تعداد بازدید : 527587
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۹:۱۲:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام سلام صبح بخیر همگی

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۹:۱۴:۱۵
(ویرایش)

شکوفه جان ایمیلت رو بذار تا برات عکس ساختن دیلاتور رو بفرستم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۰۹:۱۹:۵۵
(ویرایش)

بچه ها نا امید نشین. این مشکل فقط با تمرین  حل میشه. 

هم تمرین کنین هم روی ذهنیتتون کار کنین.

چیزی تا بانو شدن نمونده. 

anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-ad54adanim2-a2d3anim2-thumbsupsmileyanim

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۴:۱۳:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۷ ۱۱:۴۶:۰۳
(ویرایش)

سلام این چند روز اینقدر بی اعصاب شدم که حوصله خودمم ندارم

کاملا ناامیدم

اوایل خرداد سالگرد ازدواجمه و هنوزم باکره هستم

تا مرحله کگل و ی بار وارسی پیش رفتم و دستکش خریدم و...

اما متوقف شد همه چیز برام

کاملا نامیدم

اگر خدا بخواهد محال هم ممکن می شود...
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۴:۴۱:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۸:۳۴:۲۸
(ویرایش)

ممنون سودای عزیزم. من فعلا سعی کردم با خود گوش پاک کن کار کنم اما هر چی اهنگ میذارمو فیلم مگه میشه تمرکز نکنم؟ انگار هی منتظر دردم که خب البته هست. گوش پاک کن در حد همون پنبه ش وارد شد که نتونستم.البته اینم بگم که خیلی ترسیدم و گذاشتم باز برای فردا. این تقویت روحیه خودش خیلی مهم تره. اصلا نمیتونم تصور کنم که یه دیلاتور 5 سانت بره تو. اما تلاشمو میکنم. میشهعکس دیلاتورها رو بفرستین؟ ممنونم

اینم ایمیلم:

fiddle.persian@gmail.com

آنچه مرا نکشد قویترم میکند.
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۶:۰۳:۳۹
(ویرایش)

صدای سکوت اینجا ناامیدی نداریما. حالا تا خرداد مونده. تو شروع کن به تمرین ان شاا... موفق میشی تا اونوقت. عزیزم یه گوش پاکن بردار دورش پنبه بپیچ و بذار داخل انگشت کوچیکه دستکش. حواست رو پرت کن و سعی کن با کگل داخلش کنی. عزیزم تمریناتت رو هر روز انجام بده. یه سر به اتاق روحیه ام بزن تا بچه ها بهت روحیه بدن تا با انرژی و انگیزه شروع کنی.

فیدل جان برای شروع خوبه. همین که تا این مرحله اشو رفتی کلی موفقیته. دوباره تمرین کن و سعی کن که کامل داخلش کنی. گوش پاکن رو داخل دستکش بذار. عزیزم سوزش داره ولی درد خاصی نداره به خودت تلقین نکن. برات فرستادم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۹:۱۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۸:۳۷:۳۶
(ویرایش)

سلام خانومای گل من تازه اومدم 

راضی ام به رضایت
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۱۹:۳۳:۳۱
(ویرایش)

یه توضیح کلی بدم براتون پنج ساله درگیرم اصلا نتونستم حتی نیم میل دخول داشته باشم کلی دکتر و درمان ومشاوره اخرین حر. تزریق بوتاکس  وچون من به شدت از امپول میترسم اونم انجام ندادم. اما چند ماهی هست دورادور با شما ها هستم کگل انجام میدم تمرینات وارسی هم اوکی اما انگشت اصلا نمیشه نهایتا خیلی بره با درد وسوزش وحشتناک نصف بند انگشت و دیگه اصلا نامیدم کمکم کنین

راضی ام به رضایت
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۰:۵۷:۳۴
(ویرایش)

سلام shahsanam

عزیزم ناامید نباش. باید همین تمرینات رو انجام بدی تا موفق بشی. برات امکانش هست حضوری بری پیش خانم خیابانی تا روند درمانت سریع تر پیش بره? 

قبل تمرین یه دوش آب گرم بگیر. موقع تمرین حواست رو کاملا پرت کن مثلا یه فیلمی ببین . بعدش سعی کن با کگل دیلاتور رو کامل داخل کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۲:۲۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۷ ۱۱:۲۵:۵۴
(ویرایش)

سودا جان برای معاینه ی پرده دکتر نرفتم اما اوایل ازدواج پرده م از بین رفت میدونم الان پرده ندارم.

تو بارداری معاینه لگن شدم دکتر نکته خاصی نگفت قاعدتا همه چیز طبیعی بوده.

تمرینام با دیلاتور به قطر یک انگشت بوده.فکر کنم میشه پنج سانت

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۳:۲۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۷:۴۱:۲۰
(ویرایش)

به نام خدا

سلام به همگي

خوبيد بچه ها!؟

سودا جون چطوري!؟دلم برات تنگ شده بودا...خدا قوت

من دارم رو ديلاتور ٧ و ٨ كار ميكنم فعلا

سلام صداي سكوت جان

خوبي عزيزم!؟

من تقريبا يه مدت قبل تر با سايت آشنا شده بودم اما تمرين نكرده بودم...آخرش اومدم دوباره سراغ همين سايت و تمرينات رو شروع كردم...با توكل به خدا ادامه بده...ان شاء الله موفقيت نزديكه عزيزم

۱۳۹۶/۱/۲۸ ۲۳:۵۴:۵۷
(ویرایش)

سلام سودا جان فعلا که امکانش نیست بیام تهران پیش خانوم خیابانی. قبل ازاینکه برم سرتمرین ریلکس میکنم میرقصم اما نمیشه نظرتون چیه انگشت و بیخیال بشم و مستقیم برم سر تمرین با دیلاتور. به نظرتون جواب میده؟

و یه سوال من متوجه نکته مثبت کگل حین تمرین نمیشم چون تاثیری نداره اخه اون درده نمیزاره که شل شدن هم کمک کنه و بره داخل راهنمایی میکنید لطفا

راضی ام به رضایت
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۲:۰۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

صداي سكوت عزيزم ، دقيقا يه ماه پيش همه ي اين حرفارو من تو همين تاپيك نوشتم البته تو تاپيك سال ٩٥ ميشه، ميتوني بري بخوني، اما باور كن شد، اصلا درد نداره، منم مثل تو منتظر درد بودم و ميترسيدم گوش پاككن و داخل كنم، سه بار اول از بس ميترسيدم و گريه ميكردم نتونستم و كلي گريه كردم، ولي بعد گفتم نهايت يخورده ميخواد دردم بياد و بهش كلي ژل زدم و يه سرفه محكم كردم تا دهانه واژنم باز بشه و بتونم ببينم ، فقط آروم گذاشتم رو دهانه و ديگه به آيينه نگاه نكردم و آروم هر دفعه يه ميليمتر يه ميليمتر هول دادم جلو و يه كگل بيست ثانيه اي و يه نفس عميق و دوباره هل ميدادم جلو ، خودم بعد دو دقيقه آيينه رو نگاه كردم تعجب كردم كه نصفش داخله اما من هيش حسي ندارم فقط ذهنه ماست كه ايجاد ترس ميكنه، اين گوش پاككن نه درد داره نه سوزش،وقتي ديدم نصفش داخله جسور شدم و دوباره با كگل و نفس عميق هولش دادم جلو و يهو ديدم تا آخرش رفته داخل، مطمينم ميتوني عزيزم، داشتيم بچه هايي كه در عرض يه ماه حتي كمتر بانو شدن، سوگل عزيز (snowgirl) كه تازه عضو شده فقط با دو سه بار تمرين موفق شد بانو بشه، فقط ترستو كنار بزار و امتحان كن، مطمينم ميتوني عزيزم، بيا تو اتاق روحيه تا انرژيت بيشتر بشه و روحيه ت بالا بره، تو اتاق روحيه منشنت ميكنم

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۲:۰۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Shahsanam

همه با انگشت نمیتونن، اگر برات سخته برو سر دیلاتورای دور پنج سانت، یا اینکه یه گوش پاک کن بردار،دورش و یکم پنبه بپیچ،بذارش تو انگشت کوچیکه دستکش و با اون تمرینتو شروع کن.

ببین کگل خیلی مهمه، واژن یه ماهیچه است که باید تقویت بشه مخصوصا تو واژینیسموسیا، حین تمرین باعث میشه خودتو از اون انقباض و گرفتگی ناخوداگاه رها کنی و دیلاتور یهو سر بخوره بره تو.

بعدم دردی وجود نداره، ممکنه یکم سوزش باشه، اون تصور ماست که فکر میکنیم درد داره یا وااای مثلا قراره با چه درد عظیمی مواجه بشیم، واقعیت و بعد از ورود اولین گوش پاک کن یا دیلاتور متوجه میشی.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۰۲:۱۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

فيدل جون دو متن بالاتر واسه صداي سكوت هر چي و توضيح دادم ، شما هم بخون عزيزم، نگران نباش ، با ترست روبرو شو و باهاش بجنگ.فرار كردن ازش فايده نداره،مطمئنم ميتوني عزيزم،فقط نميدونم چرا نميتونم منشنت كنم

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران