تعداد بازدید : 193034
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۲۸ ۲۱:۴۴:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان 

امروز سایز نه و کامل وارد کردم بدون اینکه قبلش سایز هشت و وارد کنم چون دیروز اینکارو کرده بودم 

بعد از سه چهار دیقه کامل وارد شد درد نداشتم و هرجا که نمیشد نفس عمیق و کگل و انجام دادم و متوجه معجزه این دو حرکت شدم 

خیلی خوشحال شده بودم و نیم ساعتی باهاش تمرین کردم سه بار در آوردم و دوباره وارد کردم خوب بود اما نمیتونستم زیاد تکونش بدم و بالا پایین کردنش سخت بود که اونم فک میکنم چون روز اول بود اینطور شد به هرحال ممنونم برای راهنمایی هاتون 

love

۱۴۰۰/۲/۲۹ ۲۳:۳۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلام عزیزدلم نه اتفاقا معمولا تنبلی هم میکنم چ برسه تند تند تعویض سایز تا جایی تمرین میکنم ک بدنم کشش داره نه تایم طولانی خیالت راحت دوستم

۱۴۰۰/۲/۳۰ ۱۸:۰۷:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

anim2-ad54adسلام به همه دوستان قدیمی و جدید امیدوارم حال همتون خوب باشه!من به دلایل مختلف و زیادی نتونستم حتی سر به سایت بزنم .

و از دوستانی  که منتظر جوابی از من بودن عذر خواهی میکنم.و به همه عزیزانی که موفق شدن تبریک میگم.flower

من تا یه ماه پیش تمرین با دیلا وتا سایز ۱۲ پیش بردم ولی به علت مشغله کاری خودم و همسرم نتونستم با آلت امتحان کنم  الان یک ماهه اصلا تمرین نداشتم .

دوباره می‌خوام از سایر ۸ شروع کنم تا ۱۲ برسم وبعد با آلت امتحان کنم.

فقط یه خورده بی انگیزه ام برای شروع.اومدم تا با همراهی دوستان فعال اینجا انگیزه بگیرم.

۱۴۰۰/۲/۳۰ ۲۰:۱۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

بلا جانم منم بعد ده روز میخام شروع کنم قبلش سایز ۱۲ بودم

هممون با شروع و با تداوم مشکل داریم ولی یه هفته پاش وایسیم تمومه 

به خودم قول دادم امشب تحت هر شرایطی سه تا 2۰ دیقه برم بعد نماز میرم سراغش

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۳۰ ۲۳:۵۳:۳۰
(ویرایش)

سلام قشنگام

من رفتم برا تمرین ترس از خارش باعث شد کاندوم بکشم روی دیلاهای دستکش سازم

با ۱۱/۵ شروع کردم با کگل زدن وارد شد و بعدش خیلی راحت شد و حس میکنم بخاطر نگه داشتن دیلا داخل واژن و کگل زدن بود ک برا اولین بار بود امتحانش کردم و همینطور استفاده از کاندوم بود ک روان کننده هم خودش داشت البته ژل هم ردم 

رفتم ۱۲ روکش دستکش و برداشتم و کاندوم زدم پستی بلندی داشت باعث سوزش شد خودشم‌سخت وارد شد و ترس از اسیب زدن باعث شد رهاش کنم و برم سراغ ۱۲/۵ و رو روکش دستکش کاندوم زدم و شروع کردم و واردش کردم ن خیلی سخت. راحتتر از ۱۲ ولی اینم پستی بلندی ریزی داشت و سوزش داشتم

امشب ۱۲/۵ و ۱۳ ک سایز هدفم میسازم و فردا میرم تو کارش .

التماس دعا دارم

دعا م کنید ک فردا برم سراغ اقدام و بشه و جمله معروف وبگم و بگم همین بود 

۱۴۰۰/۲/۳۱ ۰۱:۱۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلااااام دوستان.

Saramirzae خیلی خوب داری پیش میری.anim2-a2d3

Taaraanee  جان پرقدرت ادامه بده.این روزهای تمرین هم بالاخره تموم میشه.منتظریم خبر بانو شدنت رو بشنویمااااanim2-smilies-azardl2

Ava جان دیگه قدم آخری عزیزم.یادمه خودم هم دیلای آخرم یکم پستی بلندی داشت واسه همین یکم اذیت کننده بود واسم ولی وقتی رفتم واسه اقدام دیدم واقعا چقدر آلت راحتتره ،زمین تا آسمون از نظر راحتی فرق داشت مثل دیلا خشک و سفت نبود .حالا خودت تجربش میکنی بهش میرسیhappyپس با خیال راحت برو واسه اقدام اگه آماده ای.یه راهنمایی دوست خوبم از من داشته باش آخه به خودم خیلی خیلی کمک کرد.اونم اینه که اگه خواستی هر موقع بری واسه اقدام هدفت رو از همون اول زیاد نگیر منظورم اینه که هم به خودت و هم به همسرت بگو که این دفعه میخوام سعی کنم که مثلا تا آخر کلاهک رو داخل کنم و این دفعه فقط تمرینی هست.بعد ناخودآگاه اگه خواستی بیشتر ادامه بدی میبینی که وقتی تا کلاهک رو تونستی با کمی تنفس عمیق شکمی و کگل یه جور خودش تا ته میره داخل که خودت هم نمیفهمی.در ضمن به آلت به چشم همون دیلا نگاه کن،از همسرت بخواه که اون کاری نکنه و تو خودت مثل دیلا توی دست بگیر و آروم آروم وارد کن.موفق باشی عزیزم.منتظر خبرهای خوبت هستیمvictory

آستیاک01 عزیزم شما هم انتهای راهی فقط یه قدم مونده که خبر بانو شدنت رو بهمون بدی و خوشحالمون کنی.پس با انگیزه و پرقدرت این قدم آخر رو بردار آخه قرار ثمره تلاشت رو به شادی ببینی.حیفه تا اینجا پیش رفتی و نزدیک اقدامی پس بیشتر از این بینش وقفه ننداز ،چندروز تمرین کنی آماده اقدام میشیااااا.ما منتظریماااااanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۳۱ ۰۱:۵۹:۵۹
(ویرایش)

ساختن دیلاها تا الان طول کشید

۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۵:۱۲:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستان عزیزم. چقدحس خوبی گرفتم از پیشرفت هاتون، انگاری یکباردیگه خودم دارم اونارو تجربه میکنم وبه موفقیت نزدیک میشم. 

ساراجان:

وقتی دیلا رو وارد میکنی اولش بی‌حرکت نگهش دار وچند بار کگل بزن. باز یکم دیگه داخل کن ونگه دار وبازم کگل بزن. این باعث میشه ماهیچه های داخل واژن که بکر هستند یکم جاباز کنن وکمتر دردت بیاد وراحتتر داخل وخارج کنی. 

استیاک عزیز:

حیفه الان که خیلی خیلی به موفقیت نزدیک شدی تمریناتت رو رهاکنی. عزیزم میدونم چه حسی داری.چون خودمم دقیقا مثل تو بودم اوایل. بی انگیزه وبی هیچ حسی. همین باعث شد یکسال از درمان عقب بیفتم وبعدش به شدت پشیمون شدم، پس باتمام قدرتت بااین حسای منفی مبارزه کن تا بعدا حسرت زمانی که هدررفت رونخوری.

آوا جان:

عزیزم خیلی خوشحال شدم برات، خیلی خوب داری پیش میری. میدونی من دیلاهامو تاسایز11 ساخته بودم وسایزهدفم12 بود. یعنی باخودم گفتم دیلای 12 من همون آلت باشه که باهاش تمرین کنم پس نساختمش.وهمونطور کهZ99گفت فقط به قصد تمرین باالت شروع کردم. که همون اولین بار که باالت خواستم تمرین کنم دخول کامل هم انجام شد. اصلانترس واسترس نداشته باش. بخاطر بافت آلت وقتی باهاش تمرین میکنی انگار به یکی دوسایز قبل برگشتی چون آلت منعطفه وخیلی خیلی راحت‌تر از دیلا.

Z99عزیزم:

ممنون واسه کمک ها وراهنمایی هات، خسته نباشی گلم. ان شاالله که بزودی خدابهت ی نی نی خوشگل بده. 

همگی موفق باشید. منتظر خبرای خوبتون هستم.

من هرروز میام اینجا سرمیزنم. پس زیاد طولش ندید. 

دوستتون دارم

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۲/۳۱ ۱۷:۲۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

مرسی از  Z99 و محیا جان عزیز.

خوشحالم کردید.حتما پریودیم تموم شه تمرینات وشروع میکنم.smile

۱۴۰۰/۲/۳۱ ۲۰:۴۳:۳۷
(ویرایش)

محیا جونم سلاااام.خواهش میکنم عزیزم.مرسی از دعاهات .انشاالله که همه بچه های اینجا بانو بشن و هرکی هرموقع بچه خواست زودی نی نی دار بشه به خیر و سلامتیvalentineloveمرسی که هستی و به بچه های اینجا با بودنت روحیه میدی و تجربیاتت رو دلسوزانه در اختیارشون قرار میدی.انشاالله که به تمام خواسته های قلبیت در پناه لطف بیکران الهی برسی و همیشه خوشبخت باشی.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۳۱ ۲۱:۲۲:۱۸
(ویرایش)

آستیاک جان مطمئن باش که تو آماده آماده هستی واسه اقدام .فقط واسه اینکه خیالت راحت بشه چندروز تمرین کن و پر قدرت برو واسه اقدام و خوشحالمون کن.من هم از تمریناتم تا اقدام به خاطر عود دیسک کمرم سه ماه وقفه افتاد ولی با سه چهار بار تمرین با  دیلا، رفتم واسه اقدام.اگه دوست داشتی صفحه ۹۸ همین انجمن، کامنتم رو بخون خاطرش رو نوشتم.اینا رو گفتم که واقعا باورت بشه که آخر راهیاااااا.منتظریماااااanim2-ad54adanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۱ ۱۷:۰۹:۳۷
(ویرایش)

من یه هفته ست پریودیم تموم شده یه دل درد و ترشحات چسبنده و بی رنگ و بی بو دارم با درد زیر شکم و کمر

ی لحظه توهم بارداری زدم ولی یادم افتاد ما ک اصلا رابطه نداشتیم دلم برا خودم سوخت 

امشب با این ترشحات و با این درد تمرین کنم

۱۴۰۰/۳/۱ ۱۷:۰۹:۴۴
(ویرایش)

من یه هفته ست پریودیم تموم شده یه دل درد و ترشحات چسبنده و بی رنگ و بی بو دارم با درد زیر شکم و کمر

ی لحظه توهم بارداری زدم ولی یادم افتاد ما ک اصلا رابطه نداشتیم دلم برا خودم سوخت 

امشب با این ترشحات و با این درد تمرین کنم

۱۴۰۰/۳/۱ ۱۷:۴۱:۰۲
(ویرایش)

Ava جان سلام.اگه یه هفته از اتمام پریودی گذشته  و این علائمی که گفتی میتونه نشون دهنده موقع تخمک گذاریت باشه.که کاملا طبیعیه.

اگه ترشحاتت بی بو هست و خارش و سوزش نداری احتمالا موقع تخمک گذاریته دیگه و به نظرم مشکلی واسه تمرین نداری.

Ava خیلی خیلی منتظریم که خبرای خوب زودتر بهمون بدیااااا.بین تمرینات اصلا وقفه ننداز که جاهای حساس رسیدیااااا.آخراشیاااا.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۲ ۲۳:۰۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من دیرز رفتم سایز 9ونیم و این واقعا قوت قلبی بود برای من

چون همیشه موقع وارد کردن  اولش خیلی درد و سوزش دارم یجا خونده بودم که اول سایز قلبت و وارد کن تا توی واژن خیس بشه و منم همین کارو میکنم بنظرتون کار اشتباهیه؟

دیروزم ده دیقه با سایز 9 تمرین کردم و بعد سایز نه و نیم وارد کردم 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران