تعداد بازدید : 193034
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۰۰:۰۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Ava جان انشاالله سالگرد ازدواج امسالت دیگه بانووووو شدی خانوووومanim2-a2d3تو دیگه آخرای کاریvictoryانشاالله هم حس  لذت جنسی و هم حس مادرشدن نصیبت میشه به خیر و شادی و سلامتیanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۰۰:۰۶:۱۲
(ویرایش)

Z.MZD جان  حالا که پریودی فرصت خوبیه که بخش خاطره ها و چندصفحه از انجمن های سالهای قبل رو بخونی تو این مدت.مثل بمب روحیه عمل میکنه anim2-smilies-azardl3💪💪💪انشاالله خیلی زود شما هم خبر بانو شدنت رو بهمون میدی.مطمئن باش.anim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۰۰:۱۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۱۲:۴۲:۰۲
(ویرایش)

حتماااا این کارو انجام میدم 😍

انشالله گلم ممنون که روحیه میدی😘

۱۴۰۰/۲/۲۴ ۰۰:۲۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من امروز با سایز هفت و نیم دوباره امتحان کردم و خیلی راحت تر بود امادیروز یکم اذیت شدم امیدوارم فردا هم خوب پیش بره و سایز و عوض کنم 

برای همتون آرزوی سلامتی و حال خوب آرزو میکنم دوستان

۱۴۰۰/۲/۲۴ ۰۹:۳۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۲۳ ۱۹:۲۶:۱۵
(ویرایش)

من تو خوابگاه و محل کارم دیدم چند تا خانوم یه مدت با هم باشن پریودیشون نزدیک بهم میشه الان ما سر کار همه با هم پریودیم

معلومه خیلی بهم نزدیکیم

جنگ جنگ تا پیروزی 

مبارزه هر چند سخت صعود را ادامه بده
قله شاید تنها در یک قدمی تو باشه
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۱۵:۳۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ ۲۱:۲۴:۳۹
(ویرایش)

سلام به همه، خوبین؟ خانمهایی هم که تازه به جمع مااومدن خیلی خوش اومدید. 

هرروز پیاماتون رومیخونم وخیلی خوشحالم که دارین پرقدرت وپرتلاش ادامه میدین. آفرین. همینجور ادامه بدین چون تابانو شدنتون راهی نمونده. ازz99هم خیلی خیلی ممنونم که باراهنمایی هاش به بچه ها کمک میکنه یک تنه این مسئولیت روبه عهده داره. دوستتون دارم. ازتمریناتون بازم گزارش بزارین. شاید پیام نزاریم ولی مطمئن باشین می‌خونیم وبهتون افتخار می‌کنیم.

من همیشه بچه های واژینیسموس رو یک خانواده میبینم که دردشون رو فقط خودشون می‌فهمن وکسی غیرازخودشون نمیتونن بهشون کمک کنن پس وقتی اینهمه پیشرفت ونزدیکی به موفقیت رو میبینم واقعا خوشحال میشم. پس به تلاش‌های خوبتون ادامه بدین تا این خانواده کلی خوشحال بشه ازموفقیت هاتون.

به امیداون روز و بانو شدنتون بعدهم مامان شدنتون

😘😘😘😘

خنده خدارامیشنوی؟ به آنچه که محال می‌پنداری میخندد
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۱۶:۰۷:۲۳
(ویرایش)

محیا جونم سلااااام.خوبی بانو جان؟

خواهش میکنم عزیزم.هرکدوم از ما از وقتی که تونستیم با کمک همین انجمن بانو بشیم انگار بعدش حتی اگه شده یه مدت کوتاه دوست داریم اگه کمکی واسه افراد تازه وارد از دستمون برمیاد بتونیم تا جایی که امکان داره انجام بدیم.آخه با دیدن هر عزیز تازه واردی،زجرها و غصه های  قبل درمان خودمون واسمون تداعی میشه و دلمون نمیخواد که هیچ عزیزی همچین غصه ای رو داشته باشه و هیچ زندگی به خاطر این موضوع، سرد و از هم پاشیده بشه.هر عزیزی که درمان میشه واقعا خوشحال کننده هست و فکر میکنم اگه هر فردی که اینجا درمان میشه بتونه بعد درمانش حتی شده یه مدت کوتاه اینجا به افراد تازه وارد کمک کنه درواقع زکات درمان خودش رو میپردازه و شکر خدارو انجام داده.چه بسیار افرادی هستن که متاسفانه هنوز اسم مشکلشون رو نمیدونن و هنوز با اینچنین انجمن هایی آشنا نشدن و دارن بابت این موضوع زجر میکشنsad.تا جایی که امکان داره ما باید این زنجیره درمان رو به دست افرادی که تازه بانو میشن بسپاریم تا اونا هم انشاالله  با تجربیات و راهنماییهای درستشون به افراد تازه وارد  انتقال بدن.انشاالله که خدا راه درمان رو به درستی سر راه تک تک خانم های واژینیسموس قرار بده.الهی آمین.🤲🤲🤲

محیاجونم بی نهایت خوشحال شدم وقتی کامنتت رو خوندمsmile.خیالم راحت شد افرادی مثل تو هنوز هستن که هوای اینجارو داشته باشن و مواظب بچه ها باشن.واقعا دلگرمی بود واسم وقتی دیدم که عزیزان اینجا ،تنها نیستن و هواشونو داری.anim2-28anim2-smilies-azardl2

انشاالله که همیشه شاد و سلامت و تندرست باشی و بهترینها در زندگی واست اتفاق بیفته.🤲flower💞✌

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۱۶:۱۹:۳۹
(ویرایش)

Saramirzae 

آفررررین.خیلی خووووبهanim2-a2d3معلومه داری درست قدم بر میداری  این نشونه  خیلی خوبی هست که الان نسبت به دیروز با این سایزت راحتتری.هرچی بیشتر با این سایز کار کنی بیشتر باهاش راحت میشی.مهم نیست چند روز طول بکشه تا با یه سایز راحت بشی بلکه مهم اینه که آهسته اما پیوسته و بدون هیچ عجله ای پیش بری و تا واقعا با یه سایز راحت راحت نشدی اصلا تغییر سایز ندی.آفرررین روش تمرینت خیلی خوبه.به قول معروف تا پدر یه دیلارو در نیاوردی سراغ دیلای جدید نروanim2-25r30wiانجام هر کاری مثل ساختن یه دیوار میمونه اگه از اولش آجرهارو با دقت و صاف روی هم بچینی آخرش دیوارت صاف و بدون مشکله و کج و کوله از آب در نمیاد.

پر قدرت و حالا دیگه با انگیزه بیشتر از قبل ادامه بده که لذت و آرامش جنسی نزدیکهanim2-40

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۴ ۲۲:۲۲:۴۹
(ویرایش)

خیلی ممنون عزیزدلم بابت دعاهای قشنگت، ان شاالله موفقیت همه‌ی این جمع بخصوص تو که باجون ودل برای بچه ها وقت میزاری وکمکشون میکنی. منم سعی میکنم بیشتر اینجاسر بزنم. هرچندکمک زیادی نیست اما میتونم براروحیه دادن ویکسری راهنمایی های کوچیک درخدمت تون باشم. بازم ممنون ازت. ان شاالله پاداش این کارزیباتو ببینی. 

۱۴۰۰/۲/۲۴ ۲۳:۳۹:۴۸
(ویرایش)

محیا جونم ممنونم عزیزم.انشاالله همیشه پیروز و پاینده باشی .مرسی از محبتتanim2-28love

راستی محیا جان یه سوال دارم.من هنوز یک ماه نشده که خداروشکر تونستم درمان بشم و دخول کامل داشته باشم.الان هم فعلا مرخصی پریودیمanim2-65d6a5d6s خوشبختانه موقع دخول دیگه ترس ندارم و خودم  وحشتناک مشتاقم و واسم لذت بخشهanim2-25r30wi فقط اولش یه سوزش ناچیز هست میخواستم بپرسم که تا چقدر وقت بعد، این یه ذره سوزش هم کاملا از بین میره؟شما الان دیگه این یه ذره سوزش هم ندارین ابتدای دخول؟آیا باید زمان بگذره که اینم کاملا برطرف بشه؟ اگه اینجوریه چقدر باید بگذره که اوکی بشه؟anim2-21

بازم ممنونم بابت این همه مهربونیهاتvalentine🙏🌺💞

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۵ ۰۰:۲۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها 

من امروز اول با سایز هفت ونیم ده دقیقه ای تمرین کردم و وقتی خواستم وارد کنم بالای واژنم درد گرفت یعنی موقع وارد کردنش وقتی یکم رفت تو بالاش ( سقفش ) درد گرفت یه کوچولو اما راحت با یه فشار کوچیک نه خیلی محکم وارد شد اما همین که موقع تمرین اولش دردم میگیره حس بد بهم داد . خبر خوبم اینکه امروز دیلای هشت و وارد کردم راحت رفت بدون درد چون همیشه همون اول تمرین یکم دردم میگیره و استرس و فکرای بد که چرا من هنوز واکنش نشون میدم و ازین فکرا اما همسرم بهم حس خوب داد و گفت خیلی خوب داری پیش میری یکم باهام حرف زد تا آروم شدم . 

من دیلاهارو با همسرمم تمرین میکنم ، امروز چون روز هفتم تمرینم بود سایز عوض کردم .

بچه ها این درد و انقباض هنوز بعد عوض کردن دوتا دیلا هنوز هست cryپس کی قراره تموم شه ؟ طبیعیه ؟

چیزه دیگه ای که امروز داشت اذیتم میکرد فکر به این بود نکنه بعد این دیلا ها بازم نشه ؟ فکرای اینجوری خیلی برام زجر آوره همشم موقع تمرین میاد تو ذهنم cry

از یه طرف خیلی خوشحالم که تا سایز هشت پیش رفتم از یه طرف نگرانم که بازم نشه و فکرای منفی 

همسرم گفت به الان فکر کن همون حرفی کهZ99جان هم بهم زد اما فکره دیگه میاد فقط حس بد به ادم میده 

بچه ها شماهم هینطوری بودین ؟ ازین فکرا داشتین موقع تمرین ؟

۱۴۰۰/۲/۲۵ ۰۲:۴۳:۱۲
(ویرایش)

Saramirzae عزیزم نگران نباش.این انقباضا واسه همه هست اگه قرار بود راحت بره که خوب دیگه واژینیسموس نبودیم.تمریناتت خیلی خوبه مخصوصا اینکه همسرت هم داره دلسوزانه با حوصله پا به پات تمرین میکنه و پشتته و صبوره.ثانیا همین سایز ۷و نیم قطعا روز اول اینقد باهاش راحت نبودی و الان راحتتری.اینکه اولش یه کوچولو انقباض داری اشکال نداره به مرور واست طبیعی تر میشه جوری که انشاالله وقتی سایزای بالا رسیدی همین سایز هفت ونیم انگار واست به اندازه یه چوب کبریت میشهanim2-thumbsupsmileyanimhappyفقط شیب ورود دیلا رو رعایت کن.این انقباض ها با تمرین به مرور عادی و عادی تر میشه.به هرحال واژنت میخواد جا بازکنه دیگه.اگه با یک دیلا راحتی یعنی تند تند میتونی جلو عقب کنی بدون اینکه دیواره واژنت حس کشیدگی و درد شدید داشته باشه و زمان کامل داخل کردن دیلا زیاد طول نکشه واست و در حد چند دقیقه باشه،اون موقع میتونی افزایش سایز بدی.زیاد حس وسواس دیگه نداشته باش عزیزم.

در ضمن آلت هم همون دیلاست با این تفاوت که فوق العاده شیک و مجلسیه بافت و جنسشanim2-25r30wiو خیلی خیلی خیلی نرم و لطیفتره و خیلی راحت تر از دیلا میره داخل.وقتی شما تا سایز هدف تمرین کنی دیگه چرا بیخود فکر مزاحم بیاد سراغت مگه قراره چیزی جز آلت که نوع لطیف تر و راحت تر از دیلاست بره داخل؟من هنوز هم به آلت به چشم دیلا نگاه میکنمanim2-25r30wi

ولی با این تفاوت که خیلی خیلی خیلی خوبتره و مثل دیلا خشک نیست و انعطاف داره.love

به جای این فکرای مزاحم به پیشرفتت فکر کن ، خودت رو با قبل خودت مقایسه کن و بابت این پیشرفتت واقعا از ته دل خوشحال باش.قرار شد حال رو بچسبی و از موفقیتت لذت ببری و اعتماد به نفس بگیری.و با محکم بودنت  حتی همسرت رو دلگرم کن و بهش نشون بده که ضعیف نیستی،حتی از این لحظه های تمرینت هم واسه خودت و هم همسرت،خاطره خوب میتونی بسازی.من همیشه موقع تمرین با دیلا واسم شده بود عین یه بازی شیرین و یه چالش که واسم لذت بخش بود شکست هر سایزی.پس نا امیدی اینجا مطلقا ممنووووووووووعه دوست خوبم.ذهن خوب میتونه عملکرد خوب داشته باشه.حتی با ورود هر دیلا به خودت احسنت بگو و واقعا افتخار کن.anim2-a2d3شاد باشیanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۲/۲۵ ۱۱:۴۲:۰۰
(ویرایش)

عزیزم این سوزش طبیعیه. منم هنوز اول ورود آلت یکم سوزش و کشیدگی واژن دارم. به مرور خوب میشه، داشتیم اینجا که سه چهارماه ازدرمانشون گذشته ولی هنوز اون یکم سوزش بوده. بهرحال تابدنمون عادت کنه وبراش طبیعی بشه یکم زمان میبره. چیزی نیست نگران نباش. 

۱۴۰۰/۲/۲۵ ۱۲:۱۵:۱۰
(ویرایش)

ساراجان سلام، عزیزم این احساساتت کاملا طبیعیه. منم یه روزایی بودکه به شدت ازتمرین زده میشدم تاحدی که شرایطو قبول کرده بودم وحاضربودم تااخر زندگیم همینطورباترس ازدخول سرکنم. این خیلی خوبه که همسرت کنارته وتشویقت میکنه. من خودم تنها بودم. شوهرم کلابیخیال رابطه کامل شده بود ومیگفت باهمین شرایط می‌سازم. ازیه طرف همون عذاب وجدان همیشگی ازیه طرف دلسردشدن همسرم خیلی فشار می‌آورد روم. وقتی میدیدم تمام دوستانم همه بچه دارن ومادر شدنومن هنوزنتونستم حتی قدم اول برای رابطه رو بردارم احساس بی عرضه بودن وسرشکستگی میکردم. وقتی به همسرم فکرمیکردم که نمیتونه ازرابطه لذت ببره دلم براش میسوخت. عزیزم هیچکس غیرازخودمون نمیتونه بهمون کمک کنه. هرچقداحساس منفی وبد داری، احساس گناه داری،همه رو بریز دور، این مسئله فقط وفقط باعمل کردن حل میشه، احساسات ما هرچقدربد یاخوب باشه تاوقتی عملی در کارنباشه فایده نداره. من دوساله ونیم کارم گریه بود، بخدا روز یاشبی نبود که گریه نکنم. عذاب وجدان داشتم، احساس گناه داشتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد. از زمانی که تمرین هامو شروع کردم یکهفته بیشتر طول نکشیدتا این دیو دوسر روشکست بدم،

پس هروقت خسته شدی یکم استراحت کن تابتونی شروع قوی تری داشته باشی.

موفق باشی عزیزدلم

۱۴۰۰/۲/۲۵ ۱۷:۰۳:۵۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۲/۲۶ ۰۲:۳۰:۲۸
(ویرایش)

سلام من همین الان عضو سایت شدم از کجا باید شروع کنیم عضو کجا بشم سه ساله که ازدواج کردم ولی نتونستم رابطه داشته باشم😔

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران