تعداد بازدید : 193040
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۲۵ ۱۸:۱۲:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

محیا جونم ممنونم از راهنماییت.مرسی عزیزم که سوالم رو پاسخ دادی.

انشاالله که همیشه شاد و سلامت باشی بانوجان.

loveanim2-28flower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۵ ۱۸:۱۸:۴۷
(ویرایش)

ریحان!!! جان سلام.خوش آمدی به این انجمن.نگران نباش عزیزم انشاالله که با این روش حتما درمان میشی.بودن افرادی که حتی بعد از ۱۴ سال با این روش کاملا درمان شدنsmileعزیزم صفحه اول این انجمن کامنت خانم دکتر خیابانی( مدیر سایت)  رو کاملا بخون .اونجا که نوشته واسه آموزش روش درمان اینجا را کلیک کنید برو.پایین صفحه ای که باز میشه چندتا کادر هست که مطالب آموزشی و روش کار با دیلا و تمرین وارسی و ورزش کگل رو توضیح داده.اونا رو با دقت مطالعه کن تا روش کار با دیلا بدستت بیاد.

راستی  حتما توی این مدت معاینه پرده شدی و پرده که از نوع سپتوم دار(تیغه دار) نیست.درسته؟ 

همسرت هم در جریان  این تمرینات حتما قرار بده چون با این روش بدون اینکه متوجه بشی  بدون درد و خونریزی پرده کنار میره. که بعد واست مشکل ساز نشه.

حتما بخش خاطره ها خاطرات واژینیسموسی ها رو مطالعه کن چون فوق العاده باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس میشه عزیزم.

حتی اگه وقت کردی خیلی خوبه که صفحاتی از انجمن های سال های قبل مثلا انجمن سال ۹۵ رو مطالعه کنی وببینی بچه ها چه جور درمان شدن.

اگه سوالی داشتی اینجا بپرس انشاالله که باشیم و بتونیم جوابگو باشیم.

راستی صفحه ۱۰۲ همین انجمن هم یه سری مطلب به طور خلاصه راجب درمان گذاشتم اونم در کنارش بخون.عزیزم اگه اصولی و آهسته و پیوسته تمرینات با دیلاتور رو انجام بدی مطمئن باش به زودی اینجا خبر بانو شدنت رو میدی.فقط شرطش روزانه تمرین کردن(به جز ایام پریودی)هست و اینکه طبق اصولی که  گفته شده پیش بری.

موفق باشی.anim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۶ ۰۲:۱۱:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۲۶ ۰۲:۳۰:۲۸
(ویرایش)

مرسی عزیزدل چه راهنمایی جامع و کاملی هزارتا ممنون راجب معاینه هم بله معاینه کرده بودن خانم دکتری برام گفتن یه پرده معمولا که امتحان یه خونریزی کمی هم داره قربون تو من برم مطالعه کنم

۱۴۰۰/۲/۲۷ ۰۱:۵۳:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

مرسی از راهنمایی ها و دلگرمی های قشنگتون دوستای خوبم

امروز روز سوم تمرین با دیلای سایز هشتم بود سخت بود اما زمان تمرینم و امروز بیشتر کردم و با همسرمم تمرین کردم و امیدوارم فردا این هم برام مثل اون دوتای قبلی مثل آب خوردن شده باشه و اینکه خیلی خوشحالم ازینکه شماهارو دارم و میتونم راجب کوچیک ترین حس منفی و بدم باهاتون مشورت کنم و بهم ثابت شه دارم اشتباه فکر میکنم و من تنها نیستم و این بهترین اتفاقی بود که میتونست امسال بیوفته برای من  بعد از دوسال عذاب و لذت نبردن از رابطه جنسی  . واقعا سخته همتونم میدونید دیگه همدیگر و درک میکنیم امیدوارم روزی برسه که هیچکسی همچین مشکلی نداشته باشه یا اگه هم داره زود راه حلش و پیدا کنه 

ببخشید نبودم گزارش تمرینام و بدم بیشتر میخوندم پیاماتونو . من مشکلم بیشتر تو وارد کردن دیلاست چون اون شیب گیجم میکنه دقیقا نمیدونم دیلارو چجوری بگیرم موقع وارد کردن و یکم هول شدن و فشار یهویی باعث دردم شد دیروز و این من و کمی ناراحت کرد اما من کنار نمیکشم دوست دارم خبر خوب شدنم و بهتون بدم بچه ها 

امیدوارم این روزای سخت زودتر تموم شن و روزهای خوب بیاد هرچی زودتر برای هممون دوستون دارمlove

۱۴۰۰/۲/۲۷ ۰۳:۰۶:۲۶
(ویرایش)

ریحان !!! جان خداروشکر مشکل پرده نداری ،پس پر قدرت و با روحیه بالا و امیدوارانه شروع کن و یقین داشته باش این راه قطعا جواب میده خیلی ها همینجا با این روش به راحتی بانو شدنvalentineفقط کافیه اراده کنیsmile

Saramirzae جان عالی داری پیش میری خیلی خیلی خوبه.مطمئن باش این سایز هم و همچنین تک تک سایزهای آینده هم به راحتی با تمرین واست روان میشه و از پس تک تکشون برمیای.آفررررررین،واسه شیب هم هول اصلا نشو و استرس نداشته باش به مرور قلقش به دستت میاد،با همون زاویه ای که گفتیم پیش برو و وقتی میزاری دهانه واژن با تنفس عمیق شکمی و کگل میلیمتری بده داخل وبا فشار زیاد اینکارو انجام نده بلکه آروم آروم.اون وقت  خودت حس میکنی چه جور دیلا رو بگیری راحتتر میره داخل.نگران نباش.در ضمن اینو بدون که آلت با دیلا قضیش خیلی فرق میکنه آلت به خاطر لطیف بودنش خودش راهش رو پیدا میکنه و میدونه کجا برهanim2-thumbsupsmileyanimanim2-25r30wiپس استرس به خودت راه نده.فقط میدونم که داری خیلی عالی پیش میری و یه نقطه قوت تمریناتت اینه که با همسرت داری تمرین میکنی و این خیلی خوبه و این باعث میشه زودتر ترست از نفر دوم از بین برهvictoryپیش به سوی موفقیت و آیندهای روشن و نزدیکanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۷ ۰۳:۳۹:۱۶
(ویرایش)

یه چیز جالب بهتون بگم که ببینین اینجا به هیچ وجه ،ناامیدی و نشد نننننننداره....

توی یکی از همین انجمنها ،یه خانمی بود که سایزه هدفش می گفت که ۱۶-۱۷ هست و فکر میکنم ۶ سال از ازدواجش می گذشت و باکره بود.به خاطر سایز هدفش بعضی وقتها یکم تو فکر میرفت و تصور میکرد که نمیشه و نا امید میشد ،ولی با همین روش دیلا و همین جا در مدت کوتاهی به راحتی بانو شد و موفق به دخول کامل شد ،چیزی که حتی فکرش هم نمیکرد بتونه ولی تونست....پس این راه واسه همه پایانش شدن هست و باور کنین اولین جمله ای که بعد از اولین دخول انجام میدین به خودتون میخندین و میگین همش همین بود و به این ترس مسخره میخندین و باورتون نمیشه.فقط کافیه اراده و پشتکار داشته باشین و اصولی پیش برین.

((همه کسانی که اینجا میان اولین جمله ای که توی ذهنشون میاد اینه که من از بقیه بدترم،حتما اونایی که تونستن، وضعشون بهتر از من بوده و همش تو ذهنشون میگن یعنی منم میتونم؟))باید بگم که این حسها واسه همه پیش میاد و مشترکه ولی بدونین اونایی که تونستن دقیقا مثل خود شما بودن و قدرت و نیروی ماورایی نداشتن.حتی شاید ترسوتر از شما بودن ولی با اراده و ایمان به این راه و با پشتکار، مدت کوتاهی تلاش کردن و به راحتی مثل آب خوردن بانو شدن.پس دوست خوبم ،شمایی که داری کامنتها رو میخونی یا حتی شاید خواننده خاموش باشی بدون که تو هم میتونی به راحتی بانو بشی و از حق طبیعیه خودت لذت ببری .پس همین الان  با توکل بر خدا شروع کن.anim2-28anim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۷ ۰۴:۰۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان گلم. خوبین. خدا قوت z99 جانم ک همچنان مهربون و دلسوز به ماها روحیه میدی و راهنمایی میکنی 🤗❤

منم اونقددر سر سایز 9و نیم گیر کردم و روحیه م نااابود شد تا آخرش پریود شدم همه چی تعطیل شد نفش راااحت کشیدم 😄 ان شاءالله ک بعد پریود با قدددرت ادامه بدم و بتونم غول  9 و نیم رو بترکونم. شماها در چه حالین با تمرینات؟ انگار همه دور هم تعطیلات پریود بسر میبریم 🤭

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۲/۲۷ ۰۴:۰۰:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستان گلم. خوبین. خدا قوت z99 جانم ک همچنان مهربون و دلسوز به ماها روحیه میدی و راهنمایی میکنی 🤗❤

منم اونقددر سر سایز 9و نیم گیر کردم و روحیه م نااابود شد تا آخرش پریود شدم همه چی تعطیل شد نفش راااحت کشیدم 😄 ان شاءالله ک بعد پریود با قدددرت ادامه بدم و بتونم غول  9 و نیم رو بترکونم. شماها در چه حالین با تمرینات؟ انگار همه دور هم تعطیلات پریود بسر میبریم 🤭

۱۴۰۰/۲/۲۷ ۰۴:۲۸:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۲:۴۲:۰۲
(ویرایش)

سلااام  به دوستای گلم خوبید؟ 

بچه ها من هنوزم پریودم ولی همچنان تو فکر اینم که بعد پریودی چجوری کگل بزنم یا دیلا درست کنم و شروع به تمرین کنم من مطالبی که خانوم خیابانی هم گذاشتن رو خوندم ولی زیااد متوجه نشدمanim2-21 میشه یکی از دیلاش عکس بده ببینم چه شکلیه؟؟؟anim2-smilies-azardl3

بعد یه سوال دیگه اینکه وقتی کگل میزنی و اون قسمت رو منقبض میکنی بعد که آزادش میکنی این کگل میشه؟

یا واسه آزاد کردنشم باید زور زد؟؟anim2-25r30wi

۱۴۰۰/۲/۲۷ ۱۱:۳۶:۴۶
(ویرایش)

Termeh جان.سلام.انشاالله بعد از اتمام پریودی پر قدرت و با روحیه بالاتر شروع کنanim2-a2d3بعضی از سایزها هستن که زمان برهست ونیاز به تمرین بیشتر و اصولی داره.که این واسه همه اتفاق میوفته عزیزم.من خودم روی بعضی از سایزها ۴ یا ۵ روز میموندم تا دیلا دیگه از رو میرفت.قرار نیست با داخل نرفتن یه دیلا ناامید بشی بلکه باید عزمت رو جزم کنیکه پدر دیلارو در بیاریanim2-New-6blinkاین اتفاق ها واسه همه میوفته کسی موفقه که به روش درمانش ایمان داشته باشه و اصولیپیش بره.من خودم شخصا وقتی گیر میکردم بر میگشتم با دیلای سایز قبلم بیشتر کار میکردم یا افزایش سایزم رو کمترش میکردم که واژن رام بشهanim2-25r30wiپس با انگیزه بیشتر شروع کنvictory

Z.MZD عزیز

کگل یعنی انقباض و بعد رها کردن.این میشه ورزش کگل. وقتی کگل زدنت درست هست که حین کگل نفست رو حبس نکنی و راحت نفس بکشی ،و فقط عضلات اطراف مقعد و واژن منقبض بشه وعضلات شکم منقبض نکنی.یه دستت رو بزار رو شکمت و حالا یه بار کگل بزن توجه کن که دستت بالا و پایین نشه موقع کگل زدن یعنی شکمت رو دیگه منقبض نباید بکنی و شکمت رو نباید بدی داخل.این یعنی کگل درست.کگل رو در هر حالتی و حتی توی جمع ،میتونی انجام بدی اگه درست انجام بدی هیچ کس حتی متوجه کگل زدنت نباید بشه.در موردسوالت هم بعد از انقباض قسمت های گفته شده ،فقط رها کردن و شل کردن هست ،دیگه واسه شل کردن به هیچ وجه نباید زور بزنی به سمت بیرون بلکه فقط باید آزاد کنی بدون زورزدن.

در مورد عکس دیلاتور هم عزیزم من الان دیگه دیلاهارو ندارم چون همون موقع از دیلاهای سایز پایینم واسه درست کردن دیلای سایز بالااستفاده کردم.ببین دستکش جراحی استریل حتما باید بگیری(نه این دستکشهایی که توی جعبه ۵۰ تایی هست)دستکش جراحی استریل توی هر بستش فقط یه جفت هست.با پنبه، کوچکترین انگشت دستکش رو پر کن و انتهاش رو گره بزن.این میشه کوچکترین سایز دیلا که اندازه دور دیلا ۴ یا ۵ سانت باید باشه.بعد هم به همین ترتیب بقیه انگشتها رو بساز.سفتی دیلاها باید به حدی باشه که دیلات شل نباشه و خم نشه.همچنین خیلی هم خشک و خشن نباشه و سطح دیلا ها برآمده و فررفتگی نداشته باشه بلکه سطحش باید یکدست و صاف باشه.ژل لوبریکانت هم ساده بر پایه آب بگیر و طبق آموزشها انشاالله شروع کن.victoryanim2-a2d3

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۷ ۱۲:۴۲:۵۰
(ویرایش)

ممنون z99 جانِ مهربون. چشم همینکارو میکنم تا از رووو بره . البته دیگه مهلت دو هفته ایم تموم شد و برگشتم سر کار. امیدوارم حداقل یک ساعت رو بتونم تمرین کنم 🤲

Z.MZD جان اگر توضیحات z99 جان رو متوجه نشدی داخل اینستا سرچ کن واژینسموس یا دیلاتور چند تا پیج برات بالا میاره ک کلیپ و نحوه ساخت و کار با دیلا رو کااامل توضیح دادن.

من الان سرکار هستم‌ اگر پیدا نکردین خبر بدین شب رفتم خونه عکس دیلاها براتون بفرستم. شاااد و موفق باشید ❤🙏

۱۴۰۰/۲/۲۷ ۱۴:۰۷:۱۴
(ویرایش)

مرسی termeh جان.عزیزم خیلی لطف میکنی اگه عکسی از دیلا داری اینجا واسه دوستان تازه وارد بزاری.

راستی مطمئن باش با وجود شاغل بودن هم میتونی تمرین کنی.من هم عزیزم شاغل بودم حتی مرخصی هم نمیشد بگیرم چون بهم نمیدادن چون جای دولتی کار نمیکردم.ولی با وجود شاغل بودن میشه یک ساعت در روز فقط و فقط واسه خودت باشه.مطمئن باش این وقت پیدا میشه آخه چه چیزی واجب تر و مهمتر از به سرانجام رسوندن این تمرینات هست.من خودم یا صبح ها زودتر از خواب بیدار میشدم یا بعد از اومدن از سرکار خودم رو مجبور میکردم که روزانه حتما حتی شده ۴۵ دقیقه تمرین کنم.آخه تمرینا باید روزانه انجام بشه تا موًثر باشه.پس مطمئن باش که با وجود شاغل بودن هم میشه فقط کافیه که بخوای و اراده کنی.پس پیش به سوی موفقییتتتتتتتتتsmileanim2-painting

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۷ ۱۵:۰۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۲:۴۲:۰۲
(ویرایش)

خیلییی ممنونم عزیزم بابت توضیحاتتونvalentine

بی صبرانه منتظرم پریودیم تموم بشه تمریناتم شروع کنم انشالله که این مشکل هم حل بشه💪🏻

۱۴۰۰/۲/۲۸ ۰۰:۰۹:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

امروز خیلی خوب تونستم با سایز هشت تمرین کنم روز چهارم تمرین با دیلای هشت بود و به سرم زد سایز نه و وارد کنم 

سایز هشت راحت رفت تو اما یکم دیگه بالا پایین کردنش سخت بود 

و همسرم گفت بزار فردا سایز نه و تمرین کن گفتم نه امروز ، وارد شد اما نصفه 

راحت رفت تو اما تا یه جایی به بعد اصلا تکون نمیخورد و با درد درش آوردم حالا بنظرتون این خوبه یا بد ؟

۱۴۰۰/۲/۲۸ ۰۲:۵۷:۴۴
(ویرایش)

Saramirzae سلام.

اگه با سایز هشت روان شدی و واقعا راحتی میتونی افزایش سایز بدی.حالا فردا اول سایز هشت رو یه بار دیگه برو اگه راحت و روان بودی و تند تند میتونستی بدون اذیت شدن جلو عقب کنی ، افزایش سایز بده .اگه هم سایز ۹ دیدی خیلی اذیتی و تا نصف بیشتر نمیره میتونی سر دیلات ۸ درست کنی و وسط ۸ونیم و انتهاش ۹ بشه.راستی حواست باشه که دیلات یا از سرش تا انتهاش یک اندازه دورتادورش باشه یا اینکه حداکثر ابتدا و انتهای دیلات بیشتر از یک سانت نباید اختلاف سایز داشته باشه.

موفق باشی.

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران