تعداد بازدید : 527531
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۱:۲۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۶ ۱۲:۵۱:۳۰
(ویرایش)

سودا بله دخول داشتم بانو شدم البته دخولم به بار بود چندروز پیش بانو شدم. با دیلا و آلت مشکلی ندارم.فقط میخاستم بدونم تکه گوشت چیه 😂 بعد اینکه دیلا رو وارد میکنم تکه گوشت میره کنار ولی بعد اینکه درمیارم دوباره دیده میشه معاینه شدم قبل تمرین با دیلا مشکلی نبود 

زندگی زیباست چون رنگ غروب ، چون دمی آنهاست در تنگ غروب ، من و تو شبنم یک برگ گلیم ، هردو محتاج به آهنگ غروب
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۱:۲۸:۰۹
(ویرایش)

سودا بله دخول داشتم بانو شدم البته دخولم به بار بود چندروز پیش بانو شدم. با دیلا و آلت مشکلی ندارم.فقط میخاستم بدونم تکه گوشت چیه 😂 بعد اینکه دیلا رو وارد میکنم تکه گوشت میره کنار ولی بعد اینکه درمیارم دوباره دیده میشه معاینه شدم قبل تمرین با دیلا مشکلی نبود 

زندگی زیباست چون رنگ غروب ، چون دمی آنهاست در تنگ غروب ، من و تو شبنم یک برگ گلیم ، هردو محتاج به آهنگ غروب
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۱:۲۸:۱۳
(ویرایش)

۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۱:۴۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام عزیزان شبتون بخیر من پریودیم تمام شد فردا انشالله تمرینامو دوباره شروع میکنم به یاری خدا

دعا واسه همدیگه فراموش نشه😚

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۸:۳۰:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام صبح بخیر همگی

hermion به نظرم این موضوع و حلش هم یکی از مسائل مهم زندگیت باشه. تا جایی که میتونی تمرین کن عزیزم. هر زمانی که فرصت داری. ان شاا... نتیجه میگیری. تمرین رو موکول نکن به بعد ادامه بده عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۸:۳۴:۲۲
(ویرایش)

ادیس جان نگران پرده ات نباش. معلوم نیست تو چه سایزی کنار میره شاید الان یکم خراش برداشته باشه. تو چرا انقدر به خاطر پرده به خودت استرس وارد می کنی. تو که تا سایز 6 رو وارد کردی دردی نداشتی فقط تو ذهنت هست که احساس درد می کنی. به نظرم طول دیلاتورت رو برسون به 10 و دورشم همون 6 . واردش کن بیا بگو چطور بود درد داشتی یا نه؟ نبینم استرس داشته باشیا. آفرین

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۸:۳۷:۵۱
(ویرایش)

shokolat جان نمی دونم تکه گوشت کجای واژنت رو می گی ولی وقتی معاینه شدی و پردت دو سوراخه نیست پس مشکلی نیست. بانو هم که شدی مبارکه عزیزم. anim2-ad54adبهت تبریک می گم. یه مدت سعی کن زیاد رابطه داشته باشین تا کاملا انقباضت رفع بشه. پشت گوش نندازیا.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۰۸:۳۹:۱۴
(ویرایش)

irana جان پرقدرت پیش برو . ان شاا... تا پریودی بعدیت بانو میشی. موفق باشی گلم.anim2-a2d3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۳۳:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

من ديلاتور سايز ٦ و تا ٤/٥ مردم با استرس بردم تو از ترس پرده حالا ميگي بكن ١٠😞😞😞😞تنها نگرانيم درد كوفتيه پردس. دردش جوري هست كه من بفهمم؟!

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۲:۳۴:۵۲
(ویرایش)

به من دكتر گفت پردم حلقويه و ازتجاعي شايد خون ريزي داشته باشه شايدم نه

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۳:۰۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سودا جون دیلاتور سایز۴ رو امتحان کردم

با کگل چ راحت رفت داخل

اصلا حس نکردم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۳:۰۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

فقط نمیدونم چرا پاهام بی حس میشه وقتی عقب جلوش میکنم و ی کمی سوزش داخل واژنم حس میکنم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۴:۱۷:۰۳
(ویرایش)

ادیس جان تا 4.5 رفته یعنی پرده رو رد کرده هیچ دردی هم نداشتی. پس با خیال راحت با طول 10 تمرین کن وراحت شدی برو سایز بالاتر. اصلا درد نداره. امتحانش ضرری نداره که اگه درد داشتی ادامه نده نهایتش

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۴:۲۰:۳۷
(ویرایش)

صدای سکوت آفرین خیلی عالیه. anim2-a2d3دیدی خیلی راحت وارد میشه. این بی حس شدن هم به خاطر استرس و انقباضته. به مرور برات راحت میشه. سوزش مال اینه که واژنت داره کش میاد و باز میشه. با این سایز بازم تمرین کن تا کامل راحت شی باهاش و سوزش نداشته باشی. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۰۹:۱۶
(ویرایش)

بچه ها من تو سايز ٦ با طول ٤/٥ موندم ، بهترين روش براي انجام چه جوري بايد بشينيم ! همش ميترسم هول بدم بره جلو ، توروخدا كسايي كه تو اين مرحله بودن وهستن بهم بگن چي ميشه بره جلو

منم ميتونم حتما....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران