تعداد بازدید : 527524
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۰:۵۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان روزتون به خیر و شادیvalentine

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۰:۵۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ ۰۰:۱۰:۳۶
(ویرایش)

سلام دوستان

من ديروز با ديلاتور دور ٤ سانتي تمرين كردم و تونستم راحت جلو و عقبش كنم، تازه خوشحال شدم كه امروز ميرم ٤.٥ 

ولي ديشب تو دسشويي ازم ترشح قهوه اي اومد ( مثل روز ٦ پريودي) در صورتي كه از پايان پريوديم يه هفته ست كه ميگذره...

امروز صب هم دوباره تو دسشويي ازم ترشح قهوه اي اومد، الان نميدونم بايد چيكار كنم، ادامه بدم مشكلي ايجاد ميكنه؟

٦ ساله زمان برايم متوقف شده....
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۰:۵۸:۲۹
(ویرایش)

narciss جان پس با خیال راحت تمرینات رو شروع کن. خیلی خوبه که تا یکسانت رو تونستی وارد کنی. تمرین کگل هم هر روز انجام بده.

دیلاتور رو خودت می تونی با پنبه و دستکش استریل جراحی در سایزهای مختلف درست کنی. اگر خواستی ایمیلت رو بده تا تصویر ساختش رو برات بفرستم. برای شروع می تونی سه تا گوش پاکن رو دورش پنبه بپیچی و داخل انگشت کوچیکه دستکش بذاری و سعی کنی واردش کنی. منتظر گزارش تمرینت هستم.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۱:۰۴:۰۲
(ویرایش)

شیوا جان خیلی عالیه. بهت تبریک میگم بابت پیشرفتت. anim2-a2d3

عزیزم احتمالا لک دیدن برای دوره تخمک گذاری باشه. فکر نمی کنم تمرین مشکلی داشته باشه. ولی بازم برای اینکه مطمئن بشی تو قسمت پرسش و پاسخ از خانم خیابانی سوال کن جوابت رو می دن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۱:۰۶:۴۲
(ویرایش)

بانوی تابستان قربونت عزیزم لطف داری گلم. اتفاقا منتظر گزارش پیشرفتت بودم. خیلی خوب داری پیش میری. عزیزم تو این سایزا صبوری بیشتر کن و خوب راحت شو با هر سایز.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۲:۲۴:۲۴
(ویرایش)

تا خانم خياباني جواب بدن شايد مدتي طول بكشه، امروز به نظرتون تمرين كنم؟

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۲:۳۲:۳۸
(ویرایش)

شیوا جانم به نظرم امروزم تمرین کن تا خانم خیابانی جوابت رو بدن و دیگه مطمین بشی. ان شاا... مشکلی نیست.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۴:۲۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

بچه ها من چي كنم خيلي ميترسم ، ديلاتور سايز ٥/٥ با طول ٥ تونسنم اما ميترسم از دردش. توروخدا بگين درد ندار؟! من ميفهمم دردرش و؟؟؟؟ اصلا الان من دارم پرده،؟

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۱۹:۱۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۶ ۱۲:۵۱:۳۰
(ویرایش)

سلام بچه ها .منم واژینیسموس بودم ولی خداروشکر درمان شدم فقط یه بار دخول داشتم .ما تا حالا واژنمو نگاه نکرده بودم حتی موقع تمرین با دیلا امروز کنجکاو شدم ببینم . درست ورودی واژنم تکه گوشت سفیدی هست ک پایینش سوراخه .ک دیلا رو میبردم اونجا .بعد اینکه اون تکه گوشت رو ورودی واژنم دیدم دوباره استرس گرفتم کاش اصلا نگاه نمیکردم.میخام بدونم طبیعیه؟هرکس میدونه راهنماییم کنه.ممنونم😘

زندگی زیباست چون رنگ غروب ، چون دمی آنهاست در تنگ غروب ، من و تو شبنم یک برگ گلیم ، هردو محتاج به آهنگ غروب
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۰:۲۰:۲۴
(ویرایش)

سلام خانم خياباني عزيز، ضمن تشكر بابت زحمات بي دريغ شما،عذر ميخوام سوالي داشتم از حضورتون
ديشب ديلاتور دور ٤ سانت و داخل كردم و تونستم راحت عقب و جلو كنم منتها آخر شب در دسشويي متوجه شدم ترشح قهوه اي ازم خارج شد و همينطور امروز صبح، هر دفعه ميرم دسشويي ترشح تيره ازم خارج ميشه 
با توجه به اينكه از پايان پريوديم يه هفته ميگذره، الان بايد چيكار كنم به نظرتون؟ ميتونم تمرينمو ادامه بدم ؟

عذر ميخوام اينجا مطرح كردم چون تو قسمت پرسش و پاسخ بدليل پرشدن ظرفيت سوال نتونستم بنويسم، و تلفن گويا هم تماس گرفتم موفق به برقراري ارتباط نشدم و الان كمي نگرانم كه برم تمرين كنم، 

شايد اين سوال خيلي از بچه ها هم باشه، اگه جواب بديد ممنون ميشم ازتون🙏🏼

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۱:۰۲:۴۶
(ویرایش)

ادیس جان از چی می ترسی اصلا دردی وجود نداره فقط در حد سوزشه. تو که این سایز رو وارد کردی ادامه بده و تمرین کن تا باهاش راحت شی. اصلا به پرده فکر نکن عزیزم اصلا متوجه نمیشی کی کنار رفته. کم کم خودش کنار میره. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۱:۰۹:۵۲
(ویرایش)

Shokolat جان مگه معاینه پرده نشدی? دقیقا نمی دونم تکه گوشت چی رو میگی? دهانه واژن یه ورودی باید داشته باشه و بالاش یه سوراخ دیگه برای خروج ادرار. روشم با یه تیکه گوشت پوشیده شده. اگر ورودیت یه سوراخ هست و دیلاتور رو وارد کردی پس مشکلی نبوده. بعدش یعنی موفق به دخول شدی? یعنی بانو شدی?

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۲:۴۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۱۵:۰۰
(ویرایش)

سلام دوستای عزیز

من خیلی ناراحتم چون انقدر درگیرم که وقت ندارم تمرینو شروع کنم.

تیر ماه یه امتحان خیلی مهم دارم که به خاطر اون نمیتونم روی این مسئله تمرکز کنم.

به نظرتون بهتره تا اون موقع صبر کنم یا از حالا مرتب هم نباشه ولی تمرین کنم؟

۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۳:۲۳:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱۳ ۱۵:۲۸:۵۳
(ویرایش)

يعني الان رفته كنار پردم با ديلاتور سايز ٥/٥ با طول ٥ سانت. يه ديلاتورم سايز ٦ رفتم با طول ٤/٥ اما خيلي ميترسم ميترسم دردم بياد. پرده تو فاصله چه قدره؟

منم ميتونم حتما....
۱۳۹۶/۱/۲۹ ۲۳:۳۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۸:۳۷:۳۶
(ویرایش)

عزیزای دل یکی منو ببره اتاق روحیه لطفا تا حالم خوب شه و بتونم پا به پای بقیه پیشرفت کنم❤❤

راضی ام به رضایت
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران