث زخم بشه و خودش هم یه دلیله برا پاپ اسمیر دادن 

۱۴۰۰/۲/۶ ۱۳:۰۰:۴۸
آخرین حضور: ۱۴۰۲/۳/۸ ۱۶:۳۷:۰۴
(ویرایش)

Ava(...) ی عزیز خدا رو هزار مرتبه شکر که امیدت بیشتر شده ... فقط روی موفقیتت و لذت بردن از رابطه فکر کن ... واسه سوزش یه مقدار کمش طبیعیه منم موقع تمرین وقتی هیچ حس جنسی ندارم اینجوری میشم... از همسرت بخواه گرمت کنه قبلش و کلی لوبریکانت بزن ... باور کن من انقد روی ذهنم کار کردم و همسرم رو شریک کردم ک هر دو از تمرین لذت میبردیم من حتی ارگاسم رو تجربه میکنم با تمرینا... هر چند بانو شدم ولی همسرم میگه بزار راحتتر بشی الان هنوز دو هفته س ک تمرین کردی... عجله نکنین و تمرینا رو ب فانتزیای جنسی ربط بدین و دوتایی لذت ببرین ... چند وقت دیگه که کلی دخول رو تجربه کردین انقد برات اتفاق میفته که عادی میشه و کلی ب این روزای تمرین حس قشنگ پیدا میکنین دوتایی

واسه کگل هم اینجوریه ک فکر کن جیش داری و میخوای نگهش داری ... بعد ازاد میکنی انگار میخوای جیش کنی... اصل کگل اینه که انقباضات از حالت غیر ارادی دربیاد ... وقتی دیلا داخل واژنه چندین بار روش کگل بزن ک قشنگ جا باز کنه...

بعدم به همسرت بگو سرعتشو کم کنه مردا بخاطر سیستم خودشون ک با سرعت لذت میبرن فک میکنن مام اینجوریم در صورتیکه ما اوایلش با ملایمت گرم میشیم و بعد توی اوج لذت سرعت رو طلب میکنیم

یعنی بهش بگو دیلا رو خیییلییییی ملایم وارد کنه و عقب جلو کنه حینش حواستو پرت کنه مثلا تنتو ببوسه کلیتتو نوازش کنه یا گردنتو ببوسه و یه جوری ک خودت میدونی گرمت کنه...

وقتی نیازت بیشتر شه بدنت خودش طلب میکنه ک سریعتر انجام بده و اصلا دردو فراموش میکنی

کلا اصل ذهنیت بشه این: هیچ لذتی بالاتر از سکس نیست و حقه منه ک این لذت رو دریافت کنم ... همسرتم بدونه اینجوری لذت میبری خیلی باهات همراهی میکنه چون مردا بخشی از قدرتشون رو تو این میبینن ک زنشون رو از نظر جنسی ارضا و اروم کنن پس باهاش بیشتر حرف بزن و بیشتر کمک بخواه مطمئن باش کلی کمکت میکنه 

۱۴۰۰/۲/۶ ۱۹:۲۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

مرسی محیای عزیزم  پریودم تموم شد ایشالا که بتونم سریع با کگل حلش کنم.. ایشالا همونجوری ک تو گفتی باشه و واژینیسموس نباشه یا حداقل شدید نباشه. برام دعا کنید بچه ها 😓😞

۱۴۰۰/۲/۶ ۱۹:۵۰:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

ترمه جانم من سوزش ادرار نداشتم من یهو از سایز ۹ رفتم ۱۰/۵باعث شد پردم زده بشه خونریزی داشتم بدون درد

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۶ ۲۳:۲۰:۳۳
(ویرایش)

سلام به دوستان من امشب باز با سایز ۱۰/۵ تمرین کردم

امشب  انقباض داشتم با ۱۰/۵ با سوزش تمرین کردم

همسرمم نتونست وارد کنه البته سوزش داشت موقع ورودی و خودم حس میکردم منقبضم گفتم ک اون امشب تمرین نکنه

راستش من اصلا با کگل مشکل دارم شاید چون از اول اشتباه میزدم 

من حس میکنم با کگل اصلا راحت نمیشم ناراحتم میشم

ممنون میشم راهنماییم کنید چون فردا عافم و  فرصت تمرین دارم۰

۱۴۰۰/۲/۶ ۲۳:۳۹:۱۶
(ویرایش)

من تو کگل اصلا احساس رهایی و آسودگی رو تو پایین تنه تجربه نمیکنم و نمیتونم رو عضلاتم تسلط داشته باشم حتی میوقع شل کردن و بدتر یادم میره رهایی عضلاتم رو

البته امشب چون تمرین خوبی نداشتم ناراحتم و عصبی

۱۴۰۰/۲/۷ ۱۹:۰۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

اواجان زمانی کگل درست اجرامیشه که غیراز انقباض ماهیچه های داخلی واژن خیلی ببخشید سوراخ مقعد هم منقبض میشه وجمع میشه. امانبایدماهیچه های شکمت منقبض بشه. اگرم شدخیلی کم. یک گرفتگی خیلی کوچولو هم قسمت خارجی ران پا. بعدشم که خودتو شل میکنی زمانی که تونستی اینطوری اجراش کنی یعنی کگل زدنت درسته.

اگه میتونی بادیلاسایز10 تمرین کن تاسوزشت کمتربشه  چون یهوازسایز9رفتی10/5 واژنت هنوزاماده نبوده واسه تغییر1/5 سانتی. شایدبخاطرهمین هنوزخودتو منقبض میکنی.

موقع تمرین من همیشه حواسموپرت میکردم، فیلم نگاه میکردم یاباگوشی بازی می‌کردم، تاترسم ازدیلاهای سایزبزرگ ریخت. یه وقتایی به خودم میومدم میدیدم دیلا تااخر رفته داخل منم حواسم نبوده. البته توبازه زمانی نیم ساعت تایکساعت. 

پس اصلاعجله نکن، حالاکه تااینجااومدی نزار تلاش‌هات بی نتیجه بمونه. اصلااشکالی نداره کم کم جلو پیش بری. شده بایک سایز چندروز تمرین کن امان نزاردلسرد بشی، این غول رو شکست بدی بعدش همه چی راحت میشه ویک قدم دیگه به سایز هدفت نزدیک تر میشی. تلاشت عالیه. همینطور ادامه بده

موفق باشی عزیزم

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۲/۷ ۲۰:۲۶:۴۴
(ویرایش)

نه بعد خونریزی با یه وقفه یکی دو هفته دوباره با سایز ۹/۵.  ۱۰ و ۱۰/۵ تمرین کردم‌

دو شب اخیر سایز ۱۰/۵ رو تمرین کردم امشب هم ۱۰/۵ میریم 

کی راحت میشیم خدا حالم بهم میخوره از این اوضاع از روبرو شدن با این ترس احمقانه و مزخرف

۱۴۰۰/۲/۷ ۲۰:۲۸:۲۹
(ویرایش)

مرسی محیا جونم دعا کن بحق این ماه که همه درمان بشیم همه کسانی ک میخوان طعم لذتو بچش لذت ببرن و کسانی که بچه میخوان بچه سالم و صالح نصیبشون بشه

۱۴۰۰/۲/۷ ۲۰:۳۳:۴۳
(ویرایش)

امشب تولد کریم اهل بیت کاش یه نظرم ب ما بندازه کاش تموم بشه کاش درست بشه کاش عالی بشه رابطمون

۱۴۰۰/۲/۷ ۲۰:۵۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

ان شاالله. این روزها هم میگذره وبرات خاطره میشه. فقط کمی صبر وتلاش. منم یه روزی رابطه کامل رو درحد یک رویای دست نیافتنی میدیدم. اماامروز جزئی ازمسایل عادی زندگیم شده. انگارنه انگار یک روزی من تاسرحد مرگ ازدخول میترسیدم.

امیدت رو از دست نده. اواجان سایز هدفت چنده؟ 

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۲/۸ ۱۲:۴۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان.من یکی از خواننده های خاموش بودم از آذر ماه ۹۹ به طور اتفاقی خداروشکر این انجمن رو با گشتن توی نت پیدا کردم.من هم ۲ سال میشه که عروسی کردم ولی توی این مدت فقط سه الی چهاربار تلاش واسه دخول انجام دادیم که به علت ترس بسیار زیاد من حتی یه ذره هم ورود انجام نشد که نشد و اینقدر واسم وحشتناک بود که توی تمام این دوسال شوهرم هم اصرار به اینکار نداشت و تماما رابطه بدون دخول و سطحی انجام میشد.حد ترسم رو بهتون بگم که هر وقت میخواستم اینکارو انجام بدم  و پرده رو برداریم مثل این بود که قراره منو ببرن و بکشنoopsتوی تمام این ۴ بار تلاش فقط یکبار همسرم وقتی که من حواسم نبود انگشت اشارش رو وارد واژنم کرد که البته بدون هیچ خونریزی بود و اون شب من فکر کردم که خوب پرده ام دیگه پاره شده و راحت شدم ولی چون خونی نیومد به دکتر مراجعه کردم که بفهمم آیا پاره شده یا نه.که دکتر هم گفت که پرده ام سالمه سالمه و چون انگشت خیلی باریکتر از آلت هست ممکنه با انگشت هم پاره نشه و اون روز من حسابی از سالم بودن پرده ناراحت شدم.خلاصه دکتر هم قرص آرام بخش و ژل و اسپری بی حسی داد که البته من قرصش رو مصرف نکردم و فقط یه بار با بی حس کننده امتحان کردم که اونم بی فایده بود.تا بالاخره آذرماه ۹۹ اینجارو پیدا کردم.اینقدر شوق داشتم که تمام گفتگوهارو از سال ۹۳ تا ۹۸رو در عرض یکماه خوندم و از کامنتهای کسانی که کمک میکردن مثل بارانا و مریم و سلما و ماه پیشونی و سودا و تمام عزیزان دیگه که اسمشون در خاطرم الان نیست استفاده کردم و در عرض دو ماه به سایز هدفم که ۱۳/۵ بود رسیدم و آماده اقدام واسه دخول بودم که دیسک کمرم عود کرد و من به مدت ۳ ماه از شدت کمردرد فقط درازکش بودم و تمام تمرینات و حتی کار خونه اجبارا کنار گذاشته شد...توی این مدت کلی ناراحت بودم که با اینکه آماده دخول بودم این اتفاق رخ داد واسم....خلاصه تا اینکه از فروردین ماه امسال وضعیت کمرم خداروشکر رو به بهبودی پیش رفت و من دوباره با دلسردی تصمیم گرفتم که شروع کنم تمرین با دیلاتور،اولین بار تمرین با دیلاتور رو از همون سایز۱۳/۵شروع کردم که خیلی افتضاح بود واسم و شاید نیم ساعت طول کشید تا بره یکم داخل واژنم در صورتی که قبلا واسم روان شده بود.به همین دلیل یه دلسردی همراهم شد ولی نا امید نشدم .از طرفی چون دیلاهای سایز کوچیکم رو واسه درست کردن دیلای سایز ۱۳/۵ استفاده کرده بودم و دیلای سایز کوچک فقط سایز ۸/۵ داشتم ،به خاطر همین فقط یکبار با سایز ۸/۵ امتحان کردم که کاملا روان بود واسم و تمام این یک هفته رو با سایز ۱۳/۵ تمرین کردم که هر بار ۴۰ دقیقه طول میکشید تا به سختی بره داخل.خلاصه بدون اینکه این سایز واسم دوباره راحت بشه دو روز پیش توی معاشقه سطحی به همسرم گفتم که اگه موافقه سر آلتش رو بزاره دهانه ورودی واژنم و من فقط سعی کنم اینبار فقط کلاهک آلت رو داخل واژنم کنم و فقط به همین حد فعلا اکتفا کنیم.همسرم هم اول مخالف بود میگفت باید با دیلا کامل راحت شم و بعد امتحان کنیم که دوباره مثل دفعات قبل این تلاش بی نتیجه نشه و من ناامید نشم.ولی به اصرار من قبول کرد که فقط اگه تونستم تا کلاهک آلت رو بدم داخل،بنابراین هدفمون رو تا این حد تعیین کردیم و نه بیشتر و این اولین تمرینم با آلت بود.من به صورت زن زیر خوابیدم و همسرم روی من قرار گرفت و آلتش رو مثل دیلا خودم توی دست گرفتم و روی دهانه گذاشتم و همسرم هم تمام اختیار رو دست خودم داد و بی حرکت موند .من فقط با نفس های عمیق شکمی تونستم کلاهک رو داخل کنم که پیشرفت خیلی زیادی واسم بود.اون موقع همسرم هم با کلام همراهیم کرد و آروم آروم با نفس های عمیق پیش رفتم که همسرم گفت یکم دیگه بیشتر نمونده و بالاخره بعد از دوسال با کمال ناباوری کامل آلت داخل واژنم رفتو دخول کامل رو انجام دادیمanim2-4d564ad6اینقدر باورم نمیشد اون لحظه که همسرم فیلم گرفت و بهم نشون دادکه باورم بشه کامل داخلهanim2-25r30wiدوستان فقط اینو بدونین که آلت واقعا راحت تر از دیلاست چون منعطف و لطیفه خیلی خیلی راحت تره.اینو بدونینکه حتما به امید خدا این راهی که پیش گرفتین آخرش موفقیت شماست.اینجا ثبت نام کردم تا این نوشته ها شاید بشه یه نور امیدی واسه شما که اینو میخونی یا شاید هم مثل من خواننده خاموش باشی و بدونی که مسیرت درسته و ناامید نباشی.اینم بگم که حتی یه قطره خون هم نیومد برخلاف چیزی که توی ذهنم همیشه از برداستن پرده ساخته بودم.

جا داره که یه تشکر ویژه داشته باشم از مدیر سایت خانم خیابانی عزیز و تمام دوستانی که با نوشته هاشون به من امید و یاد دادن چطوری خودم رو درمان کنم.انشاالله که نگاه خدا همیشه همراهتون باشه و غم نبینینو همیشه شاد و سلامت و تندرست باشین و به آرزوهای قشنگتون در پناه خدا برسینanim2-thanksflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۸ ۱۲:۵۱:۱۲
(ویرایش)

راستی یادم رفت بگم که سوزش  و دردش خیلی خیلی کمتر از دیلا بود با اینکه حتی روی آلت هم کاندوم استفاده کردیم و توی همین جلسه اول بعد از پوزیشن زن زیر به درخواست خودم پوزیشن زن رو و زن پهلو هم انجام دادیمanim2-a2d3shysmile

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۸ ۱۵:۲۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام عزیزان. مرسی z99 از پیام پررر از امیدت 🥰 برای من ک تااازه امروز بعد از چند روز سوزش و اذیت بالاخره تونستم گوش 3 رو شکست بدم خییییلی روحیه بخش بود. ان شاءالله ک‌ همگی با تلااش و پشتکار به سایز هدف برسیم . الهی آمین 🤲❤

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۸ ۱۵:۳۷:۲۱
(ویرایش)

اینو بدونین که یه روز که خیلی هم دور نیست تک تک شما عزیزان میاین اینجا و خبر بانو شدنتون رو میدین....فقط چندتا نکته ۱- به هیچ عنوان عجله توی روند تمرین با دیلاتور نداشته باشین حتی اگه شده یک هفته روی یک سایز هم بمونید ایرادی نداره تا واستون عادی شه و تند تند دنبال سایز عوض کردن نباشین تا واستون عادی و راحت نشده سراغ سایز بالاتر نرین

۲-در حین پروسه تمرین با دیلا بهتره که از روی کنجکاوی سراغ تمرین با آلت نرین تا زمانی که حداقل به سایز هدفتون نزدیک باشین(یادمه موقعی که سایز ۹ بودم خودم یه بار اینکارو کردم و جز دلسردی چیزی نداشت)

۳-ساخت دیلا هم خیلی مهمه نه مثل چوب خشک باشه و نه زیاد نرم- ابتدا تا انتهای دیلا هم حداکثر یک سانت اختلاف اندازه داشته باشه

۴-عزیزان این نکته خیلی اهمیت داره که حتما قبل تمرین با دیلا یک بار از نظر تشخیص نوع پرده پیش دکتر زنان معاینه شده باشین که مطمعن باشین که پرده معمولی باشه و از نوع تیغه دار نباشه

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران