تعداد بازدید : 527526
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۱۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

جدي ميگي يعني تا ٤/٥ رفته پردم ؟! 

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۱۱:۲۴
(ویرایش)

راستي من سايز ٥/٥ رو باطول ٥ هم وارد كردم سايز ٦ رو با طول ٤/٥ 

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۱۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ادیس جان پرده ات که کامل نرفته شاید یه بخشیش رفته باشه. اینطور نیست که یه دفعه کنار بره . منظورم اینه که دیلاتور از محل پرده رد شد و داخل شده هیچ دردی هم نداشتی دیگه. نگران چی هستی. برو تمرین کن دختر نترس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۱۶:۵۵
(ویرایش)

اخه يه وقتا ديلاتورم نميره تو يه وقتا ميره تو يه وقتا به يه جا ميخوره ضعف ميرم 

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۲۰:۵۷
(ویرایش)

خوب این نرفتن به خاطر انقباض ناخودآگاهه. ربطی به پرده نداره. پرده تو که حلقویه یه سوراخی روش هست که دیلاتور ازش عبور میکنه و داخل میشه. حواست رو کامل پرت کن. کگل کن و سعی کن آروم بدیش داخل. سایزت رو زود تغییر نده. مثلا همون 5.5 رو با طول 6 درست کن و انقدر باهاش تمرین کن تا راحت داخل بشه و عقب و جلو بره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۵:۲۵:۳۱
(ویرایش)

سعی کن مسیر وارد کردن دیلاتور رو یاد بگیری. یکی دو سانت که داخل میشه باید شیبش رو به سمت مقعد بدی. این شیب دستت بیاد بقیه اشم راحت وارد می کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۷:۱۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سلام دوستان

من 2 ماهی هست که نتونستم دیلاتور دور 10 سانت رو وارد کنم.تا دور 9 خیلی راحت بودم ولی با این سایز سختمه. دیلاتور رو همون جور که سودا جون گفته بود تو انگشت شصت دستکش شماره 8 درست می کنم که خیلی فشورده میشه.توی کاندوم هم زیادی نرمه و واژن پس میزنه به بیرون. کسی هست تو این سایز که بگه چطوری میشه راحت شد باهاش؟دیلاتور رو میشه جور دیگه ساخت؟

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۱۷:۵۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سودا جون سایز۴رو من تا۸ سانت داخل کردم

الان راحتم

ولی میخام فردا هم با همین سایز کار کنم بعد برم چه سایزی؟

۴/۵ یا۵؟

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۰:۰۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۶ ۱۳:۴۷:۵۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من بهاره هستم 26 سالمه و پنج سال و نیمه که ازدواج کردم ولی نتونستم ارتباط موفقی داشته باشم. اصلا دخول نداشتیم و من همیشه خیلی خودمو سفت میکنم. سالِ اول ازدواجم رفتم پیش ماما و معاینه شدم ولی از بس که خودمو عقب میکشیدم بهم گفت که خیلی تنگی و هنوز دختری و با این کارات(عقب کشیدن) نذاشتی شوهرت کاری کنه. همسرم تو این سال ها خیلی مراعاتم رو کرد ولی من خودم خیلی ناراحتم ازین موضوع. همیشه از رفتن پیش دکتر و  معاینه استرسِ زیادی میگیرم و می ترسم بهش بگم که چند سالِ ازدواج کردم و دخول نداشتم و دستم بندازه واسه همین اصلا پیش پزشک هم نرفتم. امروز با این انجمن آشنا شدم فهمیدم که تنها نیستم و این خیلی بهم قوت قلب داد. امیدوارم بتونم از پسِ این مشکل بربیام.

ممکنه بعضی وقتا بهترین نباشم ولی همین که سعی میکنم بهتر باشم، بهترین کاره👍👍👍
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۰:۳۷:۲۴
(ویرایش)

شیرین جان دو ماه خیلیه که رو یه سایز موندی? به نظر خودت مشکل کارت از دیلاتوره? دیلاتور نباید خیلی شل و نباید خیلی سفت باشه. اصلا این سایز وارد نمیشه? می خوای نیم سانت به سایز قبلی اضافه کن و اونو امتحان کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۰:۳۹:۲۵
(ویرایش)

صدای سکوت آفرین. فردا وارد کردی بعدش عقب و جلو هم بکن و اگر راحت بودی و سوزشی نداشتی برو دور 5 سانت.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۰:۴۴:۱۲
(ویرایش)

بهاره جان خوش اومدی به انجمن. ان شاا... تو هم بزودی با تمرین مشکلت حل میشه. بالای 420 نفر اینجا بانو شدن پس تو هم امیدوار باش عزیزم.

روش تمرین تو صفحه اول انجمن توضیح داده شده. اونا رو بخون و شروع کن. با تمرین کگل و وارسی شروع کن. دکتر نوع پرده ات رو تشخیص داده? همسرت در جریان تمرینت هست?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۱:۰۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۱۶ ۱۳:۴۷:۵۰
(ویرایش)

ممنون عزیزم ☺​

مطالب رو خوندم و با تمرین کگل  شروع میکنم تا هفته ی بعد برسم به وارسی ( به خاطر پریود😔)

نوع پرده رو نه نمی دونم!!!

همسرم رو امشب در جریان تمریناتم میزارم.

ممنون از حمایتت🌹🌹🌹

ممکنه بعضی وقتا بهترین نباشم ولی همین که سعی میکنم بهتر باشم، بهترین کاره👍👍👍
۱۳۹۶/۱/۳۰ ۲۳:۴۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳ ۱۹:۵۱:۲۴
(ویرایش)

سلام..... من از پارسال با این انجمن آشنا شدم ولی بخاطر یسری مشکلاتی که داشتم تمریناتم متوقف شدن....

ولی از دیروز که پریودم تموم شد تصمیممو قطعی گرفتم که شروع کنم....

یه توضیحم بدم که با انجام تست پاپ اسمیر توسط یه خانم دکتر درد شدیدی کشیدم و خونریزی کردم که فکنم بخاطر پردم بوده باشه.... بعد از اون تمریناتمو انجام دادم تا سایز 7....

دیروز با سایز 7 دوباره شروع کردم که اکی بودم و با 8 انجام دادم که با اونم اکی بودم... امروز هم با 9 شروع کردم که هنوز کامل راحت نیستم و احساس بدی دارم بعدش... 

به نظرتون چجوری ادامه بدم چون وقتی مکث میکنم باز به سختی داخل میره....

۱۳۹۶/۱/۳۱ ۱۲:۴۹:۲۷
(ویرایش)

بچه ها من چي كنم از ترس لعنتي خلاص بشم ، خيلي ميترسم ، توهمون سايز موندم

منم ميتونم حتما....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021