تعداد بازدید : 192989
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۰:۳۲:۱۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

خواهش میکنم عزیزدلم تا جایی که بتونم اینجا سر میزنم.

Termeh جان توجه کن عزیزم توی این روش درمان اصل مهم عجول نبودنه یعنی آهسته و پیوسته پیش رفتن و تمرین روزانه حتما باید صورت بگیره و بینش وقفه نیوفته.عزیزم خودت بهتر متوجه میشی که مثلا سایز ۷ کامل واست راحت و روان شده یا نه،این خیلی مهمه که تو بتونی حتما مثلا با سایز ۷ بدون درد و کشیدگی دیواره واژن تند تند جلو عقب کنی داخل واژن.این مشخصه راحت شدنه.اگه اینجوری نیست بهت توصیه میکنم تا زمانی که به این حد نرسیده اصلا افزایش سایز نده عزیزم.چون قراره اصولی پیش بری دیگه.اشکال نداره که چندروز بیشتر روی یه سایز بمونی در عوض موفقیتت راحتتره و به قول معروف حرفه ای میشه واژنت.

یه پیشنهاد خیلی مهم هم دارم که میتونه خیلی خیلی کمک کننده باشه ،اینکه توی وقتهای بیکاریتون برین یه سر به انجمن های قبلی مثلا انجمن سال ۹۵ بزنین و کامنتهای اعضا رو بخونین حتما چند صفحه از انجمن رو تا جایی که اوقات فراغت بهتون اجازه میده بخونین.خوبیه اینکار دو چیزه:۱- سوالاتی که واستون حین تمرین الان و در آینده ممکنه پیش بیاد قبلا واسه بقیه هم پیش اومده و عنوان کردن و دوستان عزیزی به سوالات بچه ها خیلی خوب جواب دادن پس شما هم با خوندنش خیلی چیزا یاد میگیرین و جواب سوالاتتون رو یاد میگیرین.۲-باعث روحیه گرفتن بیشتر خودتون میشه چون میبینین یه نفر که حتی از نگاه گردن به واژنش هم میترسیده چه جور تا آخر مسیر رفته و به راحتی بانو شده.پس حتما حتما برین و انجمن های قبل مثلا سال ۹۵ رو بخونین.اینو کسی میگه که خواننده خاموش بوده و تمام انجمن های قبل رو خونده پس زیاد سخت نیست اتفاقا توی اوقات فراغت نیم ساعت وقت بزارین انگیزتون بیشتر هم میشه.من سال ۹۹ که شروع کردم به درمان به جای خوندن انجمن همون سال ،انجمن های سال قبلش رو کامل خوندم چون سالهای قبل عزیزانی بودن که در غیاب خانم دکتر خیابانی انجمن رو به دست گرفته بودن و به بچه ها  دلسوزانه کمک میکردن و الحق که جواباشون هم کامل و عالی بود افرادی مثل بارانا و مریم و سلما و سودا و ماه پیشونی و غیره.ولی الان دیگه این افراد به خاطر مشغله هاشون نیستن توی این انجمن ها.من تمام لحظات بیکاریم رو به خوندن اون انجمن های قبل میگذروندم.بهتون پیشنهاد میکنم حتما اینکارو انجام بدین تا جواب تک تک سوالاتی که ممکنه توی ذهنتون باشه و همچنین روحیه فوق العاده نصیبتون بشه.شاد و موفق و پیروز باشین.smilevalentine

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۳:۰۶:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

ممنون عزیزدلم .من  برای این تمرینا دو هفته مرخصی گرفتم بخاطر این سعی میکنم صبح و شب تمرین داشته باشم و الانم چند روز بیشتر وقت ندارم میخام سعی کنم اگر خداا کمکم کنه تو این مدت تمومش کنم. با هر سایز طبق راهنمایی شما دوسه تا پوزیشن مختلف هم تمرین میکنم ولی سری بعد ک میخام دوباره تمرین رو شروع کنم اون سایز داخل نمیشه باید برگردم 4.5 سایز قبل رو یکی یکی وارد کنم 30 تا عقب جلو بزنم تا کم کم برسم به سایزی ک شب قبلش روون شده بودم.

من خعععلی وقته این مشکل رو دارم ولی نمیدونستم. سااالها وقتم با غصه و اشک  هدر رفته بخاطر این دیگه سعی میکنم الان ک راهش رو پیدا کنم به امید خدا دیگه وقفه نندازم. ولی سایز رو فکر کنم همینطور ک شما میگین دارم عجولانه میرم . تایپیک های قبلی ام چشم وقتای آزاد بجای اینستا گشت بزنم میشینم میخونم 😆.

بازم ممنون از حضورت و لطفت در حق من. الهی ک شااااد و تندرست باشی ❤🤲❤

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۳:۵۶:۳۶
(ویرایش)

Termeh جان عزیزدلم من هم توی مدت تمریناتم شاغل بودم ولی با وجود شاغل بودن و مرخصی نگرفتن هم باور کن در حد نیم ساعت وقت خالی میتونی واسه خودت بزاری.تازه من تمام کارهای خونه هم خودم انجام میدادم.ولی باور کن میشه نیم ساعت در روز واسه خودت آزاد قرار بدی عزیزم.اینو گفتم واسه اینکه واسه خودت مدت تعیین نکنی و بگی حتما باید توی دو هفته تمومش کنی.وقت تعیین کردن اشتباهه هم بهت استرس میده و هم باعث میشه بدون اینکه با سایزای قبل راحت و روان بشی تغییر سایز بدی که این بزرگترین اشتباهه.پس توی این دو هفته هم آهسته و پیوسته جلو برو که خدای نکرده واژنت استپ نکنه عزیزم.من کل تمریناتم دو ماه و نیم با پریودی ها طول کشید و توی دو ماه نیم به سایز هدف رسیدم،حالا بعضی ها یک هفته ای موفق میشن بعضی ها هم ممکنه ۴ ۵ ماه طول بکشه که هیچ ایرادی نداره مهم با روش درست درمان شدن و موفقیت نهاییش هست.بهت گفتم که حتی بعد از انتهای تمریناتم ۳ ماه به خاطر دیسک کمر درازکش افتادم و حتی قادر نبودم یه جارو بزنم یا درست آشپزی کنم یا ظرف بشورم چه برسه به تمرین و اقدام.حتی رابطه سطحی هم واسه کمردردم آزاردهنده بود و انجام نمیدادیم.و خودم فکر میکردم بعد ۴ ماه دور بودن از دیلا هرچی بافته بودم رشته شده ولی خداروشکر با ۳ بار تمرین دیلا اقدامم  به طور ناباورانه ای موفقیت آمیز بود چون سعی کردم اصولی و آهسته اما پیوسته توی مدت تمرینم واژنم رو به بازتر شدن عادت بدم نه با زور و عجله.پس عزیزدلم حتما حتما حتما آهسته اما پیوسته بدون عجله پیش برو که نتیجه تلاشت رو با موفقیت ببینی.هدف از تمرینات گول زدن واژن به آرومیه جوری که واژن نفهمه آخرش آلت قراره داخلش برهblink

در ضمن آفرررررین اینستا رو بزار کنار بابا توی این مدت حیف وقتت نیست رو اینستا میزاری توی این مدت به جاش برو اون کامنتها رو که بهت گفتم بخون ببین بقیه چی بودن چکار کردن که موفق شدن.پس ببین وقت آزاد زیاد داری ولی با اینستا توی این مدت به هدرش نده عزیزم.

انشاالله که موفق باشی عزیزم.smile

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۴:۰۹:۱۵
(ویرایش)

توی این انجمن ها بودن کسانی که حتی ۱۲ سال دخول نداشتن و باکره بودن ولی با این روش درمان شدن و لذت دخول رو اول به خودشون و  بعد به همسرشون دادن.پس خدا روشکر که اینجا  راه حل رو پیدا کردیم باور کنین خیلی ها هستن همین الان که شما دارین تمرین میکنین از راه و روش درمان بی خبرن.که انشاالله همه کسانی که از این مشکل رنج میبرن خدا کمک کنه و راهش رو به درستی پیدا کنن.خود من به شخصه اگه اتفاقی اینجا رو پیدا نکرده بودم مطمئن هستم دوسال من میشد همیشه بدون دخول....

انشاالله همه حاجت روا باشن به حق این شب قدر عزیز الهی آمین.love🤲

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۵:۴۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۸:۳۳:۳۷
(ویرایش)

سلام 

من از تیرماه ۹۹ متوجه شدم واژینیموس دارم 

تا الان نتونستم درمان کنم 

امروز به توصیه به دوست وارد این سایت شدم 

دوستان من انگشتم و انگشت همسرم حتی دو انگشتی هم وارد میشه 

و اینجوری اصلا ترس ندارم

اما نوبت به آلتش میرسه سوزش شدید و استرس 

پاهامو هی جمع میکنم 

این واژینیموسه دیگع؟

پس چرا با انگشت مشکل ندارم ؟

۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۵:۴۸:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۸:۳۳:۳۷
(ویرایش)

و یه سوال دیگه چه جوری دیلاتور درست میکنید و سایزشو تعیین میکنید لطفا

۱۴۰۰/۲/۱۱ ۱۹:۰۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

عزیزم یه فیلم توی اینستا هست واژینسموس سرچ کن و توی هایلایت یکیشون بود 

من از روی توضیحات بچه ها متوجه نمیشدم ولی با دیدن اون کامل کامل متوجه شدم

اونو پیدا کنی عالی و جواب تموم سوالاتم میده

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۱۲ ۰۳:۳۴:۳۹
(ویرایش)

سلام ghazaliiiii .خوش اومدی عزیزم.روش ساخت دیلاتور با دستکش جراحی(حتما دستکش جراحی از داروخانه بگیر نه این دستکشهایی که توی جعبه ۵۰ تایی چون اینا استریل نیست و خدایی نکرده عفونت واژن ایجاد میکنه.دستکش جراحی استریل هست و فقط یک جفت  توی یه بسته بندی استریل قرار داره).عزیزم انگشت های دستکش جراحی رو با پنبه پر میکنی به حدی که شل و وارفته نباشه و سفتیش هم در حد آلت باشه.بعد انتهای انگشتهای پر شده از پنبه رو گره میزنی یا با نخ محکم ببند.سایز دیلاتور هم اندازه دور انگشت پر شده رو با متر اندازه بگیر ،این میشه سایز دیلاتور.فکر کنم واسه شما که گفتین با انگشت کار کردین به راحتی بتونی سایز اولت رو ۷ سانت بگیری.اگه دیدی اذیت هستی سایزت رو کمتر کن از ۵ شروع کن.طول دیلاتورها هم ده سانت باید داخل کنی عزیزم.

خیلی ها بودن با انگشت موفق نشدن و ترسشون کامل از بین نرفته ولی با این روش موفق شدن.ببین ریشه ترست از کجاست؟ از برداشتن پرده یا دید غلط نسبت به پرده هست(البته شما چون با دوتا انگشت باهم داخل کردی احتمالا دیگه ترس از برداشتن پرده نداری چون با این توصیفات پرده ات تا حدودی از بین رفته) یا اینکه از بزرگی آلت ترس داری و فکر میکنی که قراره همه جا رو خون برداره؟یا شناخت ناکافی نسبت به آلت زنانه؟که اگه همچین ترسی هم باشه وقتی به دیلاهای سایز بالا میرسی میبینی که همچین خبرایی هم نبوده که فکر میکردی و تازه متوجه میشی چی به چیه.پس نگران نباش.سعی کن حتما تاپیک های سالهای قبل رو بخونی توی اوقات فراغت چون خیلی چیزا به دستت میاد و همچنین روحیه میگیری.وقتی که با اولین دیلات راحت و روان بودی دیلای بعدی که درست میکنی باید حداکثر یک سانت افزایش سایز داشته باشه  نه بیشتر.توی سایزهای بالا هم واسه اینکه راحت تر پیش بری افزایش سایزت نیم سانت نیم سانت باشه. حتما بعد از استفاده از دیلا اونو با آب ولرم با یه شوینده ملایم بشور تا عفونت نگیری عزیزم.اولین صفحه تاپیک واژینیسموس روش کار رو گفته و در مورد دیلا هم گفته.همچنین تمرین کگل و وارسی هم توضیح داده اونو حتما بخون .چون باید کگل هم کار کنی.و با کگل و تنفس عمیق شکمی دیلارو وارد کنی.راستی حتما همسرت رو در جریان تمرینات بذار چون حین تمرینات پرده ات کامل از بین میره از این نظر با همسرت در میان بذار که بعد خدایی نکرده سر این موضوع مشکلی پیش نیاد.نوع پردت هم باید اطلاع داشته باشی و قبلا پیش یه دکتر معاینه پرده شده باشی که مطمئن باشی پرده معمولی داری و از نوع تیغه دار نباشه چون پرده های سپتوم دار رو با برداشتن سرپایی درستش میکنن و نمیشه این تمرینات رو واسش انجام داد.

اولین قدم اینکه بعد از وارسی ،چند روز تمرین کگل انجام بده و بعد کار با دیلاتور رو شروع کن.دیلاتور هم حسابی با ژل لوبریکانت آغشته کن و بعد داخل کن.هنگام داخل کردن توجه کن که نباید با فشار و زور باشه بلکه باید به آرومی و با کگل و تنفس عمیق شکمی آروم آروم بدی داخل که به خودت آسیب نزنی.

شما چون قبلا با انگشت کار کردی راحت تر میتونی پیش بری و یه مسیرایی رو طی کردی پس امیدوارانه پیش برو که تا موفقیت چیزی نمونده عزیزم.راستی سایز هدفت رو هم اندازه بگیر که بدونی تا چه سایزی باید دیلا بسازی(سایز هدف میشه اندازه دور آلت همسر در حالت نعوظ)

موفق و پیروز باشی.smile

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۲ ۰۴:۰۵:۴۱
(ویرایش)

نکات بسیار مهم (کلیدهای ورود دیلاتور) :
1. از ژل لوبریکانت فراوان استفاده کنید .
2. واژن کمی درجه شیب به سمت مقعد دارد . پس دیلاتور را مستقیم وارد واژن نکنید ! بلکه از ابتدا یک شیب حدود 30 درجه ای به سمت پایین بدهید . بعدش دوباره برعکس کنید.
3.دیلاتور را به حالت "فرو کردن" داخل نکنید ! بلکه به صورت پیچشی (یا چرخشی) (مثل وقتی که انگشتر را از انگشت خارج میکنید) آهسته وارد کنید . یعنی به چپ و راست بچرخانید و کمی نیرو به جلو بدهید . همزمان کگل بزنید.
4.اگر در ورود دیلاتور مشکل دارید ، حین دخول آهسته ی دیلاتور ، ورزش کگل را انجام دهید . یعنی با کگل ، دیلاتور را به داخل بکشید .
5.وقتی دیلاتور کامل وارد شد، برای دقایقی چندین بار ورزش کگل را انجام دهید . سپس شروع کنید به عقب جلو کردن دیلاتور .
6. هر کجا خسته و نا امید شدید ، تمرین را متوقف کنید و پس از یک تفریح کوچک (مثل رقص یا آشپزی و ..) مجددا شروع کنید .

سایزبندی دیلاتور ها :
هر مرحله ، یک سایز دارد . در واقع شما وقتی با یک سایز ،خوب و راحت کار کردید ، از سایز بعدی استفاده میکنید .
بلندی دیلاتور ، به اندازه همون انگشت دستکش باشه ، کافیه .
سعی کنید از دیلاتور دوم - سوم به بعد  ،پس از تمرین خودتون ، دقایقی هم با همسرتون تمرین کنید . یعنی ایشون دیلاتور رو وارد کنند .
توجه کنید که در تمام مدت درمان، حتما با همسرتون سکس بدون دخول داشته باشید تا با بدن و آلت همسرتون غریبی نکنید .
چطور اندازه بگیریم :
وسط دیلاتور را در نظر بگیرید ، حالا با یک متر ،دورش رو اندازه بزنید .یعنی محیط دورش .

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۲ ۰۴:۰۸:۲۷
(ویرایش)

اصول استفاده از دیلاتورواژن :

- مهم ترین مساله ، سایز مناسب است . که باید با توجه به نوع و شدت مشکل تان ، انتخاب شود .معمولا از انگشت کوچک شروع می کنیم. دیلاتور را طبق روش گفته شده ، وارد واژن میکنیم.
به همین روال ، سایز دیلاتور رو افزایش می دهیم . از انگشت کوچک ...تا انگشت بزرگ .

- بهتر است قبل از تمرین با دیلاتور ، تمرین های تن آرامی و ریلکسیشن و خصوصا ورزش کگل انجام شود .
- در هر پوزیشنی که راحت هستید ، تمرین را شروع کنید . از قبل واژن تان را شناسایی کنید .
- قبل از شروع کار ، مثانه خود را تخلیه کنید . همینطور بهتر است اجابت مزاج داشته باشید .

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۰:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۲ ۱۱:۰۴:۵۰
(ویرایش)

سلاااام 

به به میبینم که اینجا حسابی شلوغ شده 😀😄 

همینجور پر قدرت ادامه بدین بچها 💪 ودر کنارش برا منم دعا کنین 🙄

من چالش رابطه رو رد کردم و الان درگیر چالش معاینه ام😂

دوماه دیگه باید برم پتپ اسمیر و از الان وحشت دارم 😓 برا منم دعا کنین بتونم انجامش بدم

۱۴۰۰/۲/۱۲ ۲۲:۲۶:۰۹
(ویرایش)

سلام‌دوستان قشنگم

من امشب با سایز ۱۱ تمرین کردم الان میخوام برم سایز ۱۱/۵

فقط من حالت نشسته خیلی راحتترم (مثل پوزیشن زن بالا) ولی وقتی دراز میکشم و پاهامو باز میکنم منقبضم و نمیتونم کگل بزنم و انگار رو ماهیچه هام تسلط ندارم البته گاهی هم راحتم ولی امشب واقعا حریف ماهیچه هام نشدم در حالت دراز کشیده باز شده

یعنی اول پوزیشن زن بالا میرم برم میرم سراغ دراز کشیده ب پشت

۱۴۰۰/۲/۱۲ ۲۲:۵۲:۲۹
(ویرایش)

سایز ۱۱/۵ هم بسختی وارد کردم و فعلا با هم آشتی نکردیم جالبه وقتی با جلو و عقب کردن دیلا خودمم حرکت میکنم خیلی دخول راحتی دارم

۱۴۰۰/۲/۱۲ ۲۲:۵۴:۴۳
(ویرایش)

ی کشف کردم در حال حرکت انقباض ندارم و همه چیز عالیه

۱۴۰۰/۲/۱۴ ۱۷:۰۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام دوستای جدیدم و z99 عزیزم

الان اومدم تو تاپیک و پیامت و خوندم، اره من شب اول تا 5 رفتم یعنی تا هرجا که کشش داشنم قرار بود تمرین کنم که تا 5 رفتم همونجور که میدونی هر سایزی 30بار.

از اون روز تا حالا تقریبا 2 3 روز بخاطر مهمونی جاموندم از تمرین ولی در کل تا 10 و نیم رفتم یعنی وقت تمرین 10 و نیم دوباره چند قطره خون دیدم نمیدونم از خراش بود یا چی دیگه تا 24ساعت ادامه ندادم و امشب دوباره میرم تمرین، شما چطورین؟ به کجا رسوندین

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران