تعداد بازدید : 527542
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۳:۲۷:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آسمان آبی تو که واژینیسموس رو شکست دادی این مرحله رو هم رد می کنی. فکر کن مثل دیلاتوره. ان شاا... موفق میشی.

فقط باید خودتو منقبض نکنی و بر ترست غلبه کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۶ ۲۳:۳۲:۰۶
(ویرایش)

Somi khanom خوش اومدی عزیزم. 

عزیزم سرد مزاجی مال همین ترسی که ما از رابطه داریم. اما وقتی مشکلت حل میشه این سردمزاجی خیلی بهتر میشه.

عزیزم نگران نباش همینجا می تونی درمان رو شروع کنی. تا حالا معاینه نوع پرده شدی? 

عزیزم صفحه اول انجمن رو بخون روش درمان رو توضیح داده. با تمرین کگل و وارسی شروع کن. سوالی داشتی همینجا بپرس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۰۶:۳۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۱:۰۸:۳۴
(ویرایش)

سلام به همه بانوان عزیز و سپاس از زحمات بانیان این گفتگو

من سی سالمه و پنج ساله ازدواج کردم و بچه ندارم.

یک سال اول بعد از ازدواج بدون هیچ مشکلی با همسرم رابطه داشتم و هر دو طرف کاملا راضی بودیم و برای بانو شدنم مشکلی نبود ولی بعد از اون بدن من شروع به نشون دادن واکنش کرد و خلاصه که الان بخصوص دوسال اخیر نزدیکی با درد و سوزش شدید دارم و واژنم خیلی تنگ و منقبض میشه حتی اپلیکاتور کرم هم به زور وارد میشه معاینه زنان هم با درد انجام میشه در ضمن عفونت ندارم. آیا این واژینیسموس هست؟ 

الا بذکرالله تطمئن القلوب
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۱:۰۴:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۱۶ ۱۳:۳۵:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستان و سپاس بی نهایت از کسانی که توی این ناآگاهی خیلیی زیاد تلاش میکنن تا با ایجاد آگاهی امید حل مشکلات رو به بقیه بدن.

من یک سال و نیم از ازدواجم میگذره، حدود شیش ماه بعد از ازدواج وقتی دیدم که مشکل برقراری رابطه ی کامل رو داریم( به خاطر ترس شدید من) به متخصص روانپزشک در زمینه سکس مراجعه کردیم که ایشون گفتن مشکل من واژینسموس هست، و با هشت جلسه تمرین باید حل بشه، وقتی تمرین به وارد کردن انگشت اشاره رسید من متوقف شدم و هرچی تلاش کردم نتیجه نداد تا به دکتر زنان مراجعه کردم و بعد از معاینه گفتن پرده ام خیلی زخیم و سپتوم دار هست و باید جراحی کنم که اینکارو کردم. بعد از جراحی یکی دوبار سعی کردیم رابطه کامل برقرار کنیم که باز هم نشد و من بعد از اون دیگه انگیزه ایی برای انجام تمرینات نداشتم و واقعن موضوع رو رها کردم. اما چون خیلییییی همسرم رو دوست دارم، نمیتونم ببینم که محروم ازین موضوع باشه و این فکر هر روز و هرروز داره آزارم میده، ازتون میخوام کمکم کنید تا بتونم از نو شروع کنم.... تمام مقالات سایت رو خوندم، اما از نحوه ی ساخت دیلاتور سر در نیاوردم، ممکنه عکسی ازش قرار داده بشه؟

با تشکر فراوان، ببخشید طولانی شد

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۳:۱۸:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۲۱:۰۳:۰۴
(ویرایش)

سلام

دوستان اتاق روحیه کجاست من پیدا نمیکنم؟

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۱۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Aftab69

اتاق روحیه منشنت کردمanim2-ad54ad

شکوفه صورتی

خوش اومدی، حالا که معاینه شدی و از وضعیتت خبر داری، کگل کن تا به مرحله دیلاتور برسی. مواد لازم واسه ساخت دیلاتور, دستکش جراحی استریل هست که از سایز هفت هفت و نیم بخر هشتم بخر واسه دیلاتورای بزرگتر به اضافه ژل و گوش پاک کن.

این لینکایی که برات ادرسشو میذارم حتما بخون و همینطور صفحه اول و .

http://mamasite.ir/fa/article/10035/%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%28%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%B2%D8%AF%DB%8C%DA%A9%DB%8C%29

و

http://mamasite.ir/fa/forum/304760/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B2%D8%AF%D9%8A%D9%83%D9%8A-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%A1-

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۲۰:۱۷
(ویرایش)

Sevda

قربووووون محبتت چشششششششمanim2-painting

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۳۸:۲۳
(ویرایش)

ماه پیشونی عزیز

ممنونم از راهنماییت، لینکارو مطالعه کردم، چه مدت باید کگل رو انجام بدم؟ روزی چند مرتبه؟

من این مسیر رو یکبار رفتم و نشده، نمیخوام یه بار دیگه شروع کنمو باز نشه :((((

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۴۶:۲۵
(ویرایش)

شکوفه جان باید تمریناتت مستمر باشه . باید هر روز تمرین داشته باشی. عزیزم روزی 20 تا کگل کوتاه و بلند انجام بدی کافیه. تمرین با سایز اول دیلاتور رو هم شروع کن. با دور 5 سانت خوبه.

فقط همینجا گزارش روزانه بده تا کمکت کنیم. امیدوار باش عزیزم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۴:۵۰:۳۸
(ویرایش)

گل پونه جان من در مورد مسئله تو اطلاع کاملی ندارم. متخصص باید در این مورد نظر بده. موضوعات مربوط به واژینیسموس رو تو انجمن مطالعه کن و ببین علایمش رو داری؟ به پزشک مراجعه نکردی در این مورد؟

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۵:۰۵:۱۷
(ویرایش)

سودا جان

عکسی از نحوه ی ساخت دیلاتور داری که در اختیارم بزاری؟ گوش پاک کن کجاش استفاده میشه؟

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۱۶:۰۲:۱۶
(ویرایش)

سودا جان دکتر رفتم متاسفانه بهم گفت لوس میشی و کلی سرزنشم کرد ...

علایم واژینیسموس ثانویه رو دارم.از همون رابطه اول خیلی سخت دخول انجام شد. پرده‌م حلقوی ارتجاعی هست. وقتی مثلا کرم واژینال رو با اپلیکاتور میخوام وارد کنم با اینکه قطرش یک سانتم نیست انگار یه ماهیچه سفت توی واژنمه که نمیزاره داخل بشه سوزش شدید دارم. در رابطه با همسرمم موقع دخول خیلی سخت میره و سوزش وحشتناک دارم. رابطمون نصفه رها میشه چون دردم زیاده و گریه میکنم شوهرم سرد میشه و ادامه نمیده. احساس بدی دارم انگار از دنیا سیرم. آرزومه از رابطم لذت ببرم و همسرمو خوشحال ببینمsad

۱۳۹۶/۱/۲۷ ۲۳:۲۱:۴۷
(ویرایش)

گل پونه

بنظرم شروع کن کگل کردن، روزی سه بار، هر وعده 20 تا کگل بلند، 20 تا کگل کوتاه،بذار با اینکار ماهیچه های واژنت تقویت بشه. بنظرم کار با دیلاتورم شروع کن، تا خودتم شیب واژنت دستت بیاد. بعدم به پوزیشنات دقت کن، تو بعضی پوزیشنا خانم درد بیشتری و متحمل میشهanim2-smilies-azardl3

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۱:۰۸:۲۵
(ویرایش)

از امروز کگل کردن رو شروع کردم. خدا کنه نتیجه بده. یه کم روحیه‌م پایینه.میترسم جواب نگیرم....

در مورد پوزیشن هم انقدر از دخول و درد و سوزشش میترسم که بعضی از پوزیشنارو اصلا امتحان نکردم. بنظرتون کدوم پوزیشن راحت تره برای رابطه؟ گذاشتن بالش زیر باسن کمکی میکنه؟

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۴:۰۵:۲۱
(ویرایش)

گل پونه

نتیجه میده، نگران نباش. فقط نا امید نباش و پر قدرت ادامه بده. واقعیت من خودم با بالشت راحت نیسم، تا شما چجوری باشین. اولین اقداماتون بعد کار بادیلاتور و رسیدن به سایز همسر. اگر زن رو باشه راحت تره چون دست خودتو چه میزان الت وارد بشه، بعدم هرجا وارد شدن سخت شد میتونی نفسدعمیق بکشی یا کگل کنی. پوزیشن بعدی زن زیره که یه تعدادم با اون راحتن.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران