تعداد بازدید : 192872
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۱۵ ۰۱:۳۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۳:۱۸:۵۲
(ویرایش)

جانا من رفتم معاینه و پاپ اسمیر خیلی راسحت نبود نگران نباش بمن گفت دکتر که خیلی خوب درمان شدی از اوناییم که واژینیسم نبودن بهتری

مگر میشود زندگی من را بهم ریخته آفریده باشد خدواند دانه های انار
۱۴۰۰/۲/۱۵ ۰۶:۵۱:۲۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

نگران نباش مشکلی نیس دیدن خون طبیعی منم از دیدنش یه طوری شدم و حس بدی داشتم و دو روزی انجام ندیدم ولی چون پرده اسیب دید دو بار دیگه ای هم دیدم خیلی کم

مشکلی نیس پرده م برداشته شد بدون هیچ دردی

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۱۵ ۰۶:۵۲:۴۴
(ویرایش)

نظری ندارید راجب اینکه در حال تحرک انقباض ندارم

۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۶:۱۰:۳۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۱۶ ۰۳:۴۱:۳۸
(ویرایش)

سلام 

من امروز با این سایت آشنا شدم و از صبح کلی از پیام هارو خوندم

تو دوران عقد هستم و به شدت موقع رابطه استرس دارم (استرس درد، بارداری، ....) و خودمو سفت میکنم 

دکتر زنان رفتم و بهم گفت بکارتت خیلی خیلی کم بازه و احتمالا همسرت نتونه دخول داشته باشه، برین تلاش کنید اگه نشد بیا با حراحی یکم بازش کنیم

همین شد باعث استرس بیشتر من 😰😰😰

چندبار تلاش کردیم ولی هردفعه به شدت خودمو سفت میکنم و با پاهام بهش فشار میارم که نتونه نزدیک بشه 😂😂

امروز خواستم از خانم خیابانی وقت بگیرم که گفتن آخر ماه زنگ بزنم 

بخاطر بکارتم نمیتونم دیلا استفاده کنم و کلا اصلاااااااااااا جرئتشو ندارم

کمکم کنید 😔😔

۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۸:۴۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها من تمرین کردم دیشب خوب پیش رفت تا سر دیلای 10 و نیم باز خون ریزی داشتم ولی این سری بیشتر حتی بیشتر از شب عقدم فک میکنم شاید پردم هنوز پاره نشده بود که انقد خون اومد. درکل زیاد نبود نسبت ب شب عقد میگم

سارینا جون اصلا نترس اینا همه تلقینه منم مث تو فکر میکردم ولی فکرمیکردم پردم زده شده این همه تمرین کردم حتی شب عقدم حتی دیشبم که خون اومد هییییچ دردی نداشتم سوزشی نداشتم اصلا ب دلت بد راه نده یه امتحان کن

۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۸:۵۱:۳۸
(ویرایش)

اگه میخوای امتحان کنی از گوش پاک کن استفاده کن اول، یعنی دستکش جراحی سایز8 بگیر بعد تو انگشت کوچیکه ی گوش پاک کن بذار و پایین انگشت و با نخ ببند، ژل لوبریکانت بگیر خیلی بزن روش و ب بدنت  حواست باشه واژن ی شیب 30 درجه ای سمت مقعد داره. قبلشم ده دیقه تو اب گرم بشین و واژنتو با ژل بانوان بشور بعد تمرین کن, 30 بار عقب جلو کن اوکی شدی حالا دوتا گوش پاک کن بذار داخل انگشت کوچیکه اون ی دستکش و همونجوری مث قبل ک گفتم انجام بده 

۱۴۰۰/۲/۱۵ ۱۸:۵۱:۴۸
(ویرایش)

اگه میخوای امتحان کنی از گوش پاک کن استفاده کن اول، یعنی دستکش جراحی سایز8 بگیر بعد تو انگشت کوچیکه ی گوش پاک کن بذار و پایین انگشت و با نخ ببند، ژل لوبریکانت بگیر خیلی بزن روش و ب بدنت  حواست باشه واژن ی شیب 30 درجه ای سمت مقعد داره. قبلشم ده دیقه تو اب گرم بشین و واژنتو با ژل بانوان بشور بعد تمرین کن, 30 بار عقب جلو کن اوکی شدی حالا دوتا گوش پاک کن بذار داخل انگشت کوچیکه اون ی دستکش و همونجوری مث قبل ک گفتم انجام بده 

۱۴۰۰/۲/۱۵ ۲۰:۴۶:۱۶
(ویرایش)

قشنگم گوش پاک کن اسیب میزنه ها

حتی میگن وسط کلی پنبه هم نزارین

۱۴۰۰/۲/۱۶ ۰۰:۵۸:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من فعلا پریودم اما دیلاتورامو درست کردم و منتظرم که پریودم تموم شه و شروع کنم خیلی خوشحالم اما وقتی بهشون نگاه میکنم ناامید به خودم میگم یعنی میتونم ؟ امیدوارم زودتر این روزای سخت تموم شه 

۱۴۰۰/۲/۱۶ ۰۶:۵۶:۱۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزان.من چندروزه گرفتارم فقط کامنتها رو خوندم ،امیدوارم که حال همتون خوب باشه.همچنین یه خوش آمد گویی به افراد جدید و اینکه دوستان جدید اینو بدونین که همه کسانی که با این انجمن بانو شدن همگی یه روز مثل شما با یه سوال مشترک از خودشون "که یعنی من هم میتونم" و از صفر شروع کردن.پس بدونین اگه اصولی و آهسته و پیوسته پیش برین حتما میتونین.پس اینجا پایان همه نا امیدی هاستsmile

آفرین به ava و taaraanee ،همینجوری به تلاشتون ادامه بدین عزیزان که تا موفقیت فاصله ای ندارین.taaraanee جان در مورد خونریزی راستش من چون تجربش رو نداشتم نمیتونم راهنماییت کنم ، فقط عزیزم توی دیلاهات اگه از گوش پاک کن استفاده میکنی خودگوش پاک کن میتونه به شدت به دیواره واژن آسیب برسونه و باعث زخم و آسیب بشه ،این دقیقا حرف خانم خیابانی توی انجمن های گذشته هست که میگفتن استفاده از گوش پاک کن اکیداااااا ممنووووووع.anim2-smilies-azardl3سعی کن به هیچ وجه دیلارو با زور و فشار زیاد هل ندی داخل که دیواره آسیب نبینه عزیزمanim2-ad54ad

Ava جان در مورد نظر خواستن در مورد کشفی که کردی هم باید بگم من خودم وقتی توی تمرینات بعضی وقتا دیلا سر سازگاری نداشت یکم که تغییر پوزیشن میدادم دیلا راهش رو پیدا میکرد و با تنفس عمیق شکمی خیلی راحت تر میرفت داخل.ولی تجربه حرکت مثل تو به این روشی که گفتی نداشتمanim2-21

دوستانم پرقدرت با انگیزه با لبخند تمرینات رو انجام بدین که منتظرم خبر بانو شدن تک تکتون رو اینجا ببینماااااااااanim2-thumbsupsmileyanim

موفق و پیروز باشین.anim2-a2d3

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۶ ۰۷:۲۵:۵۲
(ویرایش)

سلام سارینا۱۴۰۰

عزیزم به حرف دکتر زنان توجه نکن متاسفانه با یه حرف، کل روح و روان آدم رو بهم میریزن ...اگه دکتر تشخیص دادن که پردت نوعش معمولی هست دیگه مشکلی نیست عزیزم.فقط پرده هایی که تیغه دار(سپتوم دار )باشه رو با یه عمل کوچک سرپایی تیغه رو برمیدارن.

حالا باز اگه دوست داری از بابت نوع پرده خیالت راحت بشه پیش یه دکتر دیگه و چه بهتر پیش خود خانم خیابانی معاینه بشو تا خیالت بابت اینکه پردت معمولی باشه راحت بشه عزیزم.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۶ ۱۲:۵۶:۴۶
(ویرایش)

توجه :

دوستان تازه وارد شده به انجمن دقت کنید:

۱.اولا اینکه برای معاینه نوع پرده برید تا یک وقت سپتوم دار بود جراحی بشه.

۲.دوم اینکه همسرتون رو در جریان قرار بدید چون پرده با تمرینات کنار میره.

۳.سوم اینکه با تمرین کگل شروع کنین هر روز سه مرتبه و هر بار 20 تا بلند و 20 تا کوتاه.

۴.چهارم بعد از وارسی , کار با دیلاتور هر روز بین یک تا دو ساعت.
"💡روزی بیشتر از دوساعت هم‌تمرین نکنین،قرار نیست انقد واژن تحت فشار باشه!
نهایت روزی دوساعت ‼️ "
پرانرژی تمرین کنین حتما حتما حتما موفق میشین.valentine

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۶ ۱۳:۰۷:۱۰
(ویرایش)

توجه:بچه ها سایزهای دیلاتور به اینصورته که :

سایز ۱ : ابتدا ۴   انتها ۵

سایز ۲: ابتدا ۵   انتها ۶

سایز ۳ : ابتدا ۶ انتها ۷ 

و به همین صورت ....

تا به سایز همسرتون برسید.

تو سایزای بالا اگر دیدید  سختتونه نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدید.

(تا زمان رسیدن به سایز هدف به هیچ عنوان دخول با آلت را امتحان نکنین چون در صورت ناموفق بودن باعث دلسردی و ناامیدی میشود.)

نکته بسیار مهم : اختلاف ابتدا و انتهای دیلاتور نباید بیشتر از یک سانت باشه

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۶ ۱۷:۰۵:۵۲
(ویرایش)

خانم های تازه وارد عزیز حتما این موارد و بخونین، تا یه یاداوری بشه براتون، و برای خودتون هم سیوشون کنین تا هر از گاهی بخونین تا کمترین وقفه رو داشته باشین 

اولین قدم برای درمان واژینیسموس ، یادگیری و انجام تمرینات زیر می باشد:

ورزش كگل

تمرين وارسي

تمرين با ديلاتور

(عزیزان صفحه اول این انجمن پیام اول حرفهای خانم دکتر خیابانی رو مطالعه کنین.اونجا که نوشته جهت مطالب آموزشی اینجا را کلیک کنین ،سر بزنید ،مطالب آموزشی جهت درمان واژینیسموس انتهای صفحه نوشته شده که حتما قبل از تمرین و شروع به کار مطالعه کنین.)

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۱۶ ۱۷:۰۹:۱۲
(ویرایش)

یه مرور کوتاه:

ورزش کگل:
تمرین یا ورزش‌ كگل، ورزشی براي تقويت عضلات حمايت‌كننده مجراي ادراري، مثانه، رحم ، راست روده (ركتوم)، مقعد و واژن در کف لگن می باشد

نحوه ي انجام ورزش كگل:
براي انجام اين ورزش بايد عضلات دور مهبل و مقعد را سفت كنيد (درست مثل زماني كه مي‌خوايد جلوي جريان ادرار را بگيريد) و چند ثانيه نگهداريد و بعد رها و شل كنيد.

برای اینکه بدونید این تمرین و درست انجام میدید:

- میتونید هنگام ادرار كردن فقط براي يك لحظه جلوی ادرار كردنتون و بگیرید(توجه کنین که این تمرین رو در حالت داشتن ادرار فقط یکبار در دستشویی انجام بدین تا نحوه کار دستتون بیاد و بعد از آن دیگر در دستشویی هنگام ادرار داشتن اینکارو نکنین چون باعث عفونت ادرای میشه).توجه شود که شكم و عضلات نشيمن نبايد هنگام انجام ورزش‌هاي كگل حركت كنند و باید بتونید به راحتی در هنگام تمرین کگل نفس بکشید و نفستون رو حبس نکنین.

تمرین وارسی:
تمرين وارسي به دو روش زير انجام ميشود:
- مثل حالت دستشویی بشینید و یه آینه هم بذارید زیر پاتون و زور بزنید. ورودی واژن جايي كه خون پریودی هم از همین جا خارج میشه. ورودی واژن دقیقا محل ورود دیلاتور و آلت هست
- بشینید و تکیه بدید، پاهاتون و باز کنید و یه آینه بذارید جلوتون و با دست سعی کنید یکم ورودی رو باز کنید و توی آینه مشاهده کنید.

تمرین با دیلاتور:
از آنجایی که فرد واژینیسموس به علت ترس و انقباض شدید قادر به تحمل ورود آلت به واژن نیست برای درمان این حالت و از بین بردن ترس و انقباض شدید عضلات تمرين با ديلاتور و پيشنهاد ميكنيم، ديلاتور بصورت اماده در ايران وجود ندارد و ميتونيد با پنبه و دستكش بسازيد

مواد لازم : پنبه ، دستکش جراحي سایز لارج (بزرگترین سایز) ، لوبریکنت ساده

طرز ساخت : انگشت دستکش رو پر از پنبه کنید تا و بعد با نخ محکم انتهاش و ببندید .

چگونه با ديلاتور تمرين كنيد:
برای شروع تمرین با دیلاتور ، بشینید و راحت تکیه بدید ، پاهاتون و باز کنید و ریلکس باشید. دیلاتوری که ساختید و آغشته به لوبریکنت کنید و ورودی واژن که در تمرین وارسی شناختید قرار بدید و آروم وارد کنید و مشغول آهنگ یا تی وی بشيد
 وقتی  که ديلاتورکامل وارد شد ابتدا کمی بدون حرکت در داخل واژن نگه دارین و شروع کنین به کگل کوتاه و بلند زدن  ،به این صورت که ۵ ثانیه منقبض کنین بعد ۵ ثانیه شل کنین تا واژنتون جا باز کنه،اینکار را ده تا بیست بار انجام بدین  تا واژنتون عادت کنه و انقباض هاش شکسته بشه.سپس آروم عقب جلو کنید.

✅نكته :

- در طی این تمرینات بدون اینکه متوجه بشید و بدون درد و خونریزی پرده از بین میره، پس حتما همسرتون و در جریان تمرینات قرار بدید تا بعدا مشکلی پیش نیاد

راستی بچه های در حال تمرین حتما به بخش خاطرات واڗینیسموسیا سر بزنید و خاطرات رو مطالعه کنید ، کلی تو بهتر شدن روحیتون تاثیر دارهvalentine

امیدوارم مطالب واستون مفید بوده باشه.پیروز باشید.

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران