تعداد بازدید : 193000
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۳/۳ ۰۳:۰۶:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Saramirzae سلام.آفرین خوب داری پیش میری اگه تمریناتت پیوسته هر روز باشه خیلی زود انشاالله با خبر بانو شدنت خوشحالمون میکنی.فقط هر روز هر روز هر روز  " حتماااااا " تمرین داشته باش انشاالله.anim2-ad54ad

موقع تمرینات چون واژن تحریک نیست این درد و سوزش اتفاق میوفته .از لوبریکانت فراوان استفاده کن.من هم سر یه سایزایی از سایز شماره ۷ یا۸ استفاده میکردم قبلش.ولی نه اینکه همیشه اینکارو کنم.معمولا یکی دو روز اولش این کارومیکردم تا داخل واژنم هم لوبریکانتی بشه ولی بعد که واژنم  عادت میکرد روز های بعدش بدون واژن گشایی دیلارو وارد میکردم.من چون از دیلای سایز ۹ واسه درست کردن دیلاهای سایزهای بعدی استفاده کردم عملا دیگه دیلایی از سایز قبلیم در اختیار نداشتم.چون واسه افزایش سایز  دیلاها ،دور همون دیلای قبلم پنبه میزاشتم و با نخ یکم فیکسش میکردم و بعد روی پنبه کاندوم میکشیدم.پس دیگه دیلایی جز دیلای سایز ۷ در اختیار نداشتم.anim2-21happymuch

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳ ۰۳:۰۷:۰۳
(ویرایش)

Saramirzae سلام.آفرین خوب داری پیش میری اگه تمریناتت پیوسته هر روز باشه خیلی زود انشاالله با خبر بانو شدنت خوشحالمون میکنی.فقط هر روز هر روز هر روز  " حتماااااا " تمرین داشته باش انشاالله.anim2-ad54ad

موقع تمرینات چون واژن تحریک نیست این درد و سوزش اتفاق میوفته .از لوبریکانت فراوان استفاده کن.من هم سر یه سایزایی از سایز شماره ۷ یا۸ استفاده میکردم قبلش.ولی نه اینکه همیشه اینکارو کنم.معمولا یکی دو روز اولش این کارومیکردم تا داخل واژنم هم لوبریکانتی بشه ولی بعد که واژنم  عادت میکرد روز های بعدش بدون واژن گشایی دیلارو وارد میکردم.من چون از دیلای سایز ۹ واسه درست کردن دیلاهای سایزهای بعدی استفاده کردم عملا دیگه دیلایی از سایز قبلیم در اختیار نداشتم.چون واسه افزایش سایز  دیلاها ،دور همون دیلای قبلم پنبه میزاشتم و با نخ یکم فیکسش میکردم و بعد روی پنبه کاندوم میکشیدم.پس دیگه دیلایی جز دیلای سایز ۷ در اختیار نداشتم.anim2-21happymuch

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳ ۰۹:۵۶:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سلام دوستان قشنگم تا امروز تمرین نکردم با ۱۲/۵ شروع کردم تو ۵ دیقه راحت شدم باهاش ولی در میارم باز منقبض میشم و باز با کگل وارد میکنم بدون سوزش  راحتم

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۳/۳ ۱۰:۳۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۳ ۱۰:۵۲:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان من دیشب با این سایت اشنا شدم میشه لطفا راهنماییم کنید

من فروردین ازدواج کردم و هنوز نتونستم دخول انجام بدم فکر میکنم علائم واژینیسم دارم ..میدونم درمانشورزش کگله اما دقیقا نمیدونم چه زمانی باید انجام بدم و واسه تمرین با دیلاتور هم من هنوز دخترم چجوری از دیلاتور استفاده کنم.؟ با چی ساخته میشه.؟ در ضمن من واسه رابطه از پشت این ترسو ندارم فقط برای واژنه ک میترسم .لطفا مرحله ب مرحله بهم‌ بگید باید چکار کنم..خواهش میکنم راهنماییم کنید

۱۴۰۰/۳/۳ ۱۰:۳۱:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۳ ۱۰:۵۲:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان من دیشب با این سایت اشنا شدم میشه لطفا راهنماییم کنید

من فروردین ازدواج کردم و هنوز نتونستم دخول انجام بدم فکر میکنم علائم واژینیسم دارم ..میدونم درمانشورزش کگله اما دقیقا نمیدونم چه زمانی باید انجام بدم و واسه تمرین با دیلاتور هم من هنوز دخترم چجوری از دیلاتور استفاده کنم.؟ با چی ساخته میشه.؟ در ضمن من واسه رابطه از پشت این ترسو ندارم فقط برای واژنه ک میترسم .لطفا مرحله ب مرحله بهم‌ بگید باید چکار کنم..خواهش میکنم راهنماییم کنید

۱۴۰۰/۳/۳ ۱۱:۳۴:۵۷
(ویرایش)

Mozhiiii جان سلام.به این انجمن خوش آمدی عزیزم.

۱-صفحه اول این انجمن کامنت خانم دکتر خیابانی مدیر سایت رو کامل مطالعه کردی؟مطالب آموزشی روش درمان واژینیسموس رو کامل توضیح دادن.اونا رو خوندی؟

۲-معاینه پرده شدی قبلا؟میدونی از چه نوعی هست؟حتما باید یه بار پیش دکتر زنان معاینه نوع پرده شده باشی تا مطمئن باشی پرده از نوع سپتوم دار(تیغه دار)نباشه.عزیزم معاینه شدی قبلا؟

۳-در ضمن تا ۶ ماه از زمان ازدواج تلاش واسه دخول طبیعیه و نمیشه قاطع گفت که شخص واژینیسموس داره یا نه، ولی اگه علایمی که خانم دکتر خیابانی توی صقحه اول توضیح دادن رو توی خودت میبینی میتونی با اجازه همسرت این روش درمان رو پیش بگیری.اگه واژینیسموس هستی اصلا نگران نباش چون افراد زیادی توی همین انجمن داشتیم که حتی بعد از ۱۴ سال زندگی مشترک تونستن اینجا بانو بشن.فقط شرطش اینه که اصولی و آهسته اما پیوسته پیش بری و تمرینات باید هر روز(به جز ایام پریودی) انجام بشه اما بدون شتاب و عجله در افزایش سایز.شروع درمان شامل [مراحل وارسی و آشنایی درست از واژن-انجام ورزش کگل-کار با دیلاتور]  هست که تمام اینا توی کامت صفحه اول توسط دکتر خیابانی توضیح داده شده.حتما با دقت مطالعه کن.

۴-حتما حتما حتما همسرت رو در جریان شروع تمریناتت قرار بده چون با این روش پرده بدون اینکه متوجه بشی حتی بدون خونریزی و درد آسیب میبینه و از بین میره پس حتما همسرت رو در جریان قرار بده و با اجازه همسرت باشه تا که بعدا خدایی نکرده این مسئله واست دردسر ساز نشه.

۵-راستی صفحه ۱۰۲ هم یه سری مطالب آموزشی به طور خلاصه گذاشتم میتونی اگه فرصت داشتی اونا رو هم مطالعه کنی.

اگه فرصت داشتی بخش خاطره های واژینیسموس هم مطالعه کن باعث افزایش روحیه میشه و باعث میشه با انگیزه تر و قدرتمندتر و با ایمان به این روش درمان,  شروع به تمرین کنی.

بازم اگه سوالی داشتی اینجا مطرح کن انشاالله که دوستان اینجا ،راهنماییت میکنن.

موفق باشیsmile

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳ ۱۱:۵۴:۱۰
(ویرایش)

Avaجان سلام.

آوا سایز هدفت چنده؟دیگه نزدیکای اقدامیاااا.عزیزم این روزا خیلی اهمیت داره اصلا بین تمریناتت وقفه ننداز تا انشاالله زود نتیجه تلاشت رو ببینی و تا واژن آماده هست بین تمریناتت وقفه ننداز تا سریع بری واسه اقدام و عقبگرد نداشته باشی.انشاالله خبر بانو شدنت رو هر چی سریعتر بهمون بدی.anim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳ ۲۱:۰۸:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

سایز هدفم عزیزم ۱۳ است 

همسرم مشکوک ب کروناست البته دبشب عشقبازی داشتیم ولی الان برا دخول میگه ریسک نمیکنم 

تست نداده و نمیده میگه چون سرکارم رطوبتش زیاد شده عفونته دکترم رفته گفته عفونته

من برا خودم با دیلاهام تمرین میکنم تا چند روز

امیدمم بالا رفته دیگه نمیترسم از دیلاهام

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۳/۳ ۲۳:۰۹:۳۸
(ویرایش)

Ava آخ جون پس به زودی بانو داریمanim2-thumbsupsmileyanimپس دیلات فقط نیم سانت کمتر از سایز هدفته.عملا دیگه یک قدمی اقدامی هوراااا.

انشاالله که بلا به دوره ،تو این مدت تا همسرت خوب میشه خودت با دیلات تمرین کن تا انشاالله دیگه بعد از خوب شدن همسرت با خیال راحت و با آرامش کامل انشاالله بری واسه اقدام و خبر بانو شدنت رو بهمون بدی و خوشحالمون کنیanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۴ ۰۸:۴۲:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام دوستان نازنینم.

Z99 جانم خدا قوت بهت ❤💪 Ava جان و sara جان خوشحالم از موفقیتتون امیدوارم ک بزودی خبرهای جذابی بهمون بدین 🤗

منم بعد دو هفته بالاخره دیشب برگشتم به تمرین و خداااروشکر تونستم سایز 10 رو وارد کنم. البته قبلش 45 دیقه  واژن گشایی داشتم تا تونستم . نمدونم کجا رو اشتباه کردم ک هرر سری باید حداقل 4. 5 سایز برگردم به عقب برای واژن گشایی 😬

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۰:۵۰:۳۶
(ویرایش)

Termeh جان سلام.

کجایی دوست خوبمون؟ عزیزم علت این واژن گشایی طولانی اینه که دو هفته از تمرین فاصله گرفتیanim2-21.دوست خوبم توی مراحل درمان خیلی خیلی خیلی مهم و واجبه که هر روز (به جز ایام پریودی) تمرین کنی.شرط موفقیت پیوسته تمرین کردن و عجله نکردن توی افزایش سایز بود.

اگه تا رسیدن به سایز هدف بین تمریناتت مدام وقفه بندازی  ممکنه توی اقدامت خدایی نکرده دچار مشکل بشی یا اینکه همش عقبگرد داشته باشی به سایزهای پایین و خدایی نکرده باعث دلسردیت بشه.یادت باشه که آلت خیلی توی  حالت نعوظ نمیمونه مثل دیلا نمیشه ۴۵ دقیقه منتظرش گذاشت .نهایتا بتونی سه چهار دقیقه توی نعوظ آلت رو نگه داری و دخول رو انجام بدی.اگه هم همسرت مثل همسر من کلا از دیدن اینکه جلوش دیلا وارد کنی بدش بیاد و باعث عدم نعوظش و از بین رفتن حسش بشه ،باشه پس باید جوری تمرین کنی که موقع اقدام نیاز به واژنگشایی با دیلا هم نداشته باشی.

ترمه جان این حرفها رو خواهرانه و دلسوزانه بهت گفتم امیدوارم از حرفهام ناراحت نشده باشی.چون اینجا هیچ خبری خوشحال کننده تر از موفقیت و خبر بانو شدنتون نیست،بودن افرادی که اینجا راه درمان رو پیدا کردن ولی به خاطر جدی نگرفتن روزانه تمرینات یا اینکه یکی دو سال درگیر این تمرینات بودن یا اینکه اقدام ناموفق و دلسردی خودشون و همسرشون از این روش درمان واسشون اتفاق افتاده.عزیزم دوست گلم اینارو گفتم که انشاالله اگه واژنت مشکل نداره و توی ایام پریودی هم نیستی حتما حتماتمریناتت رو روزانه پیوسته و آهسته با جدییییییت انجام بدی تا انشاالله زود با خبر بانو شدنت اول خودت و بعد همسرت و بعد عزیزان اینجا رو خوشحال کنی.منتظریماااااااا.anim2-bunnyearsmileylove

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۲:۵۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۰۰:۰۰:۲۷
(ویرایش)

سلام قشنگا

Z99 عزیز من ۲۰ روزه درمان شدم عزیزم

فقط و فقط اراده میخاد کافیه بیخیال نشی من سرجمع ۱۰ روز تمرین داشتم

99/11/16می رسه اون روزی ک منم بتونم؟؟

99/12/4 من تونستممممممم پس توام میتوووونی شرو کن ما کنارتیم
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۳:۱۳:۱۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم امیدوارم حالتون خوب باشه.

Z99 مرسی بابت حرفای امیدوار کننده ات.اره خوندم اون صفحه رو، و برات خیلی خوشحالم که موفق شدی و ازاین مشکل دیوانه کننده خودتو نجات دادی .برات دعا میکنم باقی مراحل زندگیت این جوری گره دار نباشه.البته برای همه عزیزانی که تو این سایت هستن هم دعام همینه .

حالا گزارشم رو بدم وبرمsmile من امروز تمرینامو شروع کردم از سایز ۹تا۱۱ .اولش اصلا نمی‌رفت داخل با ۵یا ۱۰دقیقه ور رفتن آخرسر رفت داخل، انگاری یادم رفته بود چطوری باید نفس بگیرم و کگل بزنم.

تا داشتم از خودم نا امید میشدم ک رفت داخل shysmileو بعد تا روون شدنم دست از تمرین بر نداشتم.برای تک تک سایزا وقت گذاشتم و تمرین کردم.

۱۴۰۰/۳/۴ ۱۵:۱۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

ممنون z99 جانم. نه گلم ناراحت چرا از خداااام هم هست ک یکی دلسوزانه راهنماییم بکنه. ممنونم از لطفت ❤🙏 

آره حواسم هست ک مرررتب تمرین داشته باشم این دو هفته هم یک هفته ش درگیر سوزش ادرار و عفونته بودم ک به راهنمایی شما رفتم دکتر بعدشم ک خوب شدم پریود شدم وگرنه قبل این‌ هم صبح هم شب هر روووز مرتب تمرین میکردم ولی این واژن گشایی قبلا هم حتما  باید نیم ساعتی انجام میدادم ک برسم به سایز روز قبلم. 

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۳/۴ ۱۶:۱۹:۵۴
(ویرایش)

سلام bela جان.

من تقریبا حدود یک ماه میشه که درمان شدم.و هر بار دخول ها بهتر میشه مخصوصا اگه کاملا تحریک باشه واژنم.فقط هنوز یه ذره ناچیز و قابل تحمل اول ورود سوزش ناچیزی هست که احتمالا با دخولهای بیشتر این هم خود به خود باید کلا از بین بره .سوالم این بود که واسه شما هم بعد درمان ابتدای دخول هنوز اون سوزش ناچیز هست؟

هیچ وقت ناامید نشو...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران