تعداد بازدید : 527521
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۵:۳۳:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

الان باید برم سرکار و برم دستکش بخرم

از کجا و چه سایزی باید بخرم؟

سودا جون میشه برام ایمیل کنی ک چطوری باید دیلاتور درست کنم و ببینم چ شکلیه؟

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۶:۳۶:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۹ ۲۱:۰۳:۰۴
(ویرایش)

سودا جان این ایمیل منه

molaeinazi572@gmail.com

من میتونم
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۸:۲۰:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

صدای سکوت از داروخانه تهیه کن. بگو دستکش جراحی غیر پودری می خوام. سایز 7.5 و 8 رو بگیر. یه جفتش تو یه بسته ایزوله شده است.

ایمیلت رو همینجا بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۱۹:۴۵:۰۸
(ویرایش)

یعنی فقط ی جفت کافیه؟؟؟؟

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۰:۰۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۲۵:۵۴
(ویرایش)

سلام دوستان 

من پنج ساله که ازدواج کردم و بچه یکساله دارم اما هنوز رابطه مون عادی نیست. 

مدتی بهتر شد اما بعد از تولد دخترم دوباره برگشتیم سر خونه اول و حتی بدتر از اولش. 

جسته گریخته تا حالا تمرینات رو انجام دادم ولی نتیجه خاصی ندیدم و بیخیال شدم. 

اما وقتی دیدم اینجا اینقدر همه نتیجه گرفتن تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم.

ممنون میشم راهنماییم کنید 🌷❤

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۱:۳۴:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۹ ۰۰:۰۸:۱۵
(ویرایش)

سلام،،،من الميرام يه دختر ٢٣ساله كه امسال وارد٦مين سال متاهلي شده ولي هنوز....خستم از خودم و زندگي افسرده شدم 

من با دستت اصلا نه ترس دارم و نه درد و نه هيچي رفتم دكتر معاينه شدم نه ترسي نه استرسي كامل نرمال نرمال و همه چي عادي بود 

ولي با شوهرمم كه هستم  معاقشه و اينا همه عادي و نرمال  

اما وقتي ميخواد به مرحله اخر برسه فشار بده درد امونم و ميبره و پاهام قفل ميكنه اون فشار ميده و من درد ميكشم يه درد عذاب اور

دو شب پيش زار زدم از گريه شوهرم و مقصر دونستم از ناراحتي زياد

گفتم اخه كجاي اين كار اتصافه نامردي همه با يه بار اين كار انجام شه من ٦سال درد بكشم و تموم نشه 😭😭😭😭😭😶

ترو خدا كمك كنيد بهم خانواده هامون نميدونن دلم بچه ميخواد 😔😭بچه ميبينم دلم اب ميشه 😭همه چي داغونه....

۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۲:۴۰:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۲/۹ ۰۰:۰۸:۱۵
۱۳۹۶/۱/۲۴ ۲۳:۰۲:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۱۷:۳۵
(ویرایش)

سلام المیرا جان 

منظورت از درد کشیدن تو 6 سال چیه 

اصلا پردت پاره شده یا نه ؟میشه واضحتر توضیح بدی عزیزم 

احتمالا شما هم واژینیموس داری

۱۳۹۶/۱/۲۵ ۰۰:۴۹:۱۶
(ویرایش)

صدای سکوت یه جفت که برای کل سایزا کافی نیست. اگر می خواب تمام سایزارو یه دفعه درست کنی باید بیشتر بگیری.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۰۰:۵۲:۴۳
(ویرایش)

Narcis جان یعنی دخول داشتی قبلا و الان دوباره نمی تونی دخول داشته باشی یا اینکه همراه با درد انجام میشه? 

تا چه سایزی تمرین کردی? 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

المیرا جان معاینه پرده شدی? تا حالا دخول کامل نداشتی اصلا? عزیزم اینجا مشکلت حل میشه با تمرین نگران نباش 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۰۵:۵۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۳/۱۰ ۰۲:۲۹:۳۱
(ویرایش)

سودا جان من دستکش رو اگه دعوام نکنی از یه فروشگاه آرایشی بهداشتی گرفتم که سایز لارجشه نمی دونم داروخونه برم بهم میده یا نه چون آلمانم و زیاد آشنایی ندارم یه بسته گرفتم که کلی توش دستکش داره و دیدم فایده نداره گفتم برم انگشتونه بگیرم همین دستکش انگشتی اونم پر کردم تا قطر ۹ سانت بیشتر پر نشد واسه همین واسه ادامه راه موندم چون با ۹ هم راحت شدم .

۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۰:۵۶:۳۳
(ویرایش)

لیلی جان تا اونجایی که می دونم اون دستکشا که تو جعبه یه تعدادی هست برای تمرین مناسب نیستن. باید دستکش جراحی استریل باشه که هم مقاومه و هم از لحاظ بهداشتی مطمئنه. عزیزم یه پرس و جو کن از داروخانه های اونجا. باید داشته باشن.  

این دستکشا خیلی نازکن و زود پاره میشن. اگر پیدا نکردی تا سایز 9 رو پر کن تو همینا و بعدش دورش پنبه بپیچ و وقتی به سایز مورد نظرت رسید کامل با نخ محکمش کن. بعد بذارش داخل کاندوم. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۵:۲۶:۲۹
(ویرایش)

عزیزم این ایمیل منه

Beautiful.life.1367@gmail.com

۱۳۹۶/۱/۲۵ ۱۷:۳۴:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۸:۳۴:۲۸
(ویرایش)

سودا جون من تو مراحل اولیه م.وارسیو انجام دادم. کگل رو کم انجام دادم.وقتی از 12 رد میشه تا به 20 برسه بدنم دچار سستیه بدی میشه ولش میکنم.تنفسم هم درسته.نفسو حبس نمیکنم.شاید چون هنوز اولشه اینطوریه؟ سوالم اینه که الان در روز سه تا ست 20 تایی برم؟ کی کگل بلند رو شروع کنم؟ کلا تا کی باید کگل رو انجام بدیم؟ کی بریم دیلاتور؟ الان راجع به دستکشها خوندم.من رفتم داروخونه گفتم دستکش جراحی میخام سایز بزرگ بهم از نوع شیشه ای و فله داد. دوباره بگیرم؟ و اینکه مشهد هستم یه سکس تراپ پیدا کردم.پیش ایشونم برم یا همین جا کافیه؟ ایشون اقا هستن راحت نیستم. مرسی ارین همه صبر و بردباری شما

آنچه مرا نکشد قویترم میکند.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران